3
A hídépítők új generációja?
  • precise
    #3
    Van pár híd, lift, ilyen 6 lábú hidraulikus robot stb... De nincs túl sok, illetve, még erősen béta. Maga a játék működik, még 1x sem fagyott, de pl a menü undorító, beállításoknál csak a nyelv, és a hangerő működik.

    Ha elkészül nagyon jó lesz szerintem. Sandbox egyelőre nincs. De az biztos, hogy erősen túlmutat a pontiflex mókán.
  • Zero 7th
    #2
    Na ez érdekel. Pontifex 2 volt a legfrankóbb inkarnáció, abban volt a legtöbb lehetőség és legnagyobb kihívások. Utána két kiadás erejéig csak butult visszafelé sajnos, a legutóbbi, amit láttam, annyira könnyű volt megint, hogy az egész játék ujjgyakorlatként végigjátszható volt, gondolkodás nélkül.

    Így full 3Dben már érdekesebb lesz...

    Mik a feladatok? Vagy egyelőre sandbox?
  • precise
    #1
    A játék még erősen béta, a Steam Zöld úton találtam rá. Nem csak hidakat hanem szinte bármilyen szerkezetet lehet építeni teljes 3D-s szabadsággal, ami először kicsit nehézkes, tanulást igényel, de rövid idő alatt elég gyakorlottan építkeztem kevés hibával. Szinte sosem szoktam Tutorial-al bíbelődni a játékokban de itt kötelező, megpróbáltam beleugrani a játékba de csak szenvedtem.
    A tervek között szerepel egy jóval könnyebb, egyszerűbb interface, sztori mód stb...

    Ahogy említettem, nem csak hidak, hanem szinte bármi kihozható a játékból, daru, hajítógép, hidraulikus robotok....

    Hivatalos oldal (A béta megvásárolható)

    Steam Zöld út

    Facebook