421
1508059019.png
A Darksiders fejlesztőinek új játéka
  • grebber
    #1
    E3 2014: Íme, a Darksiders fejlesztőinek új játéka

    Noha a Darksiders és a sorozat fejlesztőinek közös pályafutása véget ért a THQ csődjével, ettől függetlenül a néhai Vigil él és virul: a Crytek csapataként ma bemutatták az új játékukat.
    Szabályosan kényezteti a játékosokat a Crytek: nemrég leleplezte az Arena of Fate-et, tegnap újra előkerült a Homefront folytatása, ma pedig bemutatkozott a Hunt: Horrors of the Gilded Age, amit a Vigil Games romjain szerveződött Crytek USA fejleszt.

    A Hunt PC-re és "konzolokra" készül, és egy négy főre kihegyezett kooperatív akciójáték lesz, amiben a játékosoknak külső nézetből kell ledarálniuk egy csomó szörnyet és végül egy főgonoszt.
    A Crytek szerint fontos, hogy a vadászok taktikázzanak és összedolgozzanak, annál is inkább, mert mindig résen kell lenniük: a Huntba olyan tartalomgenerátor került, ami folyamatosan gondoskodik a megújulásról, az ígéretek szerint sosem kapjuk meg kétszer ugyanazt a környezetet és ugyanazokat az ellenfeleket. Körítésként egyébként a tizenkilencedik század szolgál.
    A fejlesztők az E3-ra ígérik a bővebb részleteket, addig egy artworkkel, egy teaser videóval és azzal kell beérnünk, hogy már jelentkezhetünk az év végén induló zárt bétatesztre.



    info: Gamekapocs
  • TomStorm
    #2
    Húha nagyon jól hangzik +FAV
  • zorrobomber
    #3
    A lényeg lemaradt hogy jó eséllyel free to play lesz.
  • grebber
    #4
    Nem jó eséllyel van az, hanem 100% biztos hogy FTP lesz!
  • grebber
    #5
    Képek
  • grebber
    #6
  • Kaixo
    #7
    Van valami hír a játék felől? 2014 őszére ígérték a bétát, de még sehol semmi.
  • grebber
    #8
    Hunt: Showdown - rajtol az Early Access

    Minden ami Hunt: Showdown
  • Jim Morrison
    #9
    Nem is tudtam, hogy már 2 éve tudni lehet róla :o
  • grebber
    #10
    Én a Crytek helyébe hallhatnék a sirámokra és tennék bele később egy 6-8 órás singleplayer kampányt amit akár coopban is le lehet tolni.
  • grebber
    #11
    Hátha valakit érdekel

    Hunt: Showdown - januárban indul az alfa, itt tudtok jelentkezni
  • Since
    #12
    Sziasztok! Ha valaki bekerült volna az alfába és van kedve együtt játszani az írjon egy privit (30+).
  • grebber
    #13
    Hunt: Showdown - Képeken a Crytek következő játéka (PC)

    Ej de kár hogy no single campaign :(

    [4K 60FPS] Hunt: Showdown Alpha Gameplay
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2018.02.02. 07:35:42
  • Hexex86 #14
    Nem rossz. Este mentem egy meccset. Kicsit csúnyácska a játék maga. Mondjuk az lehet, hogy a win 7 miatt?
    Kicsit sötét egy két helyen, de nem megszerkesztett gameplay legalább. ;)

    Utoljára szerkesztette: Hexex86, 2018.02.02. 10:33:01
  • scomcomputers
    #15
    Nem rossz de éjszaka nem szeretek kolbászolni....
    Én is lőttem egy videót,de nappal....nagyon jól fut...szerintem nem csúnya...


    ...még lehet dolgozik a yt,a videón látni,hogy hogyan használja ki a procit a játék...

    Utoljára szerkesztette: scomcomputers, 2018.02.02. 10:50:51
  • Hexex86 #16
    Még dolgozza fel. Kivéve, ha nem 360p-be vetted fel ;)
    Majd meglesem. Win 10?
  • scomcomputers
    #17
    2k-ban vettem fel,ja win 10....köszi!
  • Hexex86 #18
    Hangulatos a nappal is igen, de nem szép. Szerintem a mai grafokhoz képest ez átlagosnak mondható.
  • scomcomputers
    #19
    No aki jelentkezett az alfára figyelje az email-jeit!
    "We just sent out our 3rd wave of keys! Be sure to check spam folders or promotion tabs!"
  • scomcomputers
    #20
    Akinek gondja lenne a játék futásával annak egy kis segítség !!
  • Hexex86 #21
    Nappali mapon mentem pár karikát. Egész jó ez a kis game.
  • scomcomputers
    #22
    Új infó....
    Kiküldték az utolsó,kódokat is,ezzel vége van,több kód kiküldés már nem lesz!
    "Hey hunters! Check your inbox, we just sent out a new wave of Closed Alpha invites. Good luck!"

    Csináltam egy kis videót,az előző hsz.-ben írt cfg fájl buherával veryhigh beállításon,csekkoljátok..Köszi!
    ....lesz ez még 1440p is csak várni kell....
  • grebber
    #23
    360p-be mit kell nézni? Van esetleg fullos is? Youtube alul nem ajánlja fel csak a 360p van.
  • Hexex86 #24
    Várni kell. Dolgozza fel a youtube.
  • scomcomputers
    #25
    Én írtam,olvastad e?
    .......lesz ez még 1440p is csak várni kell....
    Hexex86...Köszi!
    Javítom...azt írták egyelőre nem lesz,kód kiküldés...tehát még várható...
  • Hexex86 #26
    Hogy lehet sima iron sight-ba célozni? xD
  • scomcomputers
    #27
    Jobb klikk+ shift...
    Elég sz@r,de ez van..
  • Hexex86 #28
    Köszi. Hát fura. És csak engem zavar az, hogy nem középre céloz, hanem kicsit lentebb van a célkereszt?
  • Shep
    #29
    Na jött hozzá kód, kíváncsi leszek milyen!
  • Shep
    #30
    Hát ez nekem játszhatatlan, 15 és 30 között mozog az fps, az egész olyan mintha egy lassított felvételt néznék, ráadásul rohadt csúnya is, felbontás állításán kívül semmi más grafikai opció nincsen, ja de, motion blurt lehet kapcsolni meg v-syncet :D
  • scomcomputers
    #31
    Na azért ne add fel,lentebb írtam rá megoldást....
    20.-hsz....
  • Since
    #32
    Nem bannolhatnak ha módosítod a cfg filet? Mintha a steam fórumon olvastam róla... Egyébként az EU server megy nektek? Nekem folyamatosan cry cloud errort ír ki, csak az US Serveren tudok játszani :( A fórumot olvasgatva rengeteg ember nem tud játszani az EU serveren és még nincsen rá javítás...
  • scomcomputers
    #33
    Én első naptól kezdve így tolom,meg más is.....az EU szerver túl van terhelve,laggol mint állat,no de ez egy alfa teszt,mit vártak,nem csak a játékot tesztelik,hanem a szervereket is..
    Az Escape from tarkovnál is így volt még a beta tesztnél is..


    "We are aware of the 0x200b & 0x100a error messages. We recommend switching to a different server (EU to NA/NA to EU), this might fix it for now but are working on a fix, thank you for your patience."

    Utoljára szerkesztette: scomcomputers, 2018.02.03. 20:05:24
  • Shep
    #34
    Na ezt kipróbálom, kösz.
  • Shep
    #35
    Hát sajnos potato configgal is szarul fut, de ennek ellenére volt egy sikeres evakulás és azt mondom ,hogy egész élvezetes és hangulatos játék és látok benne potenciált, remélem a gépigényt hamar javítják ,hogy normálisan lehessen játszani vele.
  • scomcomputers
    #36
    A potato-t frissítették,sőt az összeset 02.04-én,próbáld meg megint,bár most állnak a szerverek!!!
  • scomcomputers
    #37
    "The servers won't be coming back today. We have already been able to fix some of the major issues but there are still some important ones we need to fix and test first, so we won't be back until we are sure we can offer a good experience. We will keep you updated if we know more."
  • Shep
    #38
    Hátha javul a teljesítmény!
  • Since
    #39
    Nekem már az is elég lenne ha tudnék az EU serveren játszani, előtte nem sikerült :)
  • scomcomputers
    #40
    Még egy kis türelem,nem sokára megint mennek a szerverek,ja és lesz új alpha key osztás is!

    "Hunters, we are very sorry to say the servers won't be coming back today either, but we can report some of the fixes worked in our internal tests! Please give us a bit more time, we'll come back with more invites and a better experience for all. We already fixed the '0x100a' and '0x200b' errors and made sure that people can find missions again. We'll explain more in extended patch notes when go live again!"