671
IC2XROu.png
  • Zsoxx
    #401
    A buzulás vagy a 2.0?
  • ToCsEk
    #402
    felirat
  • SzirmosSzisza
    #403
    Lesz 4. évad.
  • szabii98
    #404
    Most lesz egy nagy szünet, március 31-én tér vissza a sorozat.
  • Darthmushroom
    #405
    szomorú, bár nem csodálkozok a múltheti meg a mostani rész után hogy most lesz szünet.
  • ToCsEk
    #406
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    alie beszopta :D, vörös ruhája még mindig op, raven hehe, belamy meg csak észhez tért végre meh..
  • IXEMGabeo
    #407
    SPOILER, aki nem latta




    az epizod eleg jo volt, Raven nem vagtam miert nem emlekezett Finnre...Bellamy talan radobbent, hogy ez nem a jarhato ut...Pike mostmar tul messzire megy nem is ertem Kane es Abby, hogy hagyhattak, hogy o legyen a kancellar...mellesleg Abby nem ertem miert nem szerepelt...Kane tutira veszem, hogy valahogy megussza...
  • grebber
    #408
    "Raven nem vágtam miért nem emlékezett Finnre.."

    Korábbi részben ki lett tárgyalva már, hogy ez a "Cucli" amit beszednek az okozza az "emlékvesztést."
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2016.03.13. 06:34:35
  • szabii98
    #409
    Nem pontosan emlékezetvesztést, de hát...mégiscsak egyszerűbb úgy elfelejteni a fájdalmakat, ha ezt sem tudjuk hogyan keletkeztek a fájdalmak:)
  • Darthmushroom
    #410
    pár résszel ezelőtt Jaha se emlékezett a fiára.
  • IXEMGabeo
    #411
    koszi en meg ezekre nem emlekeztem bennem is egy chip van xd
  • IXEMGabeo
    #412
    Ebben az epizodban Abby jelenlete indokolt lett volna talan ketten ki tudtak volna vinni Pikeot a bazison kivulre.
  • Darthmushroom
    #413
    szerintem ha szerepelt volna se mentek volna ketten, egy esetleges lebukásnál mindketten sittre kerülnek. Ezt nem kockáztatta volna meg Kane, ha megnézed még a társait se merte "feláldozni" Ő akarta kivinni egyedül.
  • Montanosz
    #414
    egy kis ízelítő a könyvből

    részlet

  • szabii98
    #415
    Elég sok minden történt a háttérben a szünetben.
    Először is, az LGBT(lesbian, gay, bisexual and transgender) community szanaszét floodolta Jason Rothenberg(a sorozat fő emberkéje) twitterét, hogy hát mégis hogy merik kinyírni Lexát, meghogy ígéreteket tettek(??), és a végén még is kinyírták. Na mindegy, a sztori megy tovább, viszont a Maybelline, főleg szépségápoló szarokat áruló cég, aki eddig támogatta a sorozatot, emiatt a téma miatt kilépett mögüle és nem szponzorálja tovább. Reméljük ettől függetlenül lesz még S4...
    Csütörtökön jön a kövi rész "Stealing Fire" címmel.
    Utoljára szerkesztette: szabii98, 2016.03.29. 15:20:02
  • Zsoxx
    #416
    Baszki ezek már mindenhol ott vannak...
  • dave9004
    #417
    Ez most komoly, mert kiírtak egy meleg szálat?
    Elég már ebből a meleg baromságból. Sok lesz már
    Csapból is meleg víz folyik csak, meg a szuper női főszereplők a férfiak fölött.
    Átesnek a ló túloldalára
  • molnibalage83
    #418
    Nem olyen rossz sorozat, de néha túl sok a young adult blődség és zskat elemek.

    Az viszont homályos, hogy miért nem tudtak előkaparni átlagosan kinéző szereplőket a megfelelő korosztályból. Kicsit félnevetségessé teszi a sorozatot, hogy a szereplők nagy része, mintha valami modell válogatásról érekezett volna és ezen kinézetből nem vesztenek sokat. Hiába a jó történet, ez félelmetesen illúzió romboló helyenként.

    Másrészt meg nem találtak a 18-23 korosztályban színészeket...? Valahol elég fájdalmas nézni, ahogy 18-20 éves kölköket 30+ táján levő színészek játszanak. Ekkora korkülönbséget semmi nem tüntet el főleg, ha a modellalkatot meghagyják mindenhol.

    Lehetett vonla sokkal harcdorabbra venni a felállást ennél akkor legendásan jó sorozat lehetett volna. Így, hááááát... A első évad végén vagyok, meglátujk...
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2016.04.01. 15:46:36
  • szabii98
    #419
    Octavia a szemével hadat üzent Pike-nak :DD
  • ToCsEk
    #420
    felirat
  • ToCsEk
    #421


    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ontari jó féle makker John Murphy :D, azt hittem Clark lesz az új commander lol, de ő lett a firekeeper hm, kíváncsi leszek ki is lesz ez a rég elmenekült 7. tanonc, Lincolntól ugye már szart se tud meg :(
  • szabii98
    #422
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Említették már Lunát, legalábbis Lincoln oda akarta vinni Octavia-t az első évadban, hozzá. Valószínűleg Octavia emlékszik mit mondott neki Lincoln, hogy hol található:)
  • SzirmosSzisza
    #423
    Az első évad az még eléggé tini drámás, a 2. és 3. sokkal jobb imho.

    #421:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    fürdőkádas jelenetnél én is nagyon lestem, hátha lesz valami, de csak Murphy látott mindent :( Amúgy ennyit tudni róluk

    Lincoln (to Octavia): "East to the sea, then across it. There's a clan, allies of the woods. They'll take us."
    -- in I Am Become Death

    Lincoln (to Clarke): "In my book, there's a map. Chart a course to the Eastern Sea. There's a clan there, led by a woman called Luna, a friend. Tell her I sent you."
    -- in We Are Grounders (Part 1)

    Azért érdekes, hogy hogy fog Clarke átkelni az tengeren.

  • IXEMGabeo
    #424
    az hagyjan...2 epizodon belul 3 fontos szereplot nyirtak ki...de mar meg is van Lexa utodja..
  • IXEMGabeo
    #425
    de az elso evad baszott jo volt...foleg azok a reszek tetszettek mikor lejottek Kane-t a barkarol...na meg Thelonius is mi modon tulelte...eszmeletlen volt
  • Darthmushroom
    #426
    nem volt rossz rész, bár egy dolog zavart:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kane a "nagyobb jó" érdekében bármikor feláldozta volna magát, ahogy a rész elején is, de mikor arról volt szó h akkor a többi rabot végzik ki, neki meg se fordult a fejében vissza megy csak Lincolnnak. Oké fontos szereplő csak furcsa volt ez a fordulás nála egy részen belül
  • szabii98
    #427
    Azért Lincoln ment vissza, mert az ő népéről volt szó, ez egy jelkép
  • stargatelost
    #428
    De király volt a mostani rész, kezdenek durvulni
  • Darthmushroom
    #429
    na ezt már szeretem :D semmi tökölés meg töltelék rész.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    egyik probléma megoldva és rögtön ott is a másik
  • ToCsEk
    #430
    áhh epic rész volt :D
    murphy micsoda makker
    neki van legdurvább története a kezdetek óta
  • szabii98
    #431
    mi a jóóóó isten :D
  • ToCsEk
    #432
  • Renegade
    #433
    hát ezt már nagyon túltolták, vagy 2 óra volt megnézni ezt a részt, annyira idegesített :(
  • molnibalage83
    #434
    Egyre több az irritálóan hülye karakter a sorozatban.
  • molnibalage83
    #435
    Na, senki nem nézte még meg az új részt? :)
  • ToCsEk
    #436
    jó kis rész volt
    nem tudom kinek tűnt fel :D, de ha vörös ruhás nevéből elveszel egy betűt akkor érdekes. hogy mi marad
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    alie - A = LIE :D:D

    amúgy a színész nagyon epicusan játssza a robotot, ahogy mozog az zseniális
  • szabii98
    #437
    hu, kemény rész volt :D
    a gáz kiállunk és beszélünk egy sort monológok kicsit idegesítőek, de mrvajó a sztori, tetszik amerre megy :D
  • Darthmushroom
    #438
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    személy szerint örülök, h újra összeállt a "csapat", néha azért már zavaró volt az h annyi szállt volt, h egy részbe bele se fért az összes. (mikor külön utakon jártak)

    Aliet meg tényleg szinte már beteges adja elő a csaj :D
  • molnibalage83
    #439
    Szeintem ez csak teljesen véletlen.
  • molnibalage83
    #440
    Azért így is ez az egy része csak egyre fókuszál. Ez sajnos (?) előre vetítheti azt, hogy a következő rész megint csak egy másik csoporta fog fókuszálni, a többiekrő meg semmit sem lehet majd tudni.