22
Avagy Les Revenants az USA-ban
  • Svlad Cjelli
    #22
    En mar lemondtam rola... nagy marhassag.
  • Herold
    #21
    Alakul ez...
  • Herold
    #20
  • Herold
    #19
    Nem hinném, hogy a víznek lehet köze annak a többszáz embernek a halálához, akik visszatértek. Mi van pl. azzal a katonával, aki a koreai háborúban halt meg?
  • Svlad Cjelli
    #18
    Meg mindennek koze van a vizhez. Lehet, hogy ahonnan a viz jon, az valami szentelt hely?

    LOST vegen is viz volt :P
  • Herold
    #17
    Biztos, hogy inkább valami természetfeletti magyarázata lehet a dolognak. (Lásd pl. Rachel újbóli visszatérése, Caleb eltűnése, akit nyilván azért vontak ki a forgalomból, mert túl sokat pofázott).
  • Shiwo
    #16
    az milyen jó lesz, ha egy idő után ősemberek meg dínók kezdenek el visszatérni
  • Svlad Cjelli
    #15
    Igazad van. El nem tudom kepzelni mi lehet.

    Amugy van errol egy konyv, es annak a vegen el van magyarazva, miert es hogy jonnek vissza. De most nincs idegem elolvasni az egeszet :)
  • Herold
    #14
    Nemcsak az emberi testet klónozták le. A ruhájukat is, az utolsó részletig. Emlékezz Jacob pólójának a címkéjén levő JACOB feliratra.
  • Svlad Cjelli
    #13
    Nos itt vagy az van, hogy az FBI (vagy akarki) talalt egy idegen fajt akik bogarakbol valtoznak at mar halott emberekke... vagy klonozasrol van szo.

    Viszont hogy a turoba klonozol valakit ha nem exhumalod? Mert Jacob-ot ugye Bellamy-ek exhumaltak.

    De az teny, hogy azoknak a bogaraknak koze van a visszaterokhoz.


    OFF:

    Igen, erre mi is gondoltunk... kis Viktora ha megno akkor mar nem annyira hiheto a tortenete.
  • Inquisitor
    #12
    OFF: " a Les Revenants jobb volt."
    Állítólag lesz folytatása ősztől, mondjuk nem tudom a kis srác ott mennyit öregedett ennyi idő alatt, feltéve HA benne lesz. Ilyesmiből már a Lostban is volt kavarás.

    ON: Azért elég fura, hogy nem keltet sokkal előbb feltűnést az események folyása a városban és az is, hogy a bevándorlási ügyes jóember főnökei se nagyon érdeklődnek ...
  • Shiwo
    #11
    gondolom az már az FBI lesz vagy valami hasonló barátságos szervezet...
  • Svlad Cjelli
    #10
    Szerintem nem. Szerintem csak siman felnott, de ha Thomsonek az 50-es evekben haltak meg, akkor Bellamy most kb 60 eves kene legyen... szoval kodos.


    Viszont nem tudom megfigyelted e, hogy amikor Jacob-al menekulnek ki a varosbol, akkor nem a katonasag allitja meg oket, hanem ket fekete jeep es egy eleg durva helikopter... szerintem itt valami kutatas folyik.
  • Herold
    #9
    Akkor már legalább 100 éves lenne.
  • twi452
    #8
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    vagy egyszerűen csak túlélte és lásd felnőtt férfi lett belőle :)
  • Herold
    #7
    Nem világos, hogy a megállapításod csak az ABC-re vonatkozik-e, de többnyire nem 8 részből állnak a sorozatok. Pl. Ray Donovan 12, Almost Human, Intelligence 13, Hostages 15, a Strike Back évadai 10 részesek, sőt a Blacklist és az Once upon a Time már a 20. résznél jár.
  • Herold
    #6
    Fasza kis sorozat, remélem berendelik a 2. évadot.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ezek szerint Bellamy is "visszatért"?
  • Svlad Cjelli
    #5
    Aha, latom informalt vagy. Na akkor leirom neked, hatha tanulsz is.


    Eredetileg berendelnek 8 reszt. Ebbol elkeszul a pilot es melleje harom resz, tehat igy van osszesen 4. Elkezdik reklamozni, es az erdeklodestol fuggoen (beszelnek e rola, likoljak, van e eleg raklam) berendelnek meg 4-et.

    Magyaran a legtobb sorozat 2012 ota 8 resszel indul. Ha a pilot bebukik, es a kovetkezo 3 utan sem no a nezzetseg, be sem mutatjak a kovetkeo 4-et. Ha viszont no a nezzetseg akkor leadjak a kovetkezo negyet, de ha ott bukik akkor ennyi volt.

    Nagyon sok olyan sorozat van aminek le sem adjak az osszes reszet, akkora bukas.

    Mivel az ABC sok sorozatot kellet totoljon, ezert most nagyon vigyaznak ezzel.

    Ennyi. De ezt mond elolvashatod ha ugyenesen kikeresed magadnak.
  • zetortraktor
    #4
    Baromság. Ami bebukik, az 8 és 24 résszel is bebukik. Be mernek rendelni, de kell évad közbenre is hagyni sorozatokat. És mai tavasszal indul, az nem lehet 24 részes.
  • Svlad Cjelli
    #3
    Igen, ezt en is furcsaltam, de mostanaban nem mernek berendelni 24 reszeket, mert nagyon sok sorozat bebukik meg ideje elott.

    Van benne par erdekes dolog, az teny, de a Les Revenants jobb volt.

    Viszont ez a sorozat is bujtat par erdekes dolgot amit szivesen megbeszelnek masokkal.
  • twi452
    #2
    Komolyan ennyi volt az első évad?
    Kifejezetten lassú volt az egész aztán az utóbbi 1-2 részben kezdett valami kialakulni..
    na mindegy akkor egy év múlva talán ugyanitt..:D
  • Svlad Cjelli
    #1
    (Rakerestem, nem volt ilyen a keresobe. Ha megis van, bocs).


    Kicsit csodalkoztam, hogy ennek a sorozatnak nincs itt foruma.

    Errol lenne szo :

    Resurrection ABC

    Tegnap este volt a 8. resz, ami egyben az elso evadot zarja.

    Tovabbi beszelgetes ha van ra erdeklodo :)