14
DreadOut
  • grebber
    #14
    DreadOut 2 - traileren a folytatás
  • grebber
    #13
    GC 2019: Folytatást kap a DreadOut
  • LasDen #12
    én ezt megvettem, elkezdtem, és a főhős kiscsaj egész kedvelhető volt, de aztán abba maradt. Nem volt szar, csak nem jó...
  • grebber
    #11
    Hagyjad azt hiszi ő az isten mert vett pár játékot...
  • Ironman2
    #10
    Pont ezt akartam írni,idáig ez nem szúrt szemet senkinek se,sőt volt aki kifejezetten megköszönte privátban a linket.Spoilerbe rakom,nem kötelező megnézni,ebbe senki se tud belekötni.
  • DarkHorSe
    #9
    Majd az emberek eldontik, hogy megeri-e nekik megvenni. Sajnalatos modon, ha egy rakas szar, nem fognak erte fizetni. Azert sok sikert. -1
  • Malakai
    #8
    Kiábrándítóan buta az eleje, nekem gyorsan el is ment a kedvem ott tőle. Tudom, hogy valahol ez horror klisé akar lenni, de interaktív műfajban így előadva szerintem nem oké.
  • grebber
    #7
    Én anno abbahagytam mert nem jöttem rá a lényegére :(
  • davidka003
    #6
    +1
  • Montanosz
    #5
    egyetértek!
  • TomStorm
    #4
    Idefigyelj.Megnyitsz egy topikot és egyböl küldöd rá a torrentes szar hozzászólásod.Be lehet ezt fejezni semmi helye az ilyennek.
    Ha még egyszer meglátom jelenteni fogom
  • Ironman2
    #2
    Amúgy hatalmas a terület,és szinte nincs is vége neki.Én poénból elindultam visszafele az elején,és kilómétereket gyalogoltam,igaz semmi se volt az úton,de érdekes megoldás.Asszem amúgy éjjel nem fogom kipróbálni
  • Ironman2
    #1
    Május 15-én megjelent a tavaly év végére ígért, bevallottan Fatal Frame-ihlette túlélőhorror az indonéz Digital Hapiness csapattól. A DreadOut főhőse egy iskolai kiránduláson elkóricált középiskolás lány, Linda, aki mindössze egy mobiltelefonnal és némi veleszületett szellemirtó képességgel van felszerelkezve az őt üldöző kísértetekkel szemben. Linda túlélése érdekben a japán Fatal Frame/Project Zero sorozathoz hasonlóan a szellemeket ezúttal is vissza kell fényképezni a túlvilágra.
    A készítők a műfajtól elvárható nyomasztó atmoszférán és rettegésen túl a délkelet-ázsiai folklór eddig sehol nem látott kísérteteit, fordulatokkal teli történetet, és ötletes fejtörőket ígérnek.