15
Swordsman Online MMORPG
  • tilato
    #15
    Sziasztok. Játszik még vele valaki? Én most találtam rá erre a játékra. Szerettem volna kipróbálni. Letöltöttem az Arc-on keresztül, fel is települt minden szép és jó, viszont maga a játék sehogy se hajlandó elindulni. Win 8.1 van fent, driverek frissítve vannak, próbáltam mindenféle kompatibilis módban elindítani, de semmi. Mindig csak annyit ír hogy az exe működése leállt, de azt nem hogy miért. Valakinek valami ötlet? Másnak van-e ilyen problémája?
  • PetruZ
    #14
    De, nagyjából képben vagyok, utánaolvastam, meg láttam a játékban is, de maga a többszereplős - klánháborús - területfoglalós PvP engem hidegen hagy, ezért is hagytam abba.
  • Jockey
    #13
    amig nem jutottal lvl40ig addig semmit nem tudsz a jatekrol..
    plane ha nem vagy klanba, akkor meg tenyleg semmit..
  • PetruZ
    #12
    Egy dolgot kifelejtettem még: a sztoriban rengeteg kínai név és angolra fordított fura helyszín név hangzik el. Próbáltam követni, hogy mi, hogy, merre, de kb. fél óra után teljesen elvesztettem a fonalat és feladtam, csak végigkattintgattam a dolgokat.
  • PetruZ
    #11
    Kínai, te, nem japán. :)

    A napokban kipróbáltam én is. Kínai, és azon belül wuxia hagyományokra és regénysorozatra épülő játék. Az elején érdekesnek tűnik, de aztán elég unalmas lesz. Igazi kihívás nem nagyon van benne és emellett mindent a s*gged alá tol, minden quest követhető automatikusan, csak kattintgatni kell, meg néha harcban nyomogatni a gombokat. Három különböző iskolát néztem meg kb. a 20. szintig: a Splendor elég erős one-on-one-ban, a Sun and Moon inkább aoe (de van életszívása is), a Harmony-t viszont gyengének találtam. A Sun and Moon karakterrel lvl 18-on gond nélkül végigszólóztam az első instance-ot is, ami lvl 15-ös, de 20-ra ajánlják.
    PVE-ben a sztori végig vezet, nincsenek kitérők (én nem láttam mellék kületéseket). PVP-t nem próbáltam, de a játék a jelek szerint inkább arra van kihegyezve, ami nálam nem igazán pálya. Irányításra nekem a classic jött be inkább, de mindegyikkel voltak gondjaim. Craftingot kihagytam, de láttam, hogy van az is néhány skillre.
    Szerveren az EU/Gauntlet-et néztem, ott voltak elegen. Láttam magyar guild-ot is (HungarianZ, ha jól emlékszem).

    Összességében azoknak ajánlanám, akik a PVE-t csak gyors szintezésre használják, hogy mielőtt PVP-zhessenek a guild-ek közötti, az egyes területekért folytatott harcokban, de mivel a PVP-ben nincs egyensúly (mind a 10 iskola módosítatlan, ahogy.olvastam), bizonyos iskolák vszleg előnyben lesznek hamarosan.
  • TomStorm
    #10
    Azért az,hogy itt van Japán szinkron az tetszik és a folyamatos harc/attack is v.hogy talán jobban átjön..
  • TomStorm
    #9
    Na most ez miért jobb amúgy mint Age of Wulin?Miben más?:)
  • TomStorm
    #8
    Magyar Guild van esetleg?Milyen szerverre érdemes menni?Van PvP szerver külön?
  • TomStorm
    #7
    Üdv.
    Lehet kipróbálnám csak nem tudom,hogy most már folyamatosan lehet majd játszani vagy lesz vége Open bétának és egy idő múlva lesz a start?
  • Titan
    #6
    ...hááát biztos nálam van a hiba, de a ctrl gombra csak a neveket mutatja...
  • xalyy
    #5
    Ctrl a celkereszt es eger valtas de ezt mar a kezdetek kezdeten irja...
  • Titan
    #4
    Az első 1 óra játék után a véleményem, hogy szép! DE!
    -a hangok elcsúsznak és néha ki is marad pl. futás hangok, a környezet...stb.
    -a bill. kiosztásnál nem tudom beállítani az egér többi gombját...
    -ha a "célkeresztes" irányításra állítom, akkor nem találom azt a gombot amivel az egérkurzort elő tudom varázsolni...

    Ezek az első benyomásaim, amik bosszantók lehetnek, de úgy nézek rá, hogy béta....bármi lehet még belőle.
    Potenciál van benne...majd meglátjuk...
  • xalyy
    #3
    Elkezdődött! Aki fel szeretne venni: Xalyy a nevem a játékba
  • xalyy
    #2
    Na még csak 1 nap!
  • xalyy
    #1
    Hello! Látom még nincs fórumtéma, úgyhogy nyitok egyet.
    Az Open Beta Július 3. kezdődik.