29
Battleborn
  • savior666
    #29
    Nem tudjatok 4 GB ram-al elindul?
  • savior666
    #28
    F2P lett.
  • Maxtreme
    #27
    Pont ezt akartam írni.. Lesz ez még f2p is :D
  • grebber
    #26
    Ha valakit érdekelne a játék ne adjon érte 15$-t se úgyis F2P lesz.
  • Montana92
    #25
    Ha valakit érdekelne a játék, de sokallta az árát, most a Humblebundle-nél 15 dollárért beszerezhető, jópár másik játékkal egy csomagban! :)
  • yesname #24
    Stílust tekintve semmi köze egymáshoz az OW-nek és BB-nek. Egyik szimpla lövölde, másik MOBA.
  • Maxtreme
    #23
    Grebber hozzászólásai kb ebből a 2 dologból állnak ki.

    - Majd bundle csomagban megveszem, hülye mindenki aki teljes árat fizet egy játékért.
    - Szar fos hugy multis játék.

    Szokd meg :)
  • Nagylaci
    #22
    Ez nagyon okos hozzászólás volt, köszi. Ha nem tűnt volna fel akkor szólok, hogy jelen pillanatban a legnépszerűbb játékok nagyrészt multis foshalmazok!
    Viszont az egyértelműen őrült nagy hiba volt, hogy ezt az Overwatch megjelenésére időzítették! Lehetetlenség a Blizzard -al versenyezni, nem is értem mire számítottak a játék készítői. Hozzáteszem egyáltalán nem biztos, hogy az a játék milliószor jobb lenne ennél, csak hát nem egy súlycsoport a két cég ennyi.
  • Maxtreme
    #21
    Ráadásul stílust tekintve a szintén nemsokára megjelenő Overwatch milliószor jobbnak tűnik.
    Utoljára szerkesztette: Maxtreme, 2016.05.05. 06:05:21
  • grebber
    #20
    N+1. Multis fo*halmaz mit vártál?
  • Nagylaci
    #19
    Ez az őrült érdeklődés ami itt van! XD

  • Nagylaci
    #18
    Én már megvettem, elő van töltve. Próbálok utánanézni pontosan mikortól játszható.
  • Krisztiam #17
    valaki megveszi? :D
  • tutyimutyi2
    #16
    mitől lehet az hogy a játék többször is leáll fatal error hibával pvp közben miközben ha pve-t megyek ott semmi féle errort nem ad ki
  • Krisztiam #15
    senki se próbálta ki? :)
  • Krisztiam #14
    rajzfilm grafika, de nem rossz :D
  • Krisztiam #13
    ma este 7 órától, már megy
  • STREEX
    #12
    Mikor kezdődik pontosan?
  • Krisztiam #11
    steam-en elő lehet tölteni a bétát
  • Krisztiam #10
    sziasztok
    április 13-án lesz open beta PC-n?
  • lammaer
    #9
    Hasonlóképpen voltam vele én is.
    Nekem is lapos volt a borderlands. Multiban biztos nagyon jó lehet (bár azt is próbáltam), egyszerűen hiányzott a tartalom, a történet, bármi ami motivációt adna. SAjnos a fegyvergyűjtögetés kevés volt.

    De ahogy Imyke is mondja, ízlések és pofonok (pl tudom hogy te beéred még ASCII grafikával is, na arra senki nem tud rávenni, bármilyen mély is a gameplay :) )
  • IMYke2.0.0.0
    #8
    Van aki oda van a dobostortáért, van aki hány tőle. Ez egy ilyen világ.
    Te kerüld a dobostortát [Borderlands]. Ennyi.
  • gerey
    #7
    Tegyél egy próbát, meg fog lepni, főleg ha co-opban többen mentek.
  • Zero 7th
    #6
    Azt nem tudom, az első részt annyira untam, és akkora csömöröm lett tőle, hogy a második részt meg sem néztem.
  • szomferi
    #5
    na, hol nem intenzív neked a BL2?
  • Zero 7th
    #4
    Ha annyira "intenzív", mint a Borderlands, akkor asszem kihagyom ezt is...
  • Sir Quno Jedi
    #3
    "intense co-operative campaign" talán
  • grebber
    #2
    Battleborn: a Gearbox új FPS-e

    Eddig olvastam " és egy multis FPS lesz"
  • gerey
    #1
    Battleborn is a next-gen hero-shooter brought to you by the creators of the award-winning and best-selling Borderlands franchise. In Battleborn's distant future, the only hope for the last star in a dying universe is a new breed of warriors, who must put aside their differences to drive back an unstoppable menace. Choose from a myriad of powerful heroes and fight together alongside your friends in an intense co-operative campaign, or battle against them in fast-paced competitive multiplayer matches.

    Be sure to visit Game Informer for more exclusive news and information! http://gameinformer.com/battleborn

    Official Site: http://www.battleborn.com