2151
Rise of the Tomb Raider
  • TBTPumpa
    #240
    "Nyilván a sivatagban viselhetne rövidnadrágot, de testre simulos bőrnadrágot, nem hiszem hogy szívesen viselne például a hó födte hegyvidéken."

    Ezt tovább gondolva:
    Kicsit extrém lenne, de miért ne lehetne? Mondjuk ha a nadrágja és a felsője (Sure-Shot DLC) bőrből lenne (testhez simul és nyúlik valamennyit), könnyeb/szabadabb mozgást tenne lehetővé számára, ami előnyösebb lenne. És itt nem Catsuitról van szó, mert az valóban alkalmatlan ide.
    Nem mellesleg talán melegebb is, nem úgy mint ez a mikroszálas naci, ami eláll a testétől és nem is ad annyira szabad mozgást. Persze, ha elázna benne/vízből jönne ki, soha az életben nem száradna meg, ami meg nem pálya. Az új felszerelése (ahogy az előző részben is), pedig 5 másodperc alatt amúgy is megszárad.
    Biztos McFly-tól kapta a cuccot. 2015-ből... Oh, wait.
    Bár a Definitive Edition-ben már jónéhány percig tartott a vizes ruha party.

    A Witcher 3-ban Cirit sem igazán zavarta, hogy milyen ruhában megy a White Frost ellen. Pedig ott is hideg lehetett.
    Lara meg amúgy is immunis a hidegre. Az előző részben is egy szál trikóban, meg a szakadt nacijában mászott fel a havas hegy tetejére a játék végén, szóval nem is értem most miért öltöztették be ennyire. Attól, hogy Szibériába megy? És, mi van akkor, Chuck Norris női megfelelőjéről van szó!
    Nem a hideg győzi le Larát, hanem Lara győzi le a hideget.
  • TBTPumpa
    #239
    Úgy voltam vele, hogy mivel Ingame kép, így közelebb áll a valósághoz, mintsem valami Artwork/Render/CGI cucc. Persze azok szebbek, de a játék nem igazán úgy fog kinézni. De lehet, hogy még ezen is módosítok majd, hogy Larából több látszódjon.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.06.18. 10:28:56
  • Krisztiam #238
    jó lett a banner
  • TBTPumpa
    #237
    Meg is érkezett az új banner!
    Eredetileg ezt a fáklyás verziót akartam (animációval), de ez az animáció kiégeti a retinám, így inkább marad a Dat ass kategória (úgyis a játékos legtöbbször ilyen perspektívából látja Larát).

    #233 Batgirl popóját nem fogod látni, mert köpenyes ő is, mint Batman... Ha az nem lenne, akkor látható lenne, de így...
    Mindegy tuti lesz rá valami MOD.
  • Nikknev
    #236
    Az is fent van ezen az oldalon.:)
  • ChipHazard
    #235
    hmm, jah ezt láttam a youtube-on, a másik jobban tetszik az underworld-ős , triko, rövidnadrág páros.
    de kössz :)
  • Nikknev
    #234
    http://www.gamevixenzone.net/mods-20/tomb-raider-2013-lara-croft-bra-mod-1763/
  • ChipHazard
    #233
    "Sebaj, a szexi feszülős rucit a jövő héten megjelenő Arkham Knight Catwoman-je garantáltan szállítani fogja"

    És nem sokkal utána Batgirl, seggét is megcsodálhatjuk majd .

    Amugy azt nagyon sajnáltam hogy a TR 2013-hoz, olyan tré DLC ruhák voltak, nézek mosta neten modokat, aztán lehet letöltök egyet majda kövtkező végijátszásomhoz. Most ugy is tervezek egy monitor vételt, mert szarakszik a mostani, és akkor már legalább egy HD monitort veszek, és akkor végre legalább 1080p - ben ujra kitolom , full graffal, mert legutobb, pár dolog kivolt kapcsolva.
  • TBTPumpa
    #232
    Igen, én is városi környezetre gondoltam vagy egy besurranós/lopakodós jelenethez (lásd Velvet Assassin). A képregényekben ilyen is van, szóval már játékba is illő lenne betenni!
    A Legend-ben a Croft Manorban viselt fekete bőrnacit, illetve volt egy feloldható Motoros rucija is, ami a Lara Croft and the Guardian of Light játékban is szerepelt. De azért az Underworld-ben is voltak nagyon szexi ruhái.

    De azért a Legend-es dressz rucija is jól nézett ki.

    Viszont a városi modellhez olyan irányba kéne vinni Larát is, meg arra a fejlesztésre több idő is kellene (a képregényben szépen elvitték abba az irányba, bár ott már nem is igazán a sírrablásokon és a felfedezésen van a hangsúly, hanem az akción). Egy hatalmas város lemodellezése pedig nagy feladat lenne. Mert ugye a közel openworld szintű Tomb Raider után nagyon karcsú lenne egy ismét totál lineáris csőjáték. Persze szeretnék már egy városi környezetű Tomb Raidert is, ilyen szintű grafikai motorral bámulatos lenne (főleg ha még Lara is szuperebbnél szuperebb ruhákban tűnne fel), bár erre még sokáig kell várni azt hiszem... Sőt lehet, hogy ez már csak a következő konzolgenerációban fog megvalósulni.
    Viszont félő, hogy ez az új rész rövid lesz. Vagy csak direkt mutatnak róla keveset? Az előző részről koppra tudni lehetett már mindent mire megjelent, erről meg alig valamit, pedig csak 5 hónap van a megjelenésig. Ez vagy azért van, mert kevés a tartalom, vagy a Microsoft szólt rájuk, hogy ne szellőztessenek ki mindenféle infót a játékról.

    Sebaj, a szexi feszülős rucit a jövő héten megjelenő Arkham Knight Catwoman-je garantáltan szállítani fogja.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.06.17. 18:52:36
  • lucifer9393
    #231
    Úgy látszik átvették a craftolási rendszert a The Last of Usból. Ez tetszik.
  • lucifer9393
    #230
    Catsuit először a TR 3-ban volt rajta Londonban, aztán a TR 5-ben New Yorkban. Úgy rémlik a többi részben csak feloldható ruhaként szerepelt. Pont a 3. játék tájékán, vagy talán egy játékkal hamarabb hagyta ott a céget Toby Gard, Lara atyja, mert látta h Lara fejlődése nem jó irányba halad.
  • ChipHazard
    #229
    Ahoz hogy sexy ruhákban flangáljon Lara azt is számításba kell venni, hogy olyan helyszinek is kellenek. Nyilván a sivatagban viselhetne rövidnadrágot, de testre simulos bőrnadrágot, nem hiszem hogy szívesen viselne például a hó födte hegyvidéken. Olyan helyszín kell, pl valami városi környezet, ha joltudom amikor az ikonikus Cat Suit volt rajta valameik részben akkor pont egy irodába tört be Natla irodájába, de nem akarok hülyeséget mondani.

    De hogy más is legyen.
  • lucifer9393
    #228
    Kétlem, hogy visszatérnének a szexciklon Larához, pont az volt a cél, hogy megszabadítsák a guminő jelzőtől. Egyébként nem is volt teljesen rendben, hogy már akkoriban így beskatulyázták, több rejlett benne, mint egy két lábon járó szexbomba :D Amivel nincs gond, de az intellektualitás és a kevesebb, néha több elvén is megmaradt a szexszuális kisugázása :)
  • TBTPumpa
    #227
    Azért nem. Ha nem a modellt nézzük, akkor még mindig Ciri a favorit. Jobban ki van dolgozva a háttere, szimpatikusabb a karaktere, olyan belevaló kis lázadó, laza, harcos csaj.
    Lara másabb.

    Ha a modellt nézzük, akkor valóban 10/10 Lara, de ugye a Tomb Raider-ben csak rá kell figyelni. Ő a főszereplő és a játékos is őt látja folyamatosan. A többi karakter valamelyest elhanyagolható (és el is van hanyagolva).
    Míg a Witcher 3-ban Geralt és a három fő női karakter is (Triss, Yen, Ciri) rendesen ki van dolgozva, sok más mellékszereplővel együtt. Van különbség! Meg ugye Ciri feszülős bőrnaciban van (és Ciri is formás hátulról, csakúgy mint Lara), Lara ilyesmit úgysem fog kapni egyhamar (a 2006-os Legend-ben volt neki utoljára ilyen rucija)... Pedig az új modell nagyon formás és az új motor is nagyon részletes. Nagyon kíváncsi lennék hogyan festene az új Lara egy szexibb, feszülősebb szerelésben. Szerintem azzal mégjobban megdobná a Microsoft az X1 eladásokat.
    Majd a következő részben!
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.06.17. 15:04:44
  • TBTPumpa
    #226
    Új koncepciós rajzok:



  • CalebJoe
    #225
    A modell csaj , Lara meg igencsak Ciri killer így elsőre.
  • TBTPumpa
    #224
    Ami feltűnt így elsőre, hogy sehol sem említették a Microsoft jelenlétét vagy az XBox exkluzivitást. Dátumot sem írtak. Sőt a Square Enix saját játékaként kezeli és még Square Enix-es fejlesztők is dolgoznak rajta. Pedig ha novemberben megjelenik, illene reklámozni nem? Vagy a SE-nek ez nem érdeke?
  • ChipHazard
    #223
    Itt a video


    Utoljára szerkesztette: ChipHazard, 2015.06.16. 19:45:46
  • ChipHazard
    #222
    Most volt Square Enix, konferenciáján egy kis szinfalak mögötti video, hogyan készül Lara, nagyon nagyon szép lessz :) . A koribbá sebhelyek meglátszanak majd a testén, az arc animáció egészen fantasztikus, a popsin még kell kerekíteni mint mondtam, de megitn volt pár jelenet a sivatagi pályáról, ugyan akkor összességében kicsit több gameplay-t vártam, akár hogy is egy novemberi megjelenéssel zsebükben, azért többet kellet volna mutatni, lehet hogy még majd lessz it valami azért, legalábbis remélem.
  • Nikknev
    #221
    Eggen....Kizippzárazva...

    Viszont az zavar hogy a kurrensgen remake bambatök fejét kapta meg,és nem az eredeti 2013-as arcot.....
  • TBTPumpa
    #220
    Na igen!


    Ebben a ruciban is el tudnám viselni az új grafikus motorral!
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.06.16. 17:20:12
  • ChipHazard
    #219
    Az underworld doppelganger ruhája sem volt gyenge :)

    Tény és való hogy talán sőt biztos hogy a jelenlegi Lara a legszebb. Sosem voltam rajongója a vékony karok, derék, és dinnye mérető melleknek. Az uj Lara sokkal sokkal élethübb, alkatilag is, és ez rendkivül sokat dobb az élményen az én szememben, emelett pedig végre egy érdekes lélegző karakter, akit ha nem megdugni akarsz akkor megóvni a veszélyektől. Szóval nekem minden tekintetben nagy kedvencemé vált Lara. Egy trilógia biztos lessz ebből, aztán majd kiderül hogy meddig tudják vinni igy a sorozatot, de véleményem szerint igen is jot tett a reboot minden tekintetben.

    Hozzá kell tennem hogy a Tr 2013-elött mindösszesen 2-3 Tr játékot toltam, közülük mivel nem voltam és vagyok elvakult Fanboy, igy az Angel of Darkness nekem igen cak tetszett, A Legend és az Aniversary voltak a másik 2 játék. De az uj, az már egy egészen másik szint, ez megfogott :)
    Utoljára szerkesztette: ChipHazard, 2015.06.16. 17:10:44
  • TBTPumpa
    #218
    Én azt várom, hogy a Chronicles-es Cicarucis Larát mikor hozzák vissza. Na az ütne. Az Arkham Knight macskanője is brutál jól néz ki az új szerkóban, Lara pedig még szebb modell is, mint Catwoman.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.06.16. 16:34:07
  • ChipHazard
    #217
    Azért még lehet ám kerekíteni azon a seggen egy kicsit, még finomitsanak rajta, amugy rendben van. A 3. részre talán már visszatér a rövid nadrág is, és a bikinik, vagy fürdőrucik XD. ezzel a grafikával nem lenne gyenge.
  • Krisztiam #216
    Dat ass 2 már háttérképnek be is raktam :DD
  • TBTPumpa
    #215
    És ezt most miért kell bejelenteni?
    Ok, szia, jóvoltveledjanem!
  • IMYke2.0.0.0
    #214
    Na jó, mínusz fav.
    Majd Pc verzió környékén benézek.
  • Totti5
    #213
    Nem unod még?
  • Nikknev
    #212
    2015 holiday exclusive.
    Ennyike. 2016 elején jön ez pc-re és talán ps4-re. Nagy dülguk nincs vele,elkészítik pc-n kellően lebutítják hogy bírja az ideiglenes exkluzív fing hardver,aztán ha lecsengett az ünnepi szezon és zuhannak az eladások jön a többi platformra. Az ms sem hülye hogy visszatartsák a bevételi forrást,exkluzívvá tették a 2015 végi ünnepi szezonra amiben veszik majd One-ra ezzel megdobva az eladásokat, de ennyi.
    Ha nem így lesz joggal írhatja nekem bárki hogy "megmondtam". De ha így lesz,én csak röhögni fogok.:-)
  • Totti5
    #211
    PS4 shotok.
  • Nikknev
    #210
    A screenshotokat elnézve már kész van az,csak kiadásra vár.
    Ezek messze nem One shotük amiket kitettél.
    Utoljára szerkesztette: Nikknev, 2015.06.16. 10:10:04
  • skinnyman
    #209
  • TBTPumpa
    #208
    Azért várjuk ki a végét. Én még a PC-s verziót is fenntartásokkal kezelem, pláne a PS4-es verziót.
    A Nixxes csapata (akik az Eidos/Square Enix játékok PC-s portjain dolgoztak) jelenleg a Rise of the Tomb Raider butított X360 verzióján és az új Deus Ex PC-s portján dolgoznak. Szerintem nem fér bele már nekik a Tomb Raider PC-s portja, más meg nem valószínű, hogy vállalni fogja. Microsoft és a Crystal tuti nem fogja erlkészíteni a PC-s verziót. Square Enix talán hajtaná, de ugye ezzel a résszel nem ők rendelkeznek. Meg aztán az XBox-os verzióból többet fognak eladni, mint a PC-s verzióból, ez szinte borítékolható. És ugye ez számít, nem pedig az, hogy a PC-s tábor kedvére tegyenek.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.06.16. 09:19:04
  • TBTPumpa
    #207
    Új képek érkeztek:








    Dat Ass:


    Dat Ass 2:






    Dat jégcsap:


    Dat Concept:
  • Nikknev
    #206
    Azok fix exkluzívak voltak, az új tr timed exclusive ráadásul 2015 holiday esclusive-ként szerepelt most is csupa nagybetűkkel.
    Szinte már könyvelhető 2016 elsőfele.:)
  • ChipHazard
    #205
    Inkább ne eröltessük ezt a témát, és maradjunk Lara seggénél, meg vizes rucijánál, minden másra majd az idő ad választ .

    A lényegi kérdések inkább, hogy Tanga vagy nem tanga, vagy esetleg, bugyi nélkül flangál abban a nadrágban :D
    Utoljára szerkesztette: ChipHazard, 2015.06.15. 20:40:37
  • TBTPumpa
    #204
    Várjuk, az Underworld DLC-i is XBox exkluzívak voltak 2008-ban nem? Megjelentek azóta?

    Amúgy szuper lesz, mert ha Lara ruhája átázik, akkor valóban vizes lesz - nem úgy mint a 2013-as rész esetében (ahol szintén vizes volt, de csak 5 másodpercig). Persze a Definitive Edition-ben javították ezt a hibát. Ott ha elázik a kiscsaj/pancsol a vízben, akkor jó ideig vizes marad. Nyilván kell egy kis idő, míg megszárad. De addig is, legalább jobban feszül rá a vizes ruci.

    A PC-sek majd ezt kapják!
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.06.15. 20:33:47
  • ChipHazard
    #203
    Igen jó feszülős ruci, mien fasza lessz majd a vízben, és amikor majd kimászik és át ázott ruciban flangál egy ideig, hmm.

    Ezt az Exclusive meg ne eröltessük lényszives, erre az évre szól csak, ez ruhadt egyértelmü volt a záró mondatokbol, a konferencián. Ez jövőre jön majd a Ps-re meg a Pc-re is, és még év végéig sem kell majd várni, ez tavasz lessz. Március - április
    Utoljára szerkesztette: ChipHazard, 2015.06.15. 20:27:41
  • Krisztiam #202
    ne legyen xbox exclusive :D adják csak ki szépen pc-re is :D
    amúgy Lara-nak tényleg jó a segge :DD
  • lucifer9393
    #201