671
IC2XROu.png
  • grebber
    #161
    Anya csak egy van :)
  • PiszkosFred
    #162
    Jo volt az. Clarke karakterr szempontjabol mindenkeppen. En a Vault lakoinak helyeben kezdenem osszefosni a gatyat, mert ezek utan ha a princess elindul felejuk... Mar pedig el fog.
  • SzirmosSzisza
    #163
    Clarkeot nem ölette meg, az jó jel imho.
  • PiszkosFred
    #164
    #162
    karakterE szempontjabol - elirtam.

    #163
    Arra ertettem - illetve szamitok -, hogy ezek utan Clarke elindul a Vault (vagy minek hivjak ezt a Fallout koppintas bazist, Weather hegy?) ellen, kiszabaditani a tarsakat, es ha odaer, ott nem lesz mar jopofizas meg alkudozas. A mai esemenyek utan kb. olyan fordulat lesz - szerintem - nala, mint Rick baratunknak a TWD-ben, a bortonos reszek utan.

    A kis furi grounder commander csajszival nem tudom mi lesz, az a sztori megjosolhatatlan szamomra. Meg az is lehet, osszehozzak valamenyik egi emberkevel, megis csak CW csatornan megy a sorozat :) Vagy lehet itt Bellamy-Clarke-Commander szerelmi harmas is, csak hogy oruljon a "Dixie" kozonsege is.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2014.12.18. 20:21:31
  • Narxis
    #165
    Aztarohadt! Ez az év legjobb 2. évados sorija.
  • SzirmosSzisza
    #166
  • PiszkosFred
    #167
    Berendeltek a 3. evadot, szerencsere emiatt mar nem kell aggodni.
  • Darthmushroom
    #168
    helyes
  • SzirmosSzisza
    #169
  • szabii98
    #170
    húbasszameg
  • Narxis
    #171
    aztakurvaélet
  • SzirmosSzisza
    #172
    Őőő, 3 napja van új rész btw, most vettem csak észre.
  • SzirmosSzisza
    #173
    Még 6 rész, remélem Citiy of Light-ból lesz valami, bár picit fura, hogy így már kvázi 3-4 részre szakad a sorozat.
  • Narxis
    #174
    Jó kis rész volt, City of Light sztem csak egy távoli kép lesz évadzáróban ahogy közelébe értek.
  • Darthmushroom
    #175
    jó rész volt, a clarke+lexa páros meg jól müködik.
  • Renegade
    #176
    hát ez a sorozat rendesen meglepett, még tavaly cimbiknél megnéztük a pilot-ot, hát mondom, ez egy szar tinidráma, nem sci-fi, kell a francnak, de addig unszoltak, hogy szombaton leszedtem, az első évadot, második rész, áááh, ez még mindig szar, harmadik, mi a franc, o0, most meg már azért ostorozom magam, hogy miért is nem vártam még egy évet, hogy még több részt láthattam volna egybe, ne keljen már várnom, hogy felkerüljön a köv rész, dögöljön meg, teljesen behúzott :D
  • Herold
    #177
    Üdv a klubban.
  • Renegade
    #178
    na ez is jó rész volt, beszarás, ahogy eszkalálódik az egész, és a 12. rész preview, hehe, persze nyilván megoldják azt is :)
  • Narxis
    #179
    Elképesztően jó lett ez a sori.
  • vulpi
    #180
    Nem hittem volna, de nagy kedvencem lett ez a sorozat. Egyre jobb és jobb lesz.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azért Clarke rendesen helyre rakta anyucit
  • Renegade
    #181
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    kíváncsi vagyok, hogy hány hegyi ember fogja megúszni élve az évad végére, lesz-e a végére hármas kényszer szövi és ki lesz a következő évad ellenfele, ismerve a sorozat happy sunshine hozzáállását szerintem a fény városa is valami atom szívatás lehet :)
  • PiszkosFred
    #182
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    "ki lesz a következő évad ellenfele"
    Clarke vezette 100-ak + Grounders szabadcsapat VS. Ark/Sky People kiegeszitve a Mount Weather emberek tuleloivel, elukon Anyucival, csak hogy a csaladi konfliktus teljes legyen (megis csak CW-rol van szo). :) Bar ez csak poen persze, de a fene tudja...
  • Darthmushroom
    #183
    egyszerűen hihetetlen hova fejlődik a sorozat.. ebbe az évadba gyakorlatilag nincs megállás és szárnyal a sorozat.. egy gond lesz ezzel h nehéz lesz tartani a későbbi évad/okban a szintet.
  • ScarY MAN
    #184
    Akkor Clarke anyuci csak engem idegesített?:DDDD

    Amúgy csatlakozom, tényleg k*va jó lett nagyon ez az évad. :)
  • szabii98
    #185
    fú ez nagyon jó rész volt
  • Renegade
    #186
    távolságok:

    klikk

    klikk
  • SzirmosSzisza
    #187
    Gyalog azért hosszabbak az utak :)
  • Renegade
    #188
    tényleg, most látom, hogy az egyik kocsira van megadva :)
  • Renegade
    #189
    na megint megnéztem az utolsó részt (yep, picit függő), CW-n egy ilyen sorozat, nem hiszem el, mondjuk Henry Ian Cusick nélkül nem működne, szerintem, és az írok, ez az első komoly munkájuk (jó mondjuk a rendező nem ma kezdte), le a kalappal mindenki előtt :)
  • Renegade
    #190
    nincs új a nap alatt :)

  • Herold
    #191
    Ennek mi köze a sorozathoz?
  • Renegade
    #192
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    elfogadni azt, hogy x ember meg fog halni, bár tudunk róla, csak az ellenség ne jöjjön rá, hogy tudunk a lépéseikről?
  • Narxis
    #193
    Tyűű ez brutál rész volt, tanítani kéne a filmművészeti egyetemeken.
  • ScarY MAN
    #194
    Jájj de várom már a jövő heti részt!


    Utoljára szerkesztette: ScarY MAN, 2015.02.12. 22:57:32
  • SzirmosSzisza
    #195
    Ez a zene elég kemény alatta :D

  • Narxis
    #196
    lol
  • Stockbauer33 #197
    Volt itt húúú meg fúúú.Namondom megnézem ezt az atom sorozatot.Második évad.Sok sok szegecs meg bokáig érő bőrkabát több ezer harcoson.Mert van bőrgyár.Meg szegecs meg maszk.Minden fán terem.És volt öröm hogy végre a kan cellár kiszörösödött mert mindenki patyolat a földön.Tényleg fúúdejo sorozat
  • ScarY MAN
    #198
  • ScarY MAN
    #199
    na hogy tetszett az új rész?
  • SzirmosSzisza
    #200
    Lassan tényleg történik majd valami, Belamy meghalhatott volna és akkor Clarkenak nem kell annyit gondolkozni :+