41
Scorn
  • piros mogyi
    #41
    Kicsit off lesz, de remélem maradhat.

    H. R. Giger munkásságát javaslom, ha valaki hasonló tartalmakat keres, de még a gore kategórián innen.

  • Anonymusxx
    #40

    Valamely youtube kommentben írták hogy a hogy a Scorn: The Art of the Game-ben benne van h mi a sztori.. , ha tudsz hallás alapján angolul, akkor youtuben van egy csomó videó ezzel kapcsolatban.
  • cikasz
    #39
    Annak jó volt!
  • piros mogyi
    #38
    Történet nem volt. Kaptál egy vizuális élményt és ennyi. Nem kell minden mögött a tartalmat keresni. Itt a fejlesztőknél egyértelműen a képi megjelenítés volt a lényeg. A rejtvények és a lövöldözés, csak porhintés volt.
  • JonasSandor
    #37
    Hát jah eléggé fura lett, többen is írták hogy ez valami techdemó lett, és ha netalán folytatnák ott nyílván tudni fogjuk mit is szerettek volna ezzel a 9 év fejlesztési idő utáni katyvasszal.
  • cikasz
    #36
    Mondja már el valaki, hogy :
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mi a bánat értelme volt ennek a játéknak? Az ég világon semmit nem lehetett megtudni még a végén sem. Lett belőlünk egy valami! Igen. És? Kitalálta valaki ezt a semmi játékot! Kik voltunk? Mit akartunk? Ami ránk akaszkodott, mit akart? Hol voltunk? stb...

  • cikasz
    #35
    A legtöbb enemy-t eddig el lehetett kerülni, ugyanis ha meglátod őket és visszábbsétálsz akkor eltünnek egy járatban! Főleg azok a széthasadt mogyorók!
  • Anonymusxx
    #34
    Van akinek nagyon bejött, teszt:

  • CSOCSO
    #33
    Mondjuk meg csak 1-2 orat jatszottam vele de egy nagyon minimalis lovoldozest el tudtam volna viselni. Nem kell Doom szeru csihipuhi... de 1-2 szorny 1-1 szinten. orulok hogy voltak valami 100w-os lebego, halalos merget kopo kortevillanyok amiket organikus kalapacsverovel kell agyonutni de valami komolyabb... sokkal gusztustalanabb cucc aminel mire vegre elpusztitottam mennem kelljen gyonni a templomba, mert egyszerre volt hanyingerem es ontott el a paraznalkodas gondolata a szorny lattan.

    Eddig semi szovegeles. Nemsok fingunk van, hogy kik vagyunk.... Amivel nincs is sok baj. Kepzeld el egyik nap kimesz kutyat setaltatni es az az utolso emleked, hogy a szurke zacsival lehajoltal a briosert amit a kutyad nyomott a fu kozepere es BUMM felkelsz egy ilyen matrix gyogyfurdoben es tele vagy drotokkal. Azt se tudod mi miert es hogyan meg minek es merre.

    3 dolog hianyzik amitol szerintem bombasztikus lenne a jatek:

    kicsit tobb alien zene ( pl a kinti resz az hasonlitott erre es gecikomoly volt szamomra. De jo lett volna meg tobb ilyen, na meg eeez?!? ettol berosaltam volna ..

    Csipetnyivel tobb akcio meg szorny

    VR!!!! Talan ez segitene a legtobbet a jatekon.......
  • cikasz
    #32
    Van a játékban bármilyen olvasnivaló egyáltalán? Mármint, hogy kiderül, hogy mi a francot csinálunk, vagy kellene csinálnunk? Meg kik is vagyunk? Mert az szép, hogy a menü Magyar, de eddig semmit nem láttam ami indolkolná a "Magyarítást".
    Bár még csak 1.5 órát raktam a játékba, most kezdenek lenni ellenségek akik köpködnek....
    A manuális mentés nagyon hiányzik...
  • JonasSandor
    #31
    Az nem de jobb lett volna meg nem il,en kezdők rakják össze.
  • Darun
    #30
    Sztem az open world soha nem is került szóba a játékkal kapcsolatban.
  • JonasSandor
    #29
    Hogy ne lett volna sétaszimulátor meg ennyire üres. Open wordbe néztem volna meg.
  • rebekakocsis
    #28
    Miért ,mit vártál tőle? Milyen lett? Milyen hibákra gondolsz?
  • JonasSandor
    #27
    Ettől többet várt volna az ember, pedig nagyon várós volt.Remélem ha folytatják tudni fogják a hibákat.
  • JonasSandor
    #26
    Milyen lett?,holnap déltől lehet tolni.
  • JonasSandor
    #25
    október 21-én jön.
  • JonasSandor
    #24
    Nem fog elindulni a játék vinyón csak ssd-n.
  • JonasSandor
    #23
    Most már ezen a kiállításon hivatalosan is bejelentik az októberi megjelenést.
  • JonasSandor
    #22
    12 én bemutathatják a játékot.
  • JonasSandor
    #21
    októberbe fog csak jönni.
  • robicarlos6
    #20
    A Scorn mögött álló stúdió a 2022-ig való késésről és a fejlesztési problémákról számolt be
  • robicarlos6
    #19
    Scorn: Ahogy sejteni lehetett, csúszik a Microsoft-exkluzív horrorjáték, nem is keveset (Valamikor 2022-ben...)
  • JonasSandor
    #18
    Ideje lenne már.
  • robicarlos6
    #17
    Scorn – Még ősszel elmerülhetünk groteszk világában
  • grebber
    #16
    Scorn Series X gameplay

  • grebber
    #15
    Scorn: marad a régi engine-en
  • grebber
    #14
    Végre életjel de még milyen!

    Scorn - Xbox Series X-exkluzívként rajtol

    0 day game passt szeretjük
  • grebber
    #13
    Nem jelenik meg idén a Scorn (PC)
  • Gabe18
    #12
    Rátaláltam a AlfaDemo torrentjére. Próbaképp mentem vele egyet. Hát egyedi világa van az biztos. Mindenesetre az alfában nincs save vagy checkpoint, igy minden meghalás után újra kell kezdeni, ami nem túl jó mert vannak ilyen instant halált hozó szituációk benne.
    Érdekes lehet a végeredmény, ha valaha eljut odáig...
  • grebber
    #11
    Scorn - Early Access teszt (PCGURU)
  • grebber
    #10
    Sikerrel zárult a Scorn adománygyűjtése
  • grebber
    #9
    Scorn - így mutat alfaverzióban a játék
  • grebber
    #8
    Elindult a Scorn adománygyűjtése
  • Pares
    #7
    Tiszta Alien/Giger feeling, nagyon tetszik.
  • grebber
    #6
    Scorn - rémálom egy élő és lüktető világban

    Eddig nagyon jónak ígérkezik.
  • preziosi
    #5
    Kickstarter oldal

    Inside the Indie Studio, with Ebb Software (Scorn)
  • preziosi
    #4
    http://scorn-game.com/



    pénteken indul a kickstarter!
  • preziosi
    #3
    ez az egész nagyon jópofa és ötletes sztori, ahogy a rely on horror is leírja. miután a fejlesztőket sorra elutasították, névtelenül küldtek pár concept artot az egyik rely-os szerkesztőnek, aki a neogaf-hoz fordult, hátha ott kiderül, melyik projectről is lehet szó. az ottani fórumozók nagy többsége elég nagy lelkesedéssel fogadta a képeket, hamar el is terjedt, hogy talán a még bejelentetlen sony bend-játékról lehet szó. amint ez elkezdett volna elterjedni, a fejlesztő írt egy levelet, amiben bocsánatot kért az érdekes vírusmarketinghez hasonlító fogás miatt, és elárulta, hogy kik is ők meg a project, illetőleg hogy azért lépték ezt meg, hogy megnézzék, a közönség hogy viszonyul hozzá az indie-skatulya és mindennemű előismeret hiányában.
    én nem lepődnék meg (persze nem csak emiatt), ha elkezdenének sikeres tárgyalásokat folytatni a sonyval és onnan kapnának segítséget.
  • hondás10
    #2
    jól néz ki ez az alien világ koppintás,
    de szvsz bukó lesz, ahhoz sincs pénzük hogy kickstarterre vigyék? hagyjuk már...