24
Minden SONY Xperia mobil
  • RoboKutya78
    #24

    ami telepített progi van rajta az meg kell

    Utoljára szerkesztette: RoboKutya78, 2016.06.30. 10:51:27
  • RoboKutya78
    #23
    hogyan tudnék fájdalom mentessen felszabadítani tárterületet a sony xperia c1905 telefonomról ha azon szinte alig van már törölhető feltöltött program ami komoly helymennyiséget foglalna? A 2 giga tárhelyem szinte teljesen elfogyott talán van raja 100 mega hely és a telítettség jelző kis ikon felbukkant a telefon fejlécében?
    Milyen progival lehetne a programtöredékeket vagy bármilyen olyan nem szükséges adatot törölni a telefonról hogy annak működését ne zavarjuk a málnásba?
    elsődleges ötlet a gyorsítótár kilőve mert nincs bekapcsolva
    Utoljára szerkesztette: RoboKutya78, 2016.06.30. 10:45:13
  • RoboKutya78
    #22
    Én is meg vagyok lőve a sony xperia c1905 telóm kemény 2 gigás tárhelyével és azzal hogy hiába van mellette sd kártya semmit nem ér ha nem tudok rá progit telepíteni:)
  • Spészgószt
    #21
    gépen laptopon tableten másik telefonon miden elérhető router külön nincs csak a UPC-s modem....
    a fő baj szerintem hogy ez egy fossal töltött sony m4 aqua...fix 8 Gb memóriával....két kattintás és betelik minden ...
    a lélegeztető gépét vezérelném erről a szaros telefonról annak aki kitalálta és megcsinálta....
    megtaláltam a legjobb javítást....eladtam a pitsába :DDDD
    Utoljára szerkesztette: Spészgószt, 2016.06.16. 22:07:36
  • RoboKutya78
    #20
    Filter Proxy Filter Cookies
    Filter Java Applets Filter ActiveX
    Block Portscans Filter P2P Applications
    Block WAN Requests

    Block Anonymous Internet Requests



    Filter Multicast



    Filter Internet NAT Redirection



    Filter IDENT(Port 113)
    Ezek a hozzáférések nincsenek letiltva a ruteren?
  • RoboKutya78
    #19
    Nincs ott valami hozzáférés letiltva a ruteren?
    azt az oldalt amit mobilon nem érsz el a számítógépen eléred?
  • Spészgószt
    #18
    Üdv. Tudna segíteni valaki wifi - mobil témában? Egy jó ideje az otthoni hálózaton a telefonon (sony m4 aqua) van net de pl a market és a keresőket használó oldalak elvéreznek nem működnek...a telefon nem frissít semmit wifin...persze mobilneten minden megy....ha valamilyen nyilt free wifis helyre megyek, minden működik.
    Köszi
  • Pluskast
    #17
    xperia z3-hoz tudtok mondani esetleg olyan appot amivel zenéket lehet letölteni?
  • tonyr #16
    max 1000huf banki átváltás ill utalási költséggel.
  • sanya200
    #15
    Igazából ilyen matricát keresek de ez is tetszik mennyi lenne az arany színű,gömbölyű?
  • tonyr #14
    Mármint keretet keresel ?
    Nekem ezek vannak: gömbölyű, szögletes (bár a képeken nem)
    a gömbölyű az arany élekkel, nagyon szép :)
    +elöl/hátul üveg

    Utoljára szerkesztette: tonyr, 2016.01.06. 20:13:27
  • sanya200
    #13
    Xperia z2-höz keresek matricát,.Úgy tudom az oldalára is lehet kapni.Hátlapra nem kell.
  • RoboKutya78
    #12
    Sziasztok
    Remélem még lesi valaki ezt a fórumot.
    Van egy használt másodkezes xperia c1905 ös telóm
    Hozzá nemértésből kifolyólag valószínű beletörölhettem a szoftverébe.
    De annyira hogy a kikapcsológomb+hangerő lefele rendszerelérése se működik
    A Sony PC Companion 2.1 progi meg nem találja a kapcsolatot vele.
    A töltéshez adott adat kábellel próbálkoztam.
    Bekapcsolom a telót és a kis csíkok szaladgálnak rajta csak ha egy idő után rányomok a lefele hangerőre akkor alkalmanként bevillan a lezáró felület az alján egy olvashatatlan felirattal mivel max egy másodpercig aktív a képernyőn a szöveg.
  • rvn
    #11
    Sziasztok! A Sony Z1 Compactról mik a tapasztalatok? 2-3 évig biztosan használnám. Tmobilba venném ~65 ezer + y40 AKG fejhallgatóval. Megéri az árát? Ha megvenném Rootolásban tud majd segíteni valaki?
  • Shiwo
    #10
    dedikált exponáló gomb, hogy van egy gomb a telón, amivel fényképezhetsz.. az Xperia Z-n állítólag nem volt, de például a Samsung Galaxy S3 telómon sincs.. tehát az ilyen készülékkel a képernyőt kell nyomkodni a fényképezéshez (ami hatására jobban elmozdulhat a teló fényképezés közben, mint kamera gomb használatával)

    RAM : elvileg a telefon rendszere használja, egy szoftverfrissítés után megváltozhat a mérete

    egyébként az android elég érdekesen használja a RAM-ot, itt egy hosszabb leírás

    hogy mi van ráírva, hát, szerintem az nem mérvadó.... Nokiánál előferdült például, hogy bejött a Made in Germany feliratú telefon, lecseréltük a teljes burkolatot, kapott egy szoftverfrissítést, és már úgy ment ki, hogy Made in China..

    manapság már simán lehet, hogy egyik országból származik a kijelző, másikból a burkolat, harmadikból a panel (amin 4 különböző országból származó alkatrészek vannak), a negyedikben meg összerakják..

    igazából a matrica szerintem manapság már attól függ, hogy milyen adózás alapján akarják eladni vagy ilyesmi trükközés mehet vele..

    Utoljára szerkesztette: Shiwo, 2014.10.17. 15:47:14
  • robi3
    #9
    Hy! Mi az hogy dedikált exponáló gomb? Olvastam róla de még sehol sem láttam, z3-am van de csak a gomb felett egy kis kamera figurát látok és netem sem láttam mást. Illetve miért van az hogy a 3 gb rambol csak 2,68-at ír? A maradékot a videokártya vagy a processzor használja? Ezenkívül az van ráírva hogy made in china az tényleg azért van mert az alkatrészeket gyártják japánban és Kínában állítják össze (neten olvastam). Válaszokat előre is köszi!
  • tonyr #8
    Sajnos a 4.3 volt az utolsó, és ennyi arról hogy a legerősebb 2magos nem kap kitkat-et, gyengébbek meg igen...
  • jackieee
    #7
    van valakinek hasonló olyan problémája hogy XPERIA S telefonja iszonyatosan halk, hívás közben?
    ez alapból ilyen, vagy ki kell tisztítani a hangszórót?
    ha ki kell, azt gondolom csak szervízben lehet :( nem?
  • Szabi #6
    yeah :D

  • Lteebee
    #5
    Sziasztok!

    Sony St27i-m van.
    Szeretném a kontaktokat menteni csv-be, vagy egyébbe, amit egy iphone4-re importálhatok.
    Tud valaki segíteni, hogy hogy csináljam?
  • ZilogR
    #4
    ...egy nagyszerű újdonság: az XPERIA L-em lefagy a mai Google Doodle-től (focivb-s majomkodás): átváltok a böngészőre (Chrome), nyitok egy google.hu kezdőoldalt, bejön az oldal az összes ugráló baromsággal együtt és sötét kijelző, majd a telefon induló animáció (balról jobbra a füstszerűen elúszó színes szalagok).

    Többször egymás után kipróbáltam és csinálja.

    Az a szép, hogy az egyik ilyen közben elkezdett rezegni, az oldalsó gombot megnyomva a normál kép jön be és jelezte, hogy van egy hívásom, amit fel is tudtam venni és beszéltem is, tehát nem "igazi" újraindulás, hanem csak az induló animációt játssza le.

    A szar az, ha böngészőre váltok és nem vagyok elég gyors, hogy váltsak a nyitva levő böngészőablakok között, akkor ez történik.

    Semmi ötletet nem kérek, csak hátha vkit érdekel... :)
  • Shiwo
    #3
    hát, maga az android rendszer elfoglal 3-4 gigát, azért nem látod

    (igen, ez némileg átb@szás a telefonoknál, de ez van)

    az N ikon azt jelzi, hogy be van kapcsolva az NFC

    magyar manual
  • balcsi70
    #2
    Sziasztok!
    Vásároltam én is egy Xperia L- telot. Nem kaptam hozzá magyar használati utasítást.
    Olyan kérdésem van hogy 8gb belső memóriával árulják.
    Ha hozzácsatlakoztatom a PC-hez én nem látok csak 4Gb-ot. Hol lehet a többi?
    A másik hogy sehogy nem tudok rájönni hogy felül az (állapotsor) vagy miként fejezzem ki ,ott felül ahol a kis ikonok megjelennek,ott van egy N ikon ami a teló hátlapján is van, na erre nem tudok rájönni hogy mi lehet ez.
    Hol lehet azt kikapcsolni hogy Internetes adatforgalmat ne bonyolítson, csak Wifi-vel kapcsolódjak.
    Eddig nekem ZTE-m volt, hasonlók a menük az Androidnál de mégis csak vannak dolgok amiket nem találok.
    Válaszokat előre is köszönöm.
    UI: ha valaki ír megkérem hogy részletesebben írja le. Köszönöm!
    Hozzászólás
  • SalsaTeacher
    #1
    Sziasztok!
    Az első kérdésem arra vonatkozna, hogy egy SONY Xperia SP-vel hogyan lehetséges, egyszerű 480p-s videót felvenni???
    (Néha kicsit sok a 720p, pláne az 1080p...)