16
Dangerous Rays
  • Ironman2
    #16
    Kijött az alfa14! Új fegyverek,mégjobb gtrafika,rombolható ládák!

  • PeeTeR
    #15
    amire ebbol is lesz valami "hasznalhato" addigra jon 50 masik steam greenlight -ra... ezt leszamitva nagyon jo
  • Calver
    #14
    cím alapján egy rájaszimulátorra vártam... ó, a csalódás.
  • grebber
    #13
    Szerintem ezzel most még kár játszani mert ez még semmi nulla pre alphának is kevés.
  • Ironman2
    #12
    Zombik talán éjjel fognak jönni? De akkor asszem befosok.DD
  • Ironman2
    #11
    Igen komorak a szinek.Időjárást még nem tapasztaltam,idáig csak nappal bolyongok,elégett autók vannak az utakon de semmire sem megyünk velük,találtam egy fészert benne egy baseball ütővel,és vannak gombák is! Amúgy random van generálva a táj,azért nincs is térkép!



  • Serpa
    #10
    Atmoszférea milyen?
    Tényleg mintha világvége után lennénk? (elég komor a színvilága)

    Videóban szóesik villámlásról (ami belénk csaphat), madárcsicsergésről, lehet gombászni, ezeket tapasztaltad?
  • Ironman2
    #9
    Én a legkisebb terepméretet választottaam,de az is hatalmas terület.Zombikkal nem nagyon találkoztam,lehet vannak a játékban valahol.Viszont ez a hatalmas üresség még eléggé idegesítő.Megyek a pusztában,erdőben,sehol semmi se,kilómétereket gyaloglok a nagy semmiért.Egy térképet azért berakhattak volna.
  • grebber
    #8
    "Egyelõre csak singleplayer van benne" Nem is kell más!!!!
  • precise
    #7
    +fav
  • Ironman2
    #6
    Egyébként a játékban nincs védelem,teljesen DRM mentes,és nagyon jól moddolható! Szinte mindent meg lehet benne változtatni xml fájlokban
  • Ironman2
    #5
    Az szép! Végre nem az Unity,hanem saját fejlesztésü motor van alatta:

    http://www.lonelybitsgames.com/mainsite/index
  • Volfram42
    #4
    Viszont a tűzrakás nagyon ötletes. Ha lesz multi rálesek tuti.
  • Ironman2
    #3
    Micsoda fakitermelés,belesüllyed a földbe a kivágott fa.Azért a Forestben ez jobban meg van oldva
  • Ironman2
    #2
    Aki kiszeretné próbálni irjon privit,sajna linket nem dobhatok ide!
  • Ironman2
    #1
    Itt egy újabb gyöngyszem a túlélőszimulátorok sokaságában.Ez amolyan Rust,és The Forest keverék,egyelőre csak singleplayer van benne.A STALKER c.játék inspirálta a készítőket hogy belevágjanak eme remekműbe.Kiváncsi leszek mi sül ki belőle,nagyon várományos!

    Honlap

    Steam oldal