52
Ultimate General: Gettysburg
  • Molnibalage
    #12
    Én régn történelembuzi voltam, de a Shogun környezet a "kitnemszarjale" kategórában van, ha stratégiáról van szó. Egyszerűen idegen. A római kör és környezet egy része meg nagyon nem.

    1. vh-s stratégiának nincs értelme, mert ha valóds lenne, akkor lövészárokharcban torkollna az is, aminek 0 fun faktora van. Nem véletlenül II. Vh és utáni a legtöbb modern katonai straégia, mert sokkal jobban modellezhető és nem dögunalmas a környzet. Combined és Manouvering warfare rulez...
  • Botond #11
    Én például többel is játszottam ezek közül, és elég élvezetesek voltak, és számomra érdekesek is. Most mennyivel kevésbé érdektelen egy amcsi polgárháború, mint mondjuk az ókori róma? Vagy a középkori japán? Aki szereti a történelmet és érdekli, azt ilyesmi nem zavar. Mondjuk nálam is 1. vh lenne a favorit, de a polgárháborús játékok között is volt jópár gyöngyszem.
  • Hypo #10
    :)) természetesen a Sid Meier félére
  • Molnibalage
    #9
    Melyikre gondolsz? Mert anno majdnem minden második játék ezzel a címmel jött ki. :)

  • Hypo #8
    :)) hát Darth jó modokat csinált ez is érdekes, de sajnos ez a része a történelemnek annyira számunkra nem érdekes. Jobb lett volna egy 1 vagy 2. világháború de majd talán később. Gettysburg jó kis game volt anno
  • Molnibalage
    #7
    Csak mi?
  • Hypo #6
    szép csak....
  • Molnibalage
    #5
    Biztos élvezetes lehet, csak a környezet annyira idegen. A jenkiken kívül gyakorlatilag senkit nem érdekel ez a konfliktus...

    Anno a '90-es évek legvégén és 2000-es évek elején voltak jó polgárháborús stratégiai / taktikai szimulációk. Kiválóra értékelték szinte mindet és mind bukás volt, mert a játékosok nagy részét nem érdekelte a környezet.

    Reméljük, hogy más környezetre is adaptálni fogják a motort.
  • LasDen #4
    van már. és egészen játszható volt.
  • Angelus1991ster
    #3
    Magyar állam megvehetné a tagtól a licenszet és 1848-49-es szabadságharcos stratégiai játékot csinálna.
  • Angelus1991ster
    #2
    Total War széria moddere csinálta. Elege lett a CA-ból.
  • Montanosz
    #1
    Vélhetőleg minden stratéga álma fog megjelenni, könnyű vezérlés valós időben és remek hangulattal, grafikával megáldva.

    HONLAP





    Gamechannel bemutató