815
BF_Hardline_Promo_pic-.jpg
  • giornalista
    #94
    http://www.battlefield.com/hardline/beta

    beta jelentkezés - és ha minden igaz, mától játszható is!
  • ozimak
    #93
    Preview
  • giornalista
    #92
    http://www.ea.com/e3

    itt lehet élőben követni a játék bejelentését.
  • Fpocok
    #91
  • Smithwarden
    #90
    Semmi spanyolviasz. A BF-ekben megszokott modokhoz kepest ujak.
    De peldaul en bankrablasra + jarmuves menekulesre a nem nagyon emlekszek masik jatekban. (Talan a Tactical Intervention volt valami hasonlo, de az a jatek brutal gagyira sikeredett.)
  • giornalista
    #89
    október 21-én jelenik meg a játék.

    jó lesz, hiszen így a fél gamer világ ünnepel majd a születésnapomon :)
  • Borg
    #88
    "Teljesen új" aha :D Pont mint a BF4-ben... a spanyolviasz módok...
  • Smithwarden
    #87
    Lesznek benne "klasszikus" BF modok, de mellettuk jonehany teljesen uj is.
    Par nap (kb hefton ejjel ha minden igaz) es megtudunk mindent a reszletekrol + beindulnak a gameplay videok is.
  • Vadnokedli
    #86
    Remélem lesz benne VIP vagy valami hasonló mód mint SWAT4 ben pl.
  • Smithwarden
    #85
    Megjelenesi datum (a video alapjan): OKTOBER 21
  • Smithwarden
    #84
    Egy uj, most mar hivatalos 40 seces teaser trailer es par uj kep.







  • #83
    Jól néz ki ez a BF4 dlc, ugye benne van a Premium csomagban?
  • Gyuszopapa
    #82
    Figyelembe veszem a #79-es hozzászólásodat de azért véleményt mondhatok.
    Ahogy látom és érzem a zsigereimben az EA nekiállt a BF4 moddolásának példa rá ez a valami katyvasz.
    Ami nem volna rossz de az a gond hogy már alapjátékot sem tudnak normálisan elkészíteni nem hogy azt moddolni.
    A különbség az fizettet játékfejlesztők és a mondjuk példának a BF2 módkészítők között HATALMAS.Mert ismét minden a pénzről szól nem arról hogy jó,játszható,élvezetes legyen.A BF2 módokat szívből,kihívásból,és a játék szeretetéből készítették olyan emberek,játékosok akik szerették volna az alapjáték hibáit,hiányosságait kijavítani és egyensúlyt belevinni a játékba.
    Erre egy fizetett játékfejlesztő nem lesz képes soha mert egy feladatot kell neki végrehajtania,amit lehet olyan ad aki életében nem játszott ilyen játékkal és fingja sincs az egészről.
  • Hecker007
    #81
  • Smithwarden
    #80


    Xfactor-t (es meg jopar Youtube-os / BF-es tesztert) meghivtak kiprobalni, tesztelni es velemenyt mondani a BF Hardline-rol.
    A videoban 01:15-tol kapunk nehany infomorzsat a dologrol, de persze Jun. 9-ig nem mondhat rola szinte semmi konkretat, viszont ahhoz kepest, hogy Xfactor is eloszor erosen szkeptikus volt ezzel a "rendoros-bunozos" BF-rol, nagyon pozitivan nyilatkozik a jatekrol es meglehetosen "addiktivnak" irja le a jatekelmenyt. :)
    Remeljuk csak nem a penztol amit a odacsusztattak az EA-sek neki(k). :)))
    Vissza is hivtak oket egy masodik tesztre / bemutatora, es az altaluk ajanlott valtoztatasokat is figyelembe vettek, illetve beepitettek kozben a jatekba.
    Ezen felul ami a BF4 CTE szervereken es forumokon pozitiv visszajelzest kapnak (netkod, stb), azt szinte teljesen atviszik / at fogjak vinni a BF Hardline-ba is.
  • Smithwarden
    #79
    Egy dolgot szeretnek hozzafuzni mar most az elejen a jatekhoz es a topikhoz is.
    Ha mar veszem a faradsagot es linkelek hireket, ujdonsagokat, es videokat...ezeket meglepo modon AZOKNAK szanom akit valoszinu erdekel es erdekelni fog ez a jatek.
    Nekem sincs fix es vegleges velemenyem, nem vagyok pillanatnyilag teljesen elajulva tole es nem veszem meg vakon, csupan naponta vagy ketnaponta korbenezek a neten es ha talalok valami ujdonsagot, akkor probalok valamennyit infozni, illetve leforditani es leirni minimalisan a lenyeget azoknak, akik nem tudnak angolul.
    Viszont ha valaki csak trollkodni es fikazni akar ide jarni szinte minden egyes hirre, de amugy magasrol szarik a jatekra es mar alapbol utalja, abbol a stilusbol koszonom NEM kerek (es szerintem mas sem, akit kicsit is erdekel a game)!
    Normalis beszelgetesben siman benne vagyok, meg ha negativ is reszben, de az automatikus es ertelmetlen fikazastol kimeljenek az ilyen emberkek.
    Nem hiszem, hogy tul sokat kerek ezzel.
    Koszonom.
  • Smithwarden
    #78
    En nem ALLITOM es nem feltetlen hiszem el, hanem csak leirtam a hirt, hogy ok ezt mondjak / allitjak...
  • Zero 7th
    #77
    Az idézet nem konkrét idézet, hanem a kommentjeid rövid összefoglalása. Azt mondtad, tudod, hogy az EA hazudik, meg hogy láttad a mellébeszélést konkrétan ebben a nyilatkozatban is. MÉGIS azt állítod, hogy a Visceral készíti a multit, tehát elhiszed, amit a nyilatkozat sugall.
  • Smithwarden
    #76
    Az irasod masodik reszet nem igazan ertem.
    A kerdest nekem irtad? Az idezet kitol, honnan van?
  • Zero 7th
    #75
    Ez pontosan az a típusú nyilatkozat, amik miatt az EAnek rossz a híre, és amiről messziről bűzlik, hogy pont az ellenkezőjét jelenti annak, mint amit sugall.

    Ha te is tudod, miért dőlsz be neki akkor?
    "Igen, az EA egy hazudós köcsög, és igen, ez a nyilatkozat is pont az a mellébeszélő stílus, amiért utáljuk a PRjukat, tehát elhiszem minden szavát, meg még azt is, amit nem állít."
    WTF..?
  • Smithwarden
    #74
  • Smithwarden
    #73
    Ugy nez ki lassan beindul (beindult?) a PS4 beta.
    Igy elsore ettol a beta videotol nem estem hasra...de persze majd jatekosokkal es kulonbozo modokkal kell latni a jatekot mozgas kozben, nem csak egy egyeduli varosnezessel.


  • Fpocok
    #72
    ITT NÉZHETŐ
  • Fpocok
    #71
    Kering a neten egy pár perces leaked pc videó. Ha valaki látja, linkelje be.

  • ozimak
    #70
  • Smithwarden
    #69
    Amikor olvastam a mondatot, akkor tisztaban voltam azzal amit irtal, de ennyi erovel akkor azt is belevehetjuk, hogy a DICE / EA hazudott mar nekunk tobb dologban is ugye, ugyhogy barmit mondanak, azt vegyuk hazugsagnak es biztos nem ugy van...
  • Zero 7th
    #68
    Nem mindegy? Jót már úgysem tudnak csinálni, a szarjuk meg úgysem érdekel. :P
  • Gyuszopapa
    #67
    Valami Battlefield féle játékot nem szándékoznak kiadni majd?
  • Zero 7th
    #66
    Öhm, mindkét idézet csak azt mondja, hogy a Visceral VEZETI a fejlesztést. Azt nem, hogy ők is végzik.
    A "DICE besegít nekik amiben kell" simán értelmezhető úgy is szélsőséges esetben, hogy a Visceral ad egyetlen darab producert, aki irányítja a DICE csapatot, meg osztja az észt mítingen, a tényleges munka meg 100% DICE.

    Nem állítom, hogy így van, de az ilyen árnyalatnyi fogalmazásbeli nüanszokra kell figyelni, ha nagyvállalat nyilatkozik. Ami következtetést levontál, azt valójában nem állítják a nyilatkozatok.
  • Smithwarden
    #65
    "There are more modes in the works in addition to the ones showcased in the leaked trailer and that there will be “a couple classic BF modes” as well as “a number” of new modes. "

    Lesz eleg sok jatekmod.
    Ujak is, illetve "klasszikus" BF-es modok is.
  • Vadnokedli
    #64
    Elvileg.
  • Tikal #63
    az csak egy játékmód lesz a sok közül, nem? ...
  • Fpocok
    #62
    Akkor van remény. Bár nem szeretem az ilyen bankrablós MP-t, ahogy a payday sem igazán jött be ezért.
  • Smithwarden
    #61
    Ian Milham (Creative Director at Visceral Games):
    "We at Visceral are leading on both SP and MP. We've been working with DICE for a couple years now and they're helping us out, but we're leading it."

    Steve Papoutsis (General Manager of Visceral Games and Executive Producer for Battlefield Hardline):
    "Visceral is leading the development of Hardline on both SP and MP, with collaboration from DICE."

    Tehat a multit is a Visceral Games csinalja es emellett a DICE besegit nekik amibe kell.
  • giornalista
    #60
    az EA-től kirúgtak valakit azért, mert kiszivárogtatta, hogy a Visceral csak a single részt csinálja majd, a multit pedig majd a Dice.

    az információt aztán nem is erősítették meg, és nem is cáfolták, érzésre kamu, de akkor meg miért rúgták ki...
  • ozimak
    #59
    Nem rossz... nem rossz! Már mióta várok egy SWAT 5-re :) Hát ha ez nem is az, de legalább valami olyasmi :) Kicsit NFS, kicsit BF, kicsit COD, kicsit GTA, és egy csöppet SWAT. Szerintem ez elég jól hangzik! Remélem a legjobbakat. Mindenképpen várós!
  • Smithwarden
    #58
    Itt is fent van mar kb 3 napja es nem szedtek le.
    Nem tudom miert toroltetik folyamatosan, ugyis felrakjak egy csomo mas helyre. :)
  • Tikal #57
    itt még fenn van

    jó lesz ez, Battlefield GTA :)
  • Tikal #56
    már itt sincs fenn , tudtok még linket? :)
  • SötétBarom
    #55
    A nagy büdös lófaszt. :D

    Dead Space minden része kurva jó, és mindegyik egy kicsit más.. A minőségből viszont nem adott alább sehol.