8
  • Vol Jin
    #8
    Pekingben a szmoggal nem a szennyezés mértéke, hanem a mikéntje a problémás. Fával, hulladékkal, szénnel fűtenek a lakók, de gáz esetén csak széndioxidot eregetnének, nem füstöt. Dublinban ezt megoldották a 80-as években.
  • ProGuru
    #7
    Már a f....m ki van a szmoggal meg az összes ilyen hülyeséggel ami manapság folyik ebben a világban ami már egy modern mérgező rabszolgasággá változott
  • NEXUS6
    #6
    Ugyan nem szennyezik a környezetet, de ők veszik meg azokat a termékeket, amelyek előállításáért a kínaiak igen. Meg amihez a túlhajszolt biorobotokat használják (akiket nemsokára igaziakra cserélnek).
  • barret
    #5
    Csak az a baj,hogy ebből a káros utóhatásból azok is kapnak,akik nem szennyezik a környezetet! Hogy tartanák meg maguknak azok,akik csinálják!!!
  • NEXUS6
    #4
    Én meg pár hete pont erről beszéltem. Hogy nemármindent a CO2 emelkedés/melegedés okozzon (pl pont a szigorúbb é-amcsi/ny-európai teleket) , a kínai elvtársak nyakló nélküli pöfékelésének, nehogymár ne legyen hatása!
    XD
  • nextman
    #3
    A felho stimmel:)
  • Csaba161
    #2
    Bocs, nem tudom ez hogy keült ide, másik topicba írtam be
  • Csaba161
    #1
    Nyilván a felhő irányába, mert még nincs minden word dokumentumba betekintése az NSA-nek, de majd most már lesz...