27
  • Ender Wiggin #27
    mezei telefonnal irányítható már most is egy csomó minden a fűtéstől az elektromos redőnyig. kissé későn ébredt alma.
  • levente68
    #26
    Elképzellek (nem nehéz), ahogyan otthon ülve te is tapsoltál a tömeggel, mikor évek óta létező dolgokat üdvözölhettetek végre ti is...

    Megkérlek, mesélj azokról, amik Android-on nincsenek megvalósítva, aztán egy korrekt összehasonlításra a két platform képességeiről!

    Kíváncsi leszek, a több éve tőled tapasztalt aljas és hazug ostobaságon kívül láthatunk-e valamit...
  • levente68
    #25
    Mókás látni, hogy mennyire képtelen vagy normálisan elismerni olyan dolgokat, amiket nem üdvözöl a kis lelked...

    :o)
  • levente68
    #24
    Jajj, vigyázz!

    Már egy hangyányit értelmesebben írtál...

    Nem szabaaaaaaad!

    ;o)

    No, nem is, most is hülyeséget írtál és a szokásos sablon mentén...
  • Papichulo
    #23
    Jo, akkor nem temetted. Vegig arrol probaltal meggyozni, hogy most ugyan lemegy egy kicsit az arfolyam, de az Apple annyira innovativ ceg, hogy 1 even belul megint fellenduloben lesznek... most mar tisztan emlekszem :)

    Ha meg lattad volna a tegnapi keynote-ot, akkor most nem ezeket a buta androidos feature osszehasonlitasokat linkelgetned, mivel tudnad, hogy jopar olyan dolog van ami androidon nem vagy csak sokkal gyengebben van megvalositva - persze forditva is van par ilyen
  • levente68
    #22
    https://www.youtube.com/watch?v=iHzIEDXQ2l8

    Szédítő újdonságok.... Saját ötletek, sosem látott nagyszerű újítások...

    haha
  • levente68
    #21
    https://lh5.googleusercontent.com/-Q42U9HVdig0/U41Hyo5BcYI/AAAAAAAAiHc/u3A3zBLz3tg/w557-h687/The%2BRock%2BDriving%2Bios8%2Bandroid.jpg
  • levente68
    #20
    http://www.geek.com/apple/third-party-keyboards-widgets-and-touchid-support-is-coming-to-ios-1595559/

    Az, hogy az Android által kijelölt útra lépnek, örvendetes és várhatóan pozitív hatása lesz. ;o)

    Long lehet a jó irány... ;o)
  • levente68
    #19
    Csak azt nem értem, miért kanyarodsz el mindenáron a cikk témájától? Ennyire rám vagy akadva? Mindenáron velem kell küzdened? Attól a kis kiesés nem válik meg nem történtté.

    :o)
  • levente68
    #18
    Látod, megint hazudsz, vagy keversz valakivel.
    Sosem temettem, ez a ti hülye dumátok, ha valaki merészel kritikát megfogalmazni, vagy olyat írni, hogy nem fog töretlenül emelkedni.
    A visszaeséseket jósoltuk, mert törvényszerűek és mint láttad jól te is, be is következtek.
    De trollkodj csak nyugodtan, ha neked jólesik az állandó beégés.
  • Papichulo
    #17
    Bar mondjuk a mai keynote utan nem csodalkoznek ha megint esne az arfolyam... :)
  • Papichulo
    #16
    Hihetetlen, hogy milyen vehemenciaval probalod gyozkodni, hogy te tavaly nem temetted az Apple... sooot te mar akkor tudtad is, hogy mostanra kb. vissza fog kapaszkodni :)
  • levente68
    #15
    Segítségként:

    http://finance.yahoo.com/echarts?s=AAPL+Interactive#symbol=AAPL;range=2y

    http://finance.yahoo.com/echarts?s=GOOGL+Interactive#symbol=GOOGL;range=2y

    Oly egyszerű, vajon, neked is? Fog menni két görbe összehasonlítása?

    Kétlem persze... :o)

    Ami még vicces, hogy az a nagy esés, ami GOOG-nál látható, egy hozzád hasonló troll előre kiteregetésnek köszönhető a zárásról...

    Vicces, hogy split után vannak egy szinten nagyjából...
  • levente68
    #14
    Nem nagyon értelek.
    Nem esett egy igen nagyot a részvény ára? Nem figyelsz? Azóta lassan vissza is ér arra a szintre, csak hát kimaradt egy év majdnem a töretlen lendületből, mások meg magukénak mondhatnak olyan fejlődést, ami előtte csak AAPL-re volt jellemző, de szépen meg is előzték.

    Kár téged értelmesként kezelni, ezt megint bizonyítod...

    Felébredni tehát neked kellene... De az agyhalálból az nem szokott megtörténni...

    ;o)
  • Papichulo
    #13
    Amit mondtam, az úgy is volt és meg is történt.

    Csak sajnos kozben felebredtel :)

    ps: A tenyek persze akkor mar nem olyan nagy barataid, amikor valamit bizonyitanod kellene... akkor csunya, gonosz tenyek! :)
  • levente68
    #12
    Ajjaj, te nem javulsz, troll barátom...

    Amit mondtam, az úgy is volt és meg is történt.
    Ha nem érted, hát nem érted.
    Pedig csak sima logika, semmi hókusz-pókusz.
    Arra viszont ismét megkérlek, ne hazudj!
    Mert én sosem jövendöltem a bukást, csak visszaeséseket, amik be is következtek szükségszerűen, ahogyan bizony még Samsung esetében is bekövetkezett és a közeljövőben ott is várható, ellenére az ő esetükben is szárnyaló pillanatnyi adatoknak.

    Higgadj le, ne ellenem firkálj, szeresd meg a tényeket és a te életed is szebb lehet... ;o)
  • Papichulo
    #11
    Persze, persze... igazabol te pont az AAPL megerosodeset jovendolted mindig is :)
  • levente68
    #10
    Kérlek!
    Ne beszélj ostobaságot és főleg, ne ferdíts és hazudj!

    Bár, az kb. olyan, mintha arra kérnélek, ne vegyél levegőt...

    ;o)
  • Papichulo
    #9
    Ha ismernéd a témát, tudnád, mennyire bele se kóstolt még Apple...

    Ki allitotta, hogy az Apple belekostolt a "temaba"? Trolling much? :)
  • Papichulo
    #8
    Az egeszben a legviccesebb, hogy te tavaly dagado buszkeseggel es elgedettseggel prediktaltad, hogy az AAPL-nek befellegzett es innen mar csak lefele visz a "nasdaq", emiatt kerdeztem... szoval "Hogy érzed magad?" :)
  • levente68
    #7
    Talán azért nem tudod, mert még náluk is kevesebbet értesz az egészhez...
    Ha ismernéd a témát, tudnád, mennyire bele se kóstolt még Apple...
  • levente68
    #6
    Nem tudom, érdemes-e neked magyarázni bármit, de íme:
    trendkövetőként shortolni eső trendben szokás. Ha emelkedik, akkor longra vált a trader.

    Na mármost, mivel ezt azért kérdezed, kis ... provokatőrként, mert magadból kiindulva másról is azt hiszed, érzelmeitől vezérelve működik, annyit javaslok, ne tőzsdézz! ;o)

    Hogy pedig vissza is szúrjak: nagyon nem tart ott AAPL, ahova a hozzád hasonlók fantáziálták, még akkor sem, ha szépen emelkedik végre megint.
    Messze nem tart ott, ahol a GOOG/GOOGL, ami túl van a split-en, pedig messze magasabban járt AAPL valamikor...


    Hogy érzed magad? ;o)

    Amúgy, azt azért tudod, hogy amikor én AAPL short-olásának lehetőségéről beszéltem, szép pénzeket lehetett avval valóban keresni?
    Mert a szép kis 700-as szintről 390-ig elég hamar eljutott...
    Neked bejött a tippem?
    Most természetesen ne shortolj, csak rövid időtávon, ha engem kérdezel, de te ezt úgyse tennéd... :o)
    Viszont, célárnak se tutira javaslom a 700-at, bár a fajtád karira úgyis feltornázza oda nagy valószínűséggel...
    Csak egyet kérek: ha buksz, ne fogd majd rám, mert én esélyekről beszélek a tőzsde kapcsán, nem jövendölök.
    Amikor jövendöltem, az az Apple, mint cég fejlődésének megtorpanásáról szólt, és az bizony bejött, ezt talán még te sem vitatod... De ez nem tőzsdei jövendölés volt, akkor sem, ha törvényszerűen ott is volt egy drámai visszaesés.
    Kérlek, ne az ócska dumával gyere, hogy temettem, mert az messze nem igaz, csakis azt vázoltam, teljen egyszerű (már, akinek..) logika mentén, hogy az a felívelés nem tartható fenn, mert a többiek észbe kapván a saját megoldásaival nyomják majd le.

    Szóval, AAPL-t nem shortolom jó ideje, te meg remélem, hogy dagadó keblekkel hordod az almás pólót, mert tavaly május elejei szintre ért újra fel a céged... ;o)

    Kis butus...
  • Papichulo
    #5
    Hogy all az AAPL shortolasod??? :)
  • Papichulo
    #4
    Eddig is voltak mar ilyen rendszerek iOS-en... nem tudom az Apple milyen extrat tudna meg adni.
  • M2 #3
    "az ő megoldásuk nem lesz geek szinten is élvezhető"

    Ez teljesen biztos. Nulla IT tudással lesz használható és mint ilyen, egy geek számára teljesen 'buta' lesz.


    "ne akarják saját ötletként eladni"

    Hát pedig az lesz, ez a marketingjük része.
  • levente68
    #2
    Bizony, ez évek óta létező dolog más rendszeren.

    Épp az iOS hiányosságainak egyike az, hogy a Tasker, AutomateIt!, Llama, MacroDroid, stb. jellegű alkalmazások nem voltak elérhetőek rajta (, amik ezeket akár hangvezérléssel is lehetővé tették).
    Ezekkel pedig olyan lehetőségektől esett el a felhasználó, amikről enciklopédiát lehetne írni.

    Félő, hogy Apple megoldása nagyon kifinomult, na meg letisztult :o) lesz, de szokás szerint korlátozott és csak árnyéka a már régen meglévő dolgoknak.
    Persze, lesz majd elég birka, akinek a 'reinvented' automatizálás lesz a jelszava, ahogyan ezt megszokhattuk már tőlük...

    https://www.youtube.com/watch?v=hYMpMt0lwUY

    http://getvera.com/


    Mindazonáltal én üdvözlöm Apple-t ezen a téren, akkor is, ha szerintem az ő megoldásuk nem lesz geek szinten is élvezhető (ne legyen igazam!), csak arra kérem őket, ne akarják saját ötletként eladni még az iSheep tábornak se!
  • MsUser
    #1
    Ezek a rendszerek iPad-el, iPhone-val és bármilyen Androiddal már működnek és nem mai a dolog!!!