2
Böngészőben játszható MMORPG



  • Noodlee
    #2
    Nem negatívumként írom, de ezzel a motorral kismilliárd játék létezik, amik mind egy kaptafára készülnek. Én is próbáltam párat, de elég hamar monoton és unalmas lett mind számomra.
  • Maximus4
    #1
    Sziasztok!


    Pár napja akadtam rá erre az ingyenes böngészőben játszható játékra.Ez az első mmorpg amivel játszom,ezért nem vagyok a téma szakértője és ha valami lényegeset kihagyok a játék bemutatásából,szóljatok :) Biztos vannak itt szakértők,akik első látásra meg tudják mondani,hogy jó-e avagy egy rakás...Amiért igazából létrehoztam ezt a topikot,az az,hogy eljutottam egy olyan szintre,ahol már egyedül képtelen vagyok továbbjutni és kellenének cspattársak és az angolom finoman szólva is hagy némi kivánnivalót maga után.

    A játékról:

    Röviden: Menj ide,menj oda,vidd el neki ezt,hozd vissza azt,ölj meg ennyi meg annyi különböző szörnyet :)

    Részletesebben:

    3 faj van:

    - Human
    - Vampire
    - Werewolf

    Ezeken belül,pedig 3 kaszt:

    - Knight
    - Mage
    - Sage

    A játék elején a szokásos (gondolom én:P) tutorialon át kell esni,hogy beletanuljunk a játékba.Utána rögtön bele is csaphatunk a lecsóba :) A kezdés után nem sokkal kapunk egy hátast,aminek az a lényege,hogy elvisz a pontból b-be,persze gyorsabban,mintha gyalog rohannánk.Később majd,ha ez az állat kiszolgált minket (3 nap),lehetőségünk van egy másik alap hátast használni amit lehet folyamatosan fejleszteni.A fegyvereket,páncélokat és mindenféle kiegészítőket is lehet "bűvölni" (enchant),meg persze javítani sem árt őket,de gondolom ezzel nem mondtam sok újat a műfaj kedvelőinek :) Aztán majd lesz egy kisállatunk is,aki elkisér mindenhova,etetni kell,meg persze tápolni,de a lényegére még nem jöttem rá.Jelenleg (?) egy térkép van,Ansgrade 1 szerverrel,és azon belül pedig 13 bejárható terület.Rengeteg NPC van minden területen,viszonylag sok küldetéssel.Van benne meditálás is,amivel lehet még pluszba szerezni EXP-t és energiát,ami a bűvöléshez kell.Különböző skilleket is lehet szerezni,illetve növelni,mint például az alkímia,halászat,főzés vagy bányászat.Ezekhez persze kellenek receptek,amiket kereskedőktől illetve teljesített quest-ek után kaphatunk.

    Egy szó mint száz,remélem egy pár embernek tudtam kedvet csinálni a játék kipróbálásához és hátha leszünk egy kevesen itt a topikba és talán létrehozhatunk egy guild-et is:)Bocs,ha sok marhaságot hordtam össze :)

    Honlap
    Akik esetleg maxthon böngészőt használnak mint én,azok ha még nem tették,frissítsék 4.4.0.2000-ra és megjelenik a játék ikonja az eszközök között.

    Ez a videó pedig bemutatja,hogyan is indul a játék.