13
  • Tetsuo
    #13
    A nyugati civilizáció végórái

    Ezek is rasszisták:
    -Ariel mosópor.
    -Teafőző.
    -Tornacipő.
    -Törpök.
    -Focimez.
    :-D
  • Macropus Rufus
    #12
    "Szerencsére nincs szakálla, még nőnek néznék."
    :D :D
    vazze... :D:D
  • Serutekin
    #11
    Infantilis és beteg a nyugat.... ez már az ember tragédiája...
  • StoneCold7
    #10
    Legalább ez is egy reklám. De amúgy nem értem az ilyen emberek mit éreznek...
  • Archenemy
    #9
    Jó lehet hogy rasszista, de legalább buzi így a ruhája alapján, akkor 1:1, nem?

    Szerencsére nincs szakálla, még nőnek néznék.
  • Lack
    #8
    Jó, nem fekete, hanem ázsiai, de akkor is röhejes ez a rasszistázás.
  • Lack
    #7
    Ennyire hülyék nem lehetnek az emberek. Ilyen beteg világban élünk? És ha a fekete állna a fehér felett akkor a fehéreknek kellene rasszistázni? Mindenki rasszistázik ész nélkül, most ez a divat.

    Egyébként igen szaros marketingfogásnak tűnik a dolog. Értem én hogy kell a reklám, csak a marketingesek eszközei egyre undorítóbbak.
  • god25
    #6
    Én inkább A spanommal a hegyen címet adnám neki.
  • kvp
    #5
    A vicc az, hogy a nagyitott kepen latszik, hogy tenyleg azsiai es ahogy elnezem a foellenseg lesz... viszont marketingfogasnak jo!
  • Sippie
    #4
    másik képről van szó, a twitter linken, ha az ottani linkre mész, és az ottani linken rányomsz a képre hogy nagyba kirakja... na akkor fogod látni :D
  • Bakkertakker
    #3
    Csak én nem látom itt a térdelő fekát?
  • MasterMason
    #2
    Elmebetegség a köbön. Gyakorlatilag ott tartunk, hogy ha Hitlernek volt szövet kabátja, akkor bárki aki szövetkabátot visel az biztos fasiszta is... Nevetséges, ezek biztos nem normális emberek. Ezeket minél hamarabb zárt osztályra kell vinni, mielőtt tudathasadása lesz tőlük másoknak is.
  • Etinger
    #1
    És ha az? Mármint fehér és rasszista? Ha nem a főszereplő, hanem egy negatív karakter, akkor máris más a helyzet?