421
1508059019.png
A Darksiders fejlesztőinek új játéka
  • MarkBlade
    #421
    Igen túl kell lenni rajta csak szerintem a vérpistik nem tudják megemészteni hogy a faxa összerakott durva fegyverrel rendelkező huntert egy pisztolyal fejlövéssel kivégzi valaki.. :) jó esetben itt max két golyó és fexik bárki..
  • Daermon
    #420
    Igen, jó lenne egy saját hunter szerkesztő.
    Azon, hogy bukod a huntert szerintem mindenkinek túl kell tennie magát. De utána szerintem nem zavarja az embert.
  • MarkBlade
    #419
    Solo nagyon nehéz ha rendes kört mész a quick meg szintén nem könnyű. Ez vedzi el sokak kedvét. Viszont ha legalább 2 en vagytok nagyon jó élmény. Talán jelenleg a legjobb multi lövölde. Mondjuk az elején engem az zavart hogy meghal a hunter.. nevelgetem aztán kuka.. ezen nehezen léptem túl. Kár hogy nincsen olyan opció hogy te skinezed a huntered.. ruhát találsz és szépen egyedi módon öltözteted..
  • Daermon
    #418
    Mondjuk a soloról én is leszoktam szinte teljesen. Nagyon ritka már, hogy szólozok.
  • MarkBlade
    #417
    Egyet kell értenem tényleg jó élményt ad és valahogy reálisabb is és ennél fogva sokkal hardcore játékosoknak való. Igazából néha nem is értem.. van hogy legyilkolok mindenkint aztán jön egyh ullám és egy lövés head.. és tök fura mert hitelem.. egy-kettő.. rámfordul halok..
    De mindegy. .
    Amúgy a DLC dolgot meg sokan veszik.. nekem is van jó pár hogy támogassam a játékot de amikor event van és csak pénzért /és nem mintha nem tudnám megvenni/ de rossz a szájíz hogy nem kapom meg a dolgokat.. Bakker ez az irány rossz, mondhatnak akármit. Szerintem nem fog jót tenni a játéknak hosszú távon. Reklám kell nem az amúgy kevés játékost fejni. Ráadásul így.. Amugy mivel könnyű halni valszeg azért nincs olyan sok játékos sem hamar megunják illetve itt egyedül lehet játszani de nem érdemes.. 2-3 fő az igazi.
  • Daermon
    #416
    Lassan kész az event nekem, még 2,5 szint.

    Pénz: igen, nem véletlen. Múltkor volt egy fejlesztői videó erről. Azért változtattak, mert nem folyt be elég pénz, és nem tudták volna fentartani már sokáig a játékot.
    De gyanitom az event most segitett, mert új játékos rekord volt (38000 valamennyi azt hiszem), és rengeteg fizetős dlc skin jön szembe.
    Amúgy azért alulértékelt szerintem, mert ez nem olyan kő egyszerű, mint az APEX vagy Warzone (mondom ezt úgy, hogy nyertem mindegyikben, és a Warzone még egész jó is). És meghalni is könnyebb, mint azokban, mert nincs pajzs (szerencsére).
    De pár óra alatt az ember megszokja és szerintem jobb élményt ad, mint azok.
  • MarkBlade
    #415
    Tényleg pedig még event is van.. Amúgy szerintem kicst gáznak tartom hogy mennek el ennyire a pénzes dolgok felé eventekbe is.. 1500 BB vagy gyakorlatilag nem is kapsz semmit.. Amúgy méltánytalanul alulértékelt a játék.
  • Daermon
    #414
    El is felejtettem ide beszúrni :D Durva, hogy idén nem volt még hozzászólás.
  • Daermon
    #413
    5mmr-s pro play :DDDDD
  • bosco05 #412
    Kevesebb a gyanús eset, de így is sokkal több, mint amihez az ember szokva van. Rengeteg lett a csaló, ami patch után látványosan visszaesik, de csak pár napra.
  • Daermon
    #411
    Nem tudom, én most új patch óta jobbnak érzem. Bár egyszer-egyszer vannak most is “gyanus” esetek: 106m-ről vetterlivel fejbe, falon keresztül kaptam :D Ez mondjuk fix report.
    De eddig ilyen “halhatatlan” embert csak egyszer láttam.
    Viszont holnap event, szerintem megugrik a cheaterek száma is.
    Most 4-5mmr-ben mozgok, de kevesebb a kirivó gyanus eset eddig, mint 1.6-ban.
  • MarkBlade
    #410
    Nem tudom eldönteni hogy csít vagy más de mostanában nagyon kevés a sikerélmény. Iszonyatosan megszaporodtak hogy találok sokszor de alig sérül én meg egy lövés vagyok. Megint variáltak a hitscannel?Vagy lagspike? Így kezdd lassan kuka lenni a játék?
  • Daermon
    #409
    No még egy videót csak összevágtam. :D Valamint az új zenei album is nagyon ott van a szeren! December 15 pedig a karácsonyi event startja!

    Utoljára szerkesztette: Daermon, 2021.12.11. 07:00:34
  • MarkBlade
    #408
    Twich Drops van! 90 percet kell nézni naponta és legendary dolgok esnek. A végén egy hunter. Bögyös csaj :)
  • MarkBlade
    #407
    be de sokat nem számít ha nincs tapasztalatom szerint.. próbáltam így is úgy is.
  • Daermon
    #406
    Nektek be van nyomva a skill based matchmaking amúgy?
  • Daermon
    #405
    Na kicsit letisztult a leaderboard is. 8 feletti KD nincs is. Eltűntek a 143, meg 50+osok. Akkor azért valamit csak csinálgat a Crytek is :D
  • MarkBlade
    #404
    Az nem biztos hogy cheater.. sokan elkezdtek új accot és egy lövés és kimegy. Az ilyenek ált prestige 1-2 játékosok vagy még annyi sem. Lehetsz K/D kurva de mi értelme?A játék élvezete esik ki.. a Cheat meg a másik fele. Úgy lelőni valakit hogy tudom hogy nem én vagyok.. uncsi játék úgy. 5-ös rank környékén érdekes a story az biztos. de nehéz kitalálni hogy én vagyok béna vagy ő cheater.. én 1.16 vagyok stabilan és égy is vannak olyan napok hogy aláznak mint a bűn valamikor meg egyszerűen mindenkit kinyírok.. nem értem. De maga a játék szerintem az egyik legjob fps.. foglalkoznak vele. Jó a harc.. izgalmas. És még ha vesztek is van hogy aztaku.. ez baxot jó volt érzés.. már amikor nem fejest kapok 70-90 m két pisztolyal.. Mostanában elég sok ilyen lett. Két pisztoly és ez a távolság és ha nem is elsőre de másodikra meghalok. Kiábrándító.
  • Daermon
    #403
    Én tegnap kerültem 4ből 5re, pedig nem számítottam rá. Kivéncsi vagyok mikor esek vissza 4-be :D
    De sajnos szerintem is egyre több a cheater... Tegnap megölt egy 100Prestige/100-as csávó, megnéztem a statjait, nem kevesett játszott még is "csak" 2,14 KD-ja volt... Ez rendben van (nekem csak 1,14)... Aztán megnézed a leaderboardot és láthatod mennyi a cheater... 143-as KD-n felröhögtem pl :D
  • bosco05 #402
    Sajnos tudom és pontosan így lesz. Kár volt felmenni max rankba, dugig van csalóval, akik érdekes patch után lámák... A legjobb szerintem 4-es rankba a játék, ott még bátrak az emberek, játszák a játékot és nem csalnak. 5-nél már sok a camper meg a KD farm, a 6 meg egyenesen rettenetes, ráadásul este alig talál embert,0-2-4 playeres szerverek indulnak.
    Utoljára szerkesztette: bosco05, 2021.11.19. 12:13:20
  • MarkBlade
    #401
    Csak pár napig.. aztán hozzáírják az új csítet. Ne így legyen. Soha nem fogom megérteni..
  • bosco05 #400
    Jó ez a patch, hirtelen eltűntek a sztárok és mindenki kapja a fejet :D Különös élmény volt újra tisztán játszani :) Újra elég az 1 romero meg repkednek az officer HS-ek.
    Utoljára szerkesztette: bosco05, 2021.11.19. 08:44:13
  • MarkBlade
    #399
    Ah..köszi :)
  • Daermon
    #398
    Összeállítod mint eddig a huntert, megnyitod a loadoutot és egyből Save-t nyomsz. Utána már azt betudod tölteni már.
    Én is előszőr azt hittem (nekem is logikusabb lett volna), hogy külön összerakhatom a loadoutot és aztán azt használhatom.
  • MarkBlade
    #397
    1.7 ki is jöttjó ötletek vannak benne de a fegyver loadout nem működik nekem..
  • bosco05 #396
    Itt valami nagy turpisság van az elmúlt két hétben. Tegnap már 5 romero shotguntól nem feküdt el a gyerek és egyik se volt kicsit sem miss, de rendesen még állt is pofátlanul, kb hogy nevessen, majd a 6. lövésem előtt egy hit hs-t kaptam. Másik gyerkőc 1 romero 3 officer hitre volt hajlandó elfeküdni, harmadik arc 2 romero 2 officer... Aztán tegnap sikerült lőni valakinek két vetterli hs-t (hang jött is ahogy a hit indicator is), majd nevetve állt velem szemben az arc és két lövés két hs-t osztott ki ránk, egyiket falon. Baromira elszaporodtak a nyilvánvaló csalók a játékban. Az említett példáknál a profilokon hemzseg a VAC és a Game ban... Kíváncsi vagyok az 1.7 változtat-e valamin, de ez jelen állás szerint katasztrófa. Alsóbb rankon nem volt ennyi csaló, de maxon vérlázító a nyilvánvaló aimbot és wh, meg ez a ping abuse alapú god mode...
    Utoljára szerkesztette: bosco05, 2021.11.18. 12:53:34
  • MarkBlade
    #395
    Szerencsére ezek azért ritkák. Napi 1-2 érdekes van. Jön az 1.7és sok újdonság vele.
  • bosco05 #394
    Az utóbbi hetekben többször előfordult nálunk is. Egyesek szerint cheat, egyesek szerint a hitreggel van valami. Olyan hit indicatorral ellátott lövések után futnak el vagy lőnek fejbe, ami nem lehetséges, pl 4 officer közelről és semmi, két shotgun lövés közelről plusz egy pisztoly és semmi, de a kedvencem 2 mosin 2 vetterli és egy caldwell chain és semmi...
  • MarkBlade
    #393
    az a baj hogy nagyon szemcsés a kép kinagyítva.. nem is látszik mire lősz amíg meg nem mozdul.
    De szerintem már én is tapasztaltam, hogy hitscan probléma van sokszor. Beviszek 3 találatot nagy kaliberből és semmi megfordul és lelő.. látom hogy alig sérült..
  • Daermon
    #392
    Na ez mi ez... :D
  • MarkBlade
    #391
    A cold blood dlc huntere is faxa.. azzal egy bokorban nincs aki kiszúrja.. :)
  • Daermon
    #390
    Engem szinte csak a hunter érdekel most :D
  • MarkBlade
    #389
    jaja és jó sunyulos legendary huntert lehet a végén szerezni + twich drops is van.. érdemes nézni tárgyakért, de ne felejtsétek összekötni az accot.
  • Daermon
    #388
    Akkor mától tök jó lesz tökölni a játékban. :)
  • Daermon
    #387
    “ táv miatt, én inkább az ilyen közeli fullba eltalálom egy erős fegyverrel és túléli dolgokat nem értem.”
    Nekem tegnap quickben volt olyan, hogy a csávó beugrott mellém a bokorba (nem tudta, hogy ott vagyok), és Mossinnal konkrétan testbelöttem, fél méterről és kiszaladt… a kövi lövés ölte meg. Nagy kalibernél ez furi azért.
  • MarkBlade
    #386
    Sokfajta csít van sajnos.. a legnehezebb a wallhacket kiszúrni.. bár az gyanús lehet ha lapusz a házban és lövi ahol vagy úgy hogy nem is láthat. Volt ilyen is már.. én minden gyanusat riportolok.. aztán majd isten vállogat. :)
  • Samurai84
    #385
    Steam forumban láttam egy képet, amin wallhackel látta a gyerek az összes huntert távolsággal, hpval együtt... Nyilván van ilyen is, de én szerintem még nem találkoztam csalóval. Ha nem értem honnan a aszból szedett le vagy mi történt, spectateben nézem kicsit és mindig kiderül hogy egyszerűen vagy jobb poziban volt vagy penetrált és makkja volt.

    A hitreg nekem adja, mármint sokszor találok úgy is hogy rá kell tartanom a táv miatt, én inkább az ilyen közeli fullba eltalálom egy erős fegyverrel és túléli dolgokat nem értem.
  • MarkBlade
    #384
    Igen egyre híresebb a játék és néha nem tudom eldönteni hogy nagyon mákos vagy csíter.. Múltkor tűzharcban ketten voltunk már csak ellenfél hárman az erdőben. Hangtompítós vatterli vel meglövöm egy viszonylag közeli sussnyás rész terelésnek.. erre hallom a locsanást és a sikolyt.. visítva röhögtem :) mondom ez most tuti csíterezik :D
  • Daermon
    #383
    Mióta pár nagyobb streamer is játszott, szerintem bevonzott 1-2 cheatert. De szerencsére a Warzone szintől messze vagyunk.
  • MarkBlade
    #382
    Pontosan.. a végtag találat soha nem ől volt hogy 3× találatom volt. Meg még mindig van furi csít gyanus lövés.. múltkor 2 önket is leszedtek springfieldel. De lehetetlen szögből eppen csak töltés idő alatt.. de szerencsére 10ből 1 játék max az ilyen.