33
A 3D Realms új játéka
  • JonasSandor
    #33
    jön hozzá dlc
  • JonasSandor
    #32
    gamekapocs jó lehúzta a gamet.
  • JonasSandor
    #31
    Elég rövid akkor.
  • nxs
    #30
    A végére értem de nem sok jót tudok róla mondani,olyan semmilyen. Unalmas,ismétlődő és tele van buggal.
  • Shep
    #29
    Hát feladtam, úgy tűnik nem az én világom már az ilyen fél napos bossfight, hiába sikerült eljutni a 3. részig volt rakéta maxon alig sérül tőle, ráadásul ott 1x eltalál és végem van, kezdhetem előröl az egészet. Mindegy azért addig egész jól szórakoztam vele.
  • Shep
    #28
    Próbálgattam még de mire a 3. részig eljutok már nincsen semmim, se medkit, se bomba se semmi, hiába próbáltam spórolni velük, egyszerűen ha sima puskával lövöm alig sebződik, ráadásul mindig előröl kell kezdeni az egészet.
  • Shep
    #27
    3? Én már a másodiknál elvéreztem :) Viszont azóta láttam yt-on, hogy a következő "világ" egészen a végéig ilyen kéz izés barlangos valami lesz, háát nem igazán jön be, eddig is elég fantáziátlan volt a pálya design, de az a kék valami meg, hát hagyjuk inkább. Így sanszos, hogy hagyom az egészet a fenébe, nagy kár, hogy nem a Földön játszódik.
  • nxs
    #26
    Megtartod a raksikat a harmadik fightra + feltöltöd az alap fegyvert,beledarálod a másodlagost aztán gránát + rakéta...kb 30 sec alatt lemegy.
  • Shep
    #25
    Hát nem egyszerű a játék, Abomination-t nem tudom megölni.
  • JonasSandor
    #24
    32 bitesen nem fut
  • Shep
    #23
    Nem hát, csak mondjuk lehetne szebb is, meg jó lett volna, ha nem csak a béna idegen világban kell akciózni.
  • Maxtreme
    #22
    Egyébként szerintem nem rossz játék. (mondjuk én alapból szeretem az ilyen felülnézetes henteldéket :) )
  • xido
    #21
    Ehhez lehet elég gyenge gépe bárkinek is? :)))
  • Maxtreme
    #20
    ...és gondolod hogy csak neked magyarba bemutatva valaki csinál alámondásos videjót?
  • JonasSandor
    #19
    Nincs magyarba bemutatva.
  • grebber
    #18
    Youtube miért nem jó?
  • JonasSandor
    #17
    Nálam nem működik gyenge a gépem hozzá, videót aki tud az rakjon fel belőle.
  • alma2
    #16
    es meg a local coop-ot, vagy barmilyen multit is kihagytak belole, ha jol latom.
  • JonasSandor
    #15
    Sajnos elég szar játék lett belőle, de ez várható volt.
  • grebber
    #14
    Bombshell - akció és Rock 'n' Roll
  • grebber
    #13
    Kirobbanóan ütős traileren a Bombshell
  • grebber
    #12
    Újabb előzetesen a Bombshell
  • grebber
    #11
    10 percen át mozog a Bombshell
  • Shep
    #10
    Hát a graf eléggé ps2 szerű, de a hangulat nem rossz.
  • grebber
    #9
    Bombshell - akcióban a 3D Realms új játéka
  • hunbalee
    #8
    Látnivalókon a Bombshell
  • romeozor
    #7
    Ez a videó valami hihetetlenül borzalmas. Gyanítom kb. 10 éves eszközökkel dobhatták össze (tűz, robbanás, karakter modell lol).

    A képek alapján azért még van számára valami remény.
  • RAZOR27
    #6
    A koncepció addig tetszett még meg nem láttam videót. Értem, hogy ez valami pre-alpha lószar meg minden, de maga a karakter dizájn valami borzalmas. Ennél bármelyik szakmabeli jobbat talál ki. Mintha egy 10éves tervezte volna...
  • Montanosz
    #5
    kérdés hogy lesz e majd szakálla :-D
  • Sir Cryalot
    #4
    ...ez a "B.S." koncepciójuk elég régről ered, nem új , mikor DNF-ről kellett találgatni a Gearbox fórumon akkor is előkerült.

    Ha ez is Brussard játéka akkor ilyen "watered-down" AAA -ra lehet számítani (az is meg nem is).
  • Shep
    #3
    Hát nekem a múlt századi verziója jobban tetszett, mint ez a punk robot.
  • Zero 7th
    #2
    "A 3D Realms és az Interceptor közös Duke Nukem-játéka nemet váltott"

    Ez de szar! :DDD

    Tehát van egy generic akciófilm-klisétenger lövölde játék, aminek a fő vonzereje az, hogy a főhős az abszurditásig macsó, majd szétrobban a tesztoszterontól, lehet röhögni rajta, hogy mennyire kőkeménynek tartja magát. Erre némi jogi hercehurca után szó szerint kiherélik?

    Ezt így hogy..?
  • grebber
    #1
    Bombshell - Ez lett az új Duke Nukemből

    A 3D Realms és az Interceptor közös Duke Nukem-játéka nemet váltott, és most már Bombshell címen fut, csajjal a főszerepben.
    Az Interceptor és a 3D Realms bejelentette a Bombshell című izometrikus nézetű akciójátékot, amiben egy dögös robbantási szakértővel kell végiglőnünk és durrogtatnunk a változatos pályákat, miközben zajlik körülöttünk a földönkívüliek horrorfilmbe illő inváziója. Ismerősen hangzik? Ne csodálkozzatok, a Bombshell eredetileg egy Duke Nukem-játék lett volna, csak épp a jogok feletti hercehurca odáig fajult, hogy az Interceptornak le kellett mondania a macsó hős szerepeltetéséről.

    Februárban robban a hír, hogy az Interceptor nevű csapat egy Duke Nukem: Mass Destruction című akció-szerepjátékon dolgozik, ami visszanyúlna a sorozat gyökereihez, elfeledtetve a rajongókat a nem épp boldoggá tevő Duke Nukem Foreverről. A bejelentés biztató volt, de sajnos a mumus Gearbox közbeszólt, mondván, hogy csak ők készíthetnek játékot a jó öreg Duke-ról, az acsarkodás pedig végül pereskedésbe torkollott.

    Emiatt mondott le az Interceptor a Duke Nukem-címről, és állt át Bombshellre, ami egyébként nagyon emlékeztet az eredeti elképzelésre. A főhős viszont most már csaj, név szerint Shelly “Bombshell” Harrison, aki négy bolygót bejárva rúgja szét az idegenek sejhaját, és mindennek a tetejébe robotkarja van. Fent megtekinthettek egy rövid teasert, itt pedig egy bejelentéssel kapcsolatos interjút. Alant öt képet találtok, amik egyébként jól mutatnak, hála az Unreal Engine használatának.
    A játék pc-re és Ps4-re érkezik.



    Forrás a képekkel: PCGURU