5
  • Macropus Rufus
    #5
    "Lakossági bejelentés alapján... "
    nem volt semmiféle bejelentés. Kimentek és kész. Ez a fedő sztori volt.
    Teljesen életszerű nem, hogy az ügyfelek ránézésre el tudják dönteni egy prograról, hogy az illegális. Leültetem a nav-os csókát a gépem elé és derítse ki, hogy legális-e vagy sem. Ránézésre nem lehet eldönteni, viszont ha nem tudom okmányokkal igazolni, hogy én ezt legálisan vettem akkor gond van. Vagy az volt, hogy a konkurencia fújta be őket vagy az, hogy kijöttek ellenőrizni ezzel az ürüggyel. (mint ismeretes régen a BSA is volt olyan aranyos, hogy úgy ment házkutatni, hogy nem nagyon volt engedélye...)
  • god25
    #4
    22-es csapdája. Drága, mert kevesen veszik meg; Kevesen veszik meg mert drága. :/
  • Arnika19
    #3
    JAF szoftver szaktanácsadó csoport azt is megmondhatná, miért irreális áron lehet OBD szoftvert beszerezni? Miért csak egy cég érdekeit védik? Mennyiért védik, lehet, hogy annak a költségei jelennek meg az árban?
  • halgatyó
    #2
    Most, hogy megnyerték a választást, megint lehet szemétkedni a lakossággal az első pár évben. Úgyis elfelejtik a birkák.
    A dolgozó emberek b**tatására mindig van elég hatósági fogdmeg.
    A dolgozó emberek megvédésére nincs.
    Ez egész Európára jellemző.
  • Narxis
    #1
    Erre aztán nagy szükség van. Lakossági bejelentés alapján... erre csak azt tudom mondani, hogy köpjetek egyet a magasba aztán álljatok alá spiclik.