14
The Repolulation sandbox mmo
  • Morinad
    #14
    Nem tudok róla, nem találkoztam még magyarral.
  • krisz073
    #13
    Van esetleg valami Magyar szerveződés a játékba?
  • Morinad
    #12
    Még Alpha, de szerintem jó vele játszani. Ha szereted a sandbox mmo műfajt, és esetleg a sci-fit is, akkor ez tetszeni fog. Ha grafikai orgazmust keresel, akkor nem.
  • krisz073
    #11
    Sziasztok,
    Milyen állapotban van jelenleg a Game?
    Érdemes beruházni? Most 20 Euro a Silver Pack.
  • Morinad
    #10
    Pár órát játszottam vele. A felület még nagyon alpha. A grafikai motor is elég gyengusz, nincs optimalizálva, stb. A játék az jó. Annak ellenére, hogy az egész milyen fapados, a játékélmény remek. Igazi sandbox feeling. Kalandos, elveszős. Nekem tetszik.
  • Morinad
    #9
    Ha valaki játszik vele, csatlakoznék.
  • Since
    #8
    Köszönöm, és amúgy milyen feature-ök vannak benne a játékban? Az alap ötlet nagyon tetszik, csak félek hogy bebukik az egész. SWG időszakból emlékszem hogy buffokkal kereskedtem, volt külön aukciós droidom is ha jól tudom illetve a player housing is nagyon el lett találva.
    Itt hgy fog kinézni az aukciós ház? Letehetsz mondjuk egy kis "bazárt" vagy egy globál aukciós ház lesz mint a többi MMO-ban is manapság?
  • Jockey
    #7
    sztem jó és egyre jobb lesz..ha van időd érdemes még várni, ha csak nem szeretsz bugvadászkodni vagy nem cseszed fel magad dolgokon..
  • Since
    #6
    Kijött steam-en az early access, valakinek már megvan a játék, esetleg vélemények?
  • Enrange
    #5
    The Repopulation magyar fórum
    Utoljára szerkesztette: Enrange, 2014.10.26. 15:33:20
  • Torzonborz
    #4
    Egyáltalán nem titkolják hogy a soe által szépen kinyírt pre cu swg élményt akarják visszaadni kicsit modernebb köntösben és újragondolva.

    Jockey : 2. körnél támogattam én is őket.
  • LeWyTy
    #3
    Star Wars Galaxies Vagy csak szerintem?
  • Jockey
    #2
    Aki akar most joinolhat kickstarteren keresztul.
    kicktsarter
    Azt kell modjam, ez a 3ik kickstarter, de mindig ilyen tok elerheto, 50k USD targetek vannak..a game szerintem nagyjabol kesz..
  • Jockey
    #1
    Sziasztok!
    Csodalkozom rajta, hogy nincs neki meg topikja, pedig a veteran swg fun-k egyik legjobban vart jateka.
    Mely craftrendszer, sandbox izzig verig, szabad skillrendszer, scifi hangulat, stb..
    repop
    En backer vagyok, igy bent vagyok alfaba is, azt kell mondjam, nagyon varos...igaz NDA van, de csinaltam par videot is, akit erdekel valami kerdezzen, ha tudok valaszolok..