7
  • Matyko92
    #7
    Ezt nem értem, mire céloztál?
  • passatgt
    #6
    eredeti ötlet:) https://www.automatic.com
  • wwenigma
    #5
    Aha, meg se probald mert a csomag helyett az ügyvédi levelet kapod 100e-ről, amit talan le tudsz alkudni 50-re.
  • bunny
    #4
    2300 forintért ebayről veszel ODB olvasót BT csatlakozással rápattintod a telefonodra, letöltöd 1000ft-ért a torque pro-t és örülsz. Cserébe nem árulkodik rólad, igaz nem is hívja fel a segélyszolgálatot.
  • AgentKis
    #3
    Mér a kaszkóból van kedvezmény? Mert az csak minden ötödik kocsin van? XD
    Én ezt úgy tolnám (meg szerintem még jópáran), hogy amikor anya vezet az eszköz be van dugva, amikor én akkor meg nincs... XD
    De nem irígylem a kicsit is szemétkedős cégek sofőrjeit!
    - Pistikém egy ötössel kevesebb megy zsebbe ebben a hónapban, mert volt vagy 20 felesleges kigyorsításod, meg egyébként is 30nál tedd hármasba, hányszor megmondtam már! Szokjál már le ezekről, nem lopom én a gázolajat...
  • NEXUS6
    #2
    Így költözik aztán be BB mindenki kocsijàba;)

    Van egy eszköz, ami mondjuk állandóan tàjékoztat az OBD adatokról? OK
    Van egy eszköz, ami állandó kapcsolatban van egy központtal és szerviz, baleseti, lopàs esti segítséget ad. OK
    Van egy eszköz amelyik elemzi a vezetési szokásainkat, összevetve a valós pozíció alapján, hogy hol járunk. A stílus után beazonosít és tanácsokat ad? OK
    Aztán mindezeket az infokat összekapcsolja elemzi és a biztosìtó rendelkezésére adja? Hogy miiii?
    Estleg a biztosító fel is nyom, ha behajtok egy egyirányú utcába,vagy 50 helyett 60-nal megyek? Ha belém jön valaki, akkor estleg nem fizet, mert azt mondja,hogy maga egy vadbarom, izé az àtlagnál dinamikusabban vezet, pazarolja bolygónk erőforrásait?;)
  • endrev
    #1
    Legalább a videón helyesen írnának.... "Üzemanyag- és szervizköltségek csökkentése" Butuljunk még, sokat, sokat, sokat!