671
IC2XROu.png
  • SzirmosSzisza
    #201
  • Narxis
    #202
    Jöhet még pár Clarke - Lexa jelenet.
  • Darthmushroom
    #203
    elmúlt részek alapján várható volt valami hasonló. sajnos mivel a színésznő a Walking Dead spinoff egyik főszereplője ezért nem valószínű h messze el megy ez a száll. (mondjuk legalább szem előtt marad mert dögös nagyon :D )
  • Norbi1990
    #204
    Akkor el kell kezdenem nézni a Walking Deadet is :D
  • Darthmushroom
    #205
    az lemaradt h a Lexát játszó csajról van szó :D
    Utoljára szerkesztette: Darthmushroom, 2015.03.02. 20:44:00
  • Herold
    #206
    Remélem nem állnak meg egy csóknál.
  • SzirmosSzisza
    #207
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Ezek után erről lemondhatunk :(

  • Renegade
    #208
    szvsz ez egy értelmetlen és hülye húzás volt a készítők részéről
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nincs az a tini tábornok aki ilyen hülye alkut köt, úgy, hogy minden adu az ő kezében van
  • Narxis
    #209
    Ja ez egy brutál szar döntés volt.
  • SzirmosSzisza
    #210
    Miért lett volna hülye?
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Kiszabadította az összes emberét és alig vesztett párat.
    Ark tagok meg még mindig elhanyagolható számban vannak és nem jelentenek veszélyt.
  • Renegade
    #211
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ark-ékkal újra durci, bukják a berserker gyógymódot, + az ősellenség mostantól védőruha nélkül darálhatja őket
  • Renegade
    #212
    mondjuk egy dologra jó volt ez a rész, az idáig egybehangzó mekkora király rész volt után, ez tuti megosztja a rajongókat :)
  • SzirmosSzisza
    #213
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Miért darálná? Épp, hogy azt mondta a papának a fia, hogy a Grounderektől nem kell már félni, csak Ark-tól. Reaperes viszont nekem eszembe se jutott, Indra mintha meg is ismert volna valakit, lehet Ő mégis segít majd.
  • Renegade
    #214
    hehe, most találtam, ha véletlen megjelenne a könyv magyarul, akkor nem nagyon javasolt elolvasni, úgy fest, azon ritka alkalmak egyike, amikor a megfilmesítés köröket ver a könyvre :D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    "Már a sorozat megjelenése előtt el akartam olvasni ezt a könyvet, mert milyen jól hangzik a fülszöveg, nem? Túlélés a radioaktív háború után lepusztult Földön, mutáns állatok és növények, és az űrhajón az egyre fogyó készletek, csodásan hangzott… Aztán kinyitottam a könyvet, és szembesülnöm kellett vele, hogy nem Morgan volt az ötletgazda, ő csak felbérelt író egy mások által összedobott könyvötlethez, amik valljuk be, 90%-ban olvashatatlanok, mert hiába, hogy néhány író jól dolgozik olyan karakterekkel és történettel, amit nem érez, hiszen nem a sajátjai, Morgan még nagyon kezdő.

    Ez a könyv egy nevetségesen megfogalmazott, érzelemmentes valami – feltehetőleg reklám a CW tévének, hiszen a könyv írócsoportja és a CW csatorna jóban vannak. A sorozatból már ismert Bellamy, Clarke és Wells a főhősök, emellett még Glass is, akit hála az égnek nem tettek bele az adaptációba. A cselekmény a sok szereplő miatt NYOLC (!) szálon fut, ugyanis mindenki kap visszaemlékezéses történetet is, így elég összecsapott és elsietett érzetű a regény, hiszen 350 oldalon nyolc sztori túl sok.

    Bellamy karaktere volt értékelhető plusz Clarke háttérsztorija – amit a CW nem mert beleírni a sorozatba –, de a többi… Még ez a két szereplő is iszonyatosan idegesítő, hiszen itt minden romantika központú. Három nap telik el a történetben, az alatt Clarke és Bellamy összejönnek, majd összevesznek, Clarke összejön másik pasival, összevesznek és visszamegy Bellamy karjaiba. Nem is nagyon küszködnek a túléléssel a Földre küldött gyerekek, három napi sátorépítésüket és romantikus szenvedéseiket olvashatjuk. Wellsnek pedig hiába van itt nagyobb szerepe – és a Clarke/Wells rajongók örülhetnének –, mert Wells akkora önző barom, hogy szerintem mindenki megutálja – konkrétan több száz embert akart megölni Clarke-ért… És nem gonosznak van ám ő bemutatva, pedig pszichopatának elmenne.

    A tévésorozatban nagy szerepet kap az űrhajón való fogyó készletek és erre a kíméletlen megoldások, hát itt aztán… Glass báli ruhát vesz, Glass ékszert vesz, mindezt úgy, hogy olyan témákat tesz nevetségessé Morgan és írócsapata, mint a nemi erőszak. Mert azzal olyan buli szórakozni, és minden IQ szegény romantikus könyvbe kell…

    Mert ez nem más, mint egy adag rózsaszín nyál, hiszen a szereplőket se érdekli más. Elvetélt valaki? Nem gond! Az a pasi tök cukkancs. Meghalt a legjobb barátom? Odanézz! Milyen izmos hasa van annak a pasinak, és de finom ez az alma. Óh, haldoklunk? Nem baj, olyan szép vagy." Blöáh.

  • Renegade
    #215
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    most képzeld el, hogy kb 50 éve alázzák a néped a hegyiek, a fiatalokat lecsapolják, a nagyokból drogfüggő állatot csinálnak, akik élve megeszik a barátaidat, na ezekkel kötsz alkut a csata hevében, egy, azaz 1 perc alatt, a teljes győzelem kapujában, úgy, hogy meghagyod az ősellenségeidnek a hadseregét (őrség). Tehát az új szövidet elárulod, akik többször bizonyították a lojalitásukat (gyógyítás, bomba támadás után nagy mentés és helyettük kötsz egy pocsék alkut az ellenséggel). Na de meglátjuk, junkie-n arról megy a moralizálás, hogy kell itt lennie valami csavarnak, Lexa nem lépné ezt meg, persze az sem kizárt, hogy mártírhalált kell halnia, mert megy a walking dead spinoff-ba a színésznő :)
  • Darthmushroom
    #216
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ismerve a második évadot szinte biztos h van valami csavar az alkuval, am jól mondta h eszét használta és nem a szívét, sokkal logikusabb döntés volt a leírtak ellenére is velük békét kötni, és elárulni az ark szövetséget, mivel Ők sokkal veszélyesebbek a népére mint az ark akit gyakorlatilag bármikor legyőzhetnének minimális veszteséggel. mint vezető ez tökéletesen logikus döntés. az embereit vissza kapta meg gondolom azt is megmondták h nem viszik el több emberét
  • ScarY MAN
    #217
    najó....

    rossz belegondolni, hogy jovoheten nem jon uj resz ><
  • SzirmosSzisza
    #218
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Remélem bukta lesz a walking deades dolog és Lexa-hoz megy Clarke :D

    Vége érdekes volt, bár nem annyira ütős mint az első évad vége imho
  • ScarY MAN
    #219
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    szerintem hozta azt a szintet. most a kerdes, hogy az a szuicid tag a videon mit tudott/tett es miert lett ongyilkos. bar szerintem vagy az elso atombomba elkuldese fuzodik hozza/es a szamitogepehez...tiszta skynet/, igy kialakitva az atomhaborut a foldon, vagy lehet csak elrabolta a toltetet a gep, es ahhh nemtudom. feladom. leszarom. jojjon az uj resz
  • SzirmosSzisza
    #220
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Engem igazából az érdekel még, hogy mi lett a rengeteg üres csónak utasaival.
    Bombához tuti van köze, véletlen nem épül a torony mögé egy épület (mondjuk az wtf volt, a néger csávó egész éjszaka napfelkeltéig futott a drón után?:D) aminek úgy néz ki a fő funkciója, hogy szerezzen 1 atombombát!
  • Narxis
    #221
    Brutál évadzáró volt, remélem azért a Bellarke még megvalósul de lehetne Clarkxis is. ;D
  • SzirmosSzisza
    #222
    http://the100writers.tumblr.com/ van 1-2 fasza kép

    lejátszási lista
  • Renegade
    #223
    Hát vessetek vermokusok elé, de nekem nem igazán tetszett ez a rész
  • Narxis
    #224
    Vedd úgy, hogy vermokusok elé vetettünk.
  • szabii98
    #225
    hát ez brutálisan jó volt :D
    remélem nem tör meg a színvonal a 3. évadra sem :P kedvenc sorozatommá vált basszus
  • kill3r21
    #226
    Most értem a 2 évad végére....
    És csak annyi a kérdésem, az utolsó pár percel kapcsolatban!
    Hogy WWWWWWWWWWTTTTTTTTTTTTTTFFFFFFFFFFFFF!
    Valaki spoilerben köszi :D
  • Ildicy
    #227
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Én úgy gondolom, hogy a csónakokkal megpróbáltak átjutni a Fény Szigetére, de a vízben élő lény nem hagyta, hogy eljussanak odáig (Nem volt egy feláldozható ember a csónakban :) ) Így a csónakokat partra mosta a víz.
    A videóban szereplő férfinek tuti van köze az atombombához, de ki lehet a nő akiről beszél, aki megszerezte az indítókódokat? "...She's got a launch codes..."
    Thelonius nem egész éjjel futott, több órán át eveztek éjjel a sötétben és utána kezdte követni a drónt.
    A Thelonius szálon továbbhaladva engem nagyon megleptek amiket Alie mondott... Thelonius a Föld vezetője és hogy azóta várja mióta megkapta az ajándékát... De hát az 97 éve volt... Hogy lehetséges? Kapunk valami időutazós folytatást (előzményt)? Hogy lehetett mindkét időben?
  • stargatelost
    #228
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mi volt 97 éve??? Amivel lejött az évad elején rakétával, azt nevezte ajándéknak.

    Utoljára szerkesztette: stargatelost, 2015.04.13. 17:44:18
  • Herold
    #229
    Szerintem aki beszélt hozzá, az egy mesterséges intelligencia. Az robbantotta ki az atomháborút.
  • Ildicy
    #230
    Igen, de mikor elindult vele (vagy rátalált, nem tudom pontosan mikor volt az a rész) mondta, hogy azzal jut a Földre amivel minden elkezdődött.
  • Ildicy
    #231
    Az öngyilkos férfi egy nőről beszél, szóval lehetséges :)
  • SzirmosSzisza
    #232
    Milyen tiszták még :)

  • MoRT2195
    #233
    Nemrég kezdtem el nézni a sorozatot, de már a 2. évad végére értem, nagyon megfogott eddig. :) Eddig... félek, hogy annyi hülyeséget bele fognak rakni, hogy rohamosan csökkenni fog a színvonal. Ez a Jaha szál nekem aggodalomra ad okot. Eddig jó volt, amíg az erdőben éltek a túlélésért, de most meg hirtelen Jaha a Föld vezetője, és már 97 éve rá vártak. Innentől kezdenek bejönni a nagy blödségek szerintem, de ne legyen igazam.
  • Uniel
    #234
    hogy mi volt 97 éve?

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    akkor lőtték ki az atom rakétákat, ami lakhatatlanná tette a bolygót, ezért szobroztak az űrben közel 100 évig. Az évadzáróban meg megtudtuk, hogy egy MI csinálta az egészet, és most a negró csávó hozott neki még egy atom rakétát :)
  • stargatelost
    #235
    Tudom én azt :D De amire válaszoltam, ott baromságokat írtak, arra írtam, hogy mi volt 97 éve... mert nem az, amit ott leír :D
  • Darthmushroom
    #236
    "Alycia Debnam Carey Confirmed To Return For The 100 Season 3"

    Öröm, boldogság!!! Lexa!!! Félő volt h az új Walking Dead miatt nem vállalja.
    Utoljára szerkesztette: Darthmushroom, 2015.07.10. 22:39:26
  • szabii98
    #237
    nagyon helyes :3
  • PiszkosFred
    #238
    Kerdes az, hogy mennyire aktivan. Mert ha nagyon, akkor nem tudom, hogy forgatjak a ket sorozatot egymashoz kepest (idoben), de lehet, hogy elmond nemi plusz infot a FotWD beli "sorsat" illetoen :) Ha csak egy-egy epizodra, akkor talan annyira nem spoileres.
  • ChipHazard
    #239
    Mivel a FotWD forgatása befog fejeződni mire a 100 forgatása kezdődik, ezért nem igen lessz összeférhetetlenség, igy nem hinném hogy porbléma lessz. Ugye a FotWD első élvada 6 részes lessz, és azt sem tartom kizártnak hogy már be is fejezték a forgatást, de ha nem is e hónap végén biztos befejezik. A 100-at a CW eltolta jövőre, valami Mid-Season sávba, igy idén nem lessz évad, majd csak 2016-ban. Augusztus-ban vagy Szemptember-ben kezdik majd a forgatást, nem tudom biztosan , és ugy hallottam ismét 12 vagy 13 rész lessz mint az első évadban. , Ha netán esetleg lessz egy 4. évada a 100-nak, és egy 2. a FotWD-nek, akkor már lehet hogy lessz némi konfliktus, persze ehez Lexa-nak tull kell élnie a 3. évadot, ez még a jövő zenéje. Mindenesetre nem látom akadáját hogy miért Lexa miért ne szerepelhetne akár az egész 3. évadban, bár valószínüleg nem fog, mivel Clarke-nak elöszőr elkell jutnia a fővárosba, amit ugy a 3. részre saccolok, így maradna 7-10 rész amiben Lexa szerepelhet, ez körübellül megeggyezik az előző évadbeli szereplésével, amennyiben ugye nem ölik meg korábban valamikor az évad közepén.
    Utoljára szerkesztette: ChipHazard, 2015.07.15. 10:11:35
  • ScarY MAN
    #240
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nem akarok kötekedni, és tökre igazad van abban amit írtál, és tudom én se írok helyesen sokszor, deee... 7x írtad le hogy lessz és ez annyira bántotta a szemem, hogy muszáj voltam szólni :DDDD #píszlávjuniti