777
  • Laza
    #737
    És 16+ -os csajokat keres (elvileg) 32 éves létére .... gyanúús :D
  • Norbertboy
    #736
    Semmi közöm az oldalhoz, de közzé teszem a magyar játékosoknak!

    http://www.h1z1hungary.eu/
  • Ironman2
    #735
    Akkor ok
  • Norbertboy
    #734
    Fekete péntek: november 27
  • Ironman2
    #733
    Black Friday múlt pénteken volt ha jól tudom (nem a terrortámadás miatt,hanem az ünnep)
  • Norbertboy
    #732
    Nézd meg a g2a-t
  • Starpunk03
    #731
    Helosztok!

    Megszeretnem a jatekot venni,tudtok-e olyan CD kulcsos oldalt ahol a legolcsobban tudnam most beszerezni vagy inkabb erdemes lenne megvarni a November veget a Black Friday( Fekete Penteket ), hatha akkor jobban leakciozzak? Elöre is köszönöm a segitsegeteket! :)
  • bosco05 #730
    Neked válaszoltam, hogy szerinted miért írja be háromszor? És mellékeltem amiből le lehet szűrni a választ :D
  • Stief
    #729
    Csak toborzok! :) Azért írom ki mindig ugyan azt hogy előre kerüljön :D
  • MarkBlade
    #728
    Mai fiatalok csajozós dumája :D
  • Ironman2
    #727
    Nem én irtam,ne rám hivatkozz!
  • bosco05 #726
    "Túl élés egyedül nehéz" Tippjeid vannak? :D
  • Ironman2
    #725
    Ez nagyon jó,de miért kell 3-szor kiirni ugyanezt? Elég egyszer is ha nem kommentel senki sem azóta!
  • Stief
    #724
    Hello!
    Túl élés egyedül nehéz, komoly játékos jelentkezését várom egy jó csapatba, főleg lányokat keresünk, hogy színesebb legyen a csapat. 16+ és egy kis értelem a feltétel, Team Speak kötelező!
    Cserébe védelmet kapsz, hogy ne egyedül kelljen játszanod egy durva világban. :)

    Steam: user: stief egy kis kék cápa a jelem!
  • Stief
    #723
    Túl élés egyedül nehéz, komoly játékos jelentkezését várom egy jó csapatba, főleg lányokat keresünk, hogy színesebb legyen a csapat. 16+ és egy kis értelem a feltétel, Team Speak kötelező!
    Cserébe védelmet kapsz, hogy ne egyedül kelljen játszanod egy durva világban. :)

    Steam: user: stief egy kis kék cápa a jelem!
  • Stief
    #722
    Van már két lány a csapatba egy már egész jó lő! :)
  • Ironman2
    #721
    Micsoda igényeid vannak!
  • Stief
    #720
    Túl élés egyedül nehéz, komoly játékos jelentkezését várom egy jó csapatba, főleg lányokat keresünk, hogy színesebb legyen a csapat. 16+ és egy kis értelem a feltétel, Team Speak kötelező!
    Cserébe védelmet kapsz, hogy ne egyedül kelljen játszanod egy durva világban. :)

    Steam: user: stief egy kis kék cápa a jelem.
  • Ironman2
    #719
  • Stief
    #718
    Szia! Nem értem mi problémád a játékkal, és a társasággal. Csak annyi hülye van a játékban amennyi a való életben, persze arányaiban. De egy túlélő játékban pont az ilyenek ellen kell harcolni. A normálisakkal meg szövetkezni.
  • Gilmoor
    #717
    Hát kipróbáltam én is, annyira nem tetszett, hogy 1 óra után töröltem az egész játékot a társaság miatt.
    Nem produkált értékelhető eredményt sem a program, sem az a réteg akihez volt szerencsém. A legnagyszerűbb dolog abban, hogy ez a játék még létezik az, hogy akik itt vannak legalább addig sincsenek máshol :)
  • Lacika1992
    #716
    Akkor mondok mást, hogy miért szar, a csipának semmi értelme, a távcsőnek szintén. :D
    És ezek nem olyan dolgok, hogy jaj megöltek és azért fikázom a játékot. :D
    Utoljára szerkesztette: Lacika1992, 2015.10.14. 00:39:40
  • zombiehunter
    #715
    Igen él még, sőt, folyamatosan kapja a frissítéseket. Havi szinten jönnek a tapaszok.
  • zombiehunter
    #714
    A kocsinak igenis van hangja, és messziről hallható...nálad van a probléma (250 órám van a játékban
  • Laza
    #713
    Ez a játék még él? :)
  • Lacika1992
    #712
    Jó egy szar, hangja sincs a kocsinak.... a gyerek lazán mögénk jön azt elüt.
    Egy vicc az egész...
  • zombiehunter
    #711
    Sziasztok! Egy barátom nekikezdett weboldalt alkotni a H1Z1-nek! Segítőket keres akik segítenének megalkotni a weboldalt, tartalommal feltölteni, kinézethez tippeket adni, angol szöveget magyarra lefordítani, esetleg aki szeret csinálni videókat az készíthet a H1Z1-ről és kikerülne az oldalra. Még nagyon kezdetleges ötlet, az én elképzelésem alapján létrehoztunk egy webnodos weblapot, majd ezt szeretnénk wordpress alapúra átrakni. Ha van olyan aki segítene, akár ötletekkel, akár rendes cikkekke, vagy magában a weboldal megalkotásában akkor az írjon erre az e-mailre: [email protected], vagy [email protected].

    Mondom: ez egy nagyon kezdetleges weboldal (féle) :D http://h1z1hungary.webnode.hu/

    Ha csak csesztetni szeretnél minket akkor inkább le se írd....
  • Ironman2
    #710
    Igaz már nem friss,de azért berakom:

    Game Update 9/18

    Servers will be coming down at 5AM Pacific tomorrow for approximately 2 hours.

    Steam Content BuildID 779831, Client Version 0.124.1.61436

    Patch Notes:

    In addition to various fixed crash bugs:

    Animation
    Fixed popping in iron sight transitions
    Fixed many cases of frozen animations after exiting vehicles
    Fixed issue where a animations would freeze while holding a shotgun while crouched or while sprinting and reloading
    Fixed several cases of animations getting stuck in jumping or falling state
    Fixed issues where and observed 3rd person aim doesn't line up with 1st person aim
    Fixed bug that allowed going prone and fire backwards
    Fixed de-sync for prone animations showing prone players as standing when holding the AK47
    Audio
    Fixed several cases of audio sticking around between switching servers or BR rounds
    Fixed cases where running audio would persist between 1st and 3rd person while pistol was equipped.
    General
    Removed Leader Board display temporarily from BR (related to crash bug when put into a parachute) - statistics are still being recorded.
    Fixed issue where an equipped bow stays on your back even after you get rid of the bow
    Fixed issue where vehicles were able to coast through water by turning off the engine before entering a water source.
    Fixed ability to double prone through floors and ceilings
    Fixed issue when dropping from a parachute (1st person) and landing to see the inside of the players head
    Fixed many cases of movement de-sync causing invisible players on some clients
    Adjusted rendering distance for some barrier objects
    Adjusted weather settings for less doom and gloom
    Police car is now far less likely to explode on collisions with poles
    Players will no longer remain on fire forever if hit with a Molotov.
    Dead players should no longer shows up as undressed when coming into proximity
    Fixed case of stuck on the loading screen due to environment rendering deadlock
    UI
    Fixed issue preventing properly skinning boots and shoes
    Fixed issue where fog circle wouldn’t appear on the map.
    Fixed issue with throwable items showing an incorrect ammo count [1/1 when holding 1 item]
    Entering and exiting vehicles by pressing “E” is now more responsive and only require one button press.
    Added ability to hide chat messages
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.10.04. 12:01:13
  • Norbertboy
    #709
    A Veterán Harcosok Klubja tagfelvételt hirdet: Lassan itt a tél és jön az aktív játék ideje. Jelentkezőket várunk a csapatunkba. Légy aktív (napi 2-3 óra játék), csapatjátékos, +18 életkor betöltése és itt a helyed!

    Jeletkezni Norbertbullnál (steam) lehet vagy írj a facebookra: https://www.facebook.com/Veter%C3%A1n-Harcosok-Klubja-H1Z1-845521115533139

    Várunk szeretettel! ;)
  • Ironman2
    #708
    Game Update 7/28

    Patch Notes
    Vehicles should no longer sink into ramps, stairs and deck expansions.
    Fixed invisible zombies after being hit by cars on headshot-only servers.
    Fixed interaction problems with BBQs and furnaces.
    Fixed a bug with the direction of some melee particle effects.
    Nameplates and health bars should be appearing again on test.
    The Nameplate should now line up with the player head.
    Fix for crash bug in the animation system
    Core Game: You can no longer stack First Aid Kits. First aid kits will override the effects from Bandages and Gauze. Bandages and Gauze can still be stacked with each other but not First Aid Kits.
    Battle Royale: Replaced First Aid Kits with Tactical First Aid Kits and replaced Bandages with Field Bandages. Tactical First Aid Kits stack with Field Bandages and Gauze. Field Bandages and Gauze can be stacked with each other.
    The fire axe will now work properly again.
    Removed recipe wipe from hardcore rule set.
    Fixed prone rifle rolling (works for both Male and Female) Hold down Shift+A or D while in prone.
    Added Messaging to players to use [NUMPAD1] to Team Chat.
    Fixed issues where Gun slide would stay open ammo still remaining.
    Added rewards to Team Battle Royale.
    Added Voice and Group indicators to nameplates.
    Object Placement is no longer allowed while crouching or prone.
    Fixed a problem causing some players to not appear to nearby players after initially spawning.
    Grenades now trigger the proper effects based on ground material.
    Toggle HUD resources remapped from “F” to “H” key by default.
    Fixed several bugs related to objects not detecting rain properly (campfires, dew collectors, etc).
    When teammate drops from team in the box of destiny, a notification should be sent to the other player(s) on the team indicating the present size of their team and the character name of the player that dropped.
    Fixed issue where some players were unaffected by bullets (invincible player/rubber bullet bug).
    Added global team chat to key binding/display in group window.
    General improvements to zombies and animal awareness.
    Multiple mics are now displayed on HUD.
    Nameplates now have a mic icon which appears during voice chat.
    Adjusted bear AI to be more responsive.
    Fixed bug where you were unable to place a wall on base expansion where the foundation and expansion meet.
    Fixed issue which caused the inventory window to close prematurely.
    Added team chat “How to use” notification to players in team BR.
    Added team member notification message in team BR.
    Zombies should no longer warp to another dimension occasionally after being run over by vehicles. Wormhole should be closed.
    Crop growth is now persistent after server restarts.
    Made changes to the Body Simulation. Sims should now work as designed.
    Lock codes should now work properly after server restarts.
    Made trees provide better cover versus projectiles.
    Updated iron sights position on rifle animations.
    BR: Turned off “Team kick” when player disconnects before the match starts.
    Bug fixed in base construction that could leave a foundation socket unusable until the next server restart.
    BR: Adjustments to the parachute sequence.
    BR: Added a text notification for matches that end in a draw.

    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.08.07. 12:42:25
  • Stief
    #707
    Sziasztok egy magyar társat keresek vagy szövetséget, életkor legalább 22 felett legyen. Kis komolyságot a játékba. Utasítgató és okosabbakat a jó istennél is, azt nem szeretem. Megbízható legyen, mert nem szeretném ha elrontaná játékom. Magyar szövetséget is keresek, sőt a jövőben tradingelni is hajlandó vagyok. Köszönöm. Steamen: stief83 Budapest szeró
    Utoljára szerkesztette: Stief, 2015.07.16. 16:26:43
  • Gilmoor
    #706
    pár hónapja megvettem steam-en ezt a ... de most nem tudok belépni, mert ez a ... azt állítja, hogy más accounttal vettem mint amivel be akarok lépni. ÉN ezt nem is értem mifaszmármegint. Írtam a supportnak, és semmi válasz.27 EUR-t hasznosabb dologra is költhettem volna.
  • Norbertboy
    #705
    http://www.gamestar.hu/lizard-squad-planetside-2-h1z1-ddos-tamadas-leallas.html
  • Since
    #704
    Sziasztok,

    Nemsokára fent lesznek a Serverek, akinek van kedve a Budapest szerón csapatban játszani az privizzen rám (Steam nick : Since) életkor 25-30+ :). Ma kezdtük újra a játékot hosszabb kihagyás után úghogy kezdők is csatlakozhatnak :)
  • Stief
    #703
    Patch megjött már?
  • JimKirk
    #702
    Szia! Mennyi az atlageletkora a csapatodnak?
  • Stief
    #701
    Szia firedeptben volta de hol a fenében van az nagy zsák :D
  • Norbertboy
    #700
    Tagokat keresünk. Norbertbull néven megtalálsz steamen! Ha kezdő vagy segítünk ha régi játékos akkor örülünk :)
  • szabi07
    #699
    kis zsák 6 szövetből lehet 300 a pakolhatósága
    a tűzoltóságon meg találsz nagy zsákot 2500 ast
  • Requuu
    #698
    Sziasztok, lenne olyan csapat akikhez lehetne csatlakozni? Lehetőleg MID szerveren szeretnék játszani. Már a kezdetek óta játszok, csak a jelenlegi csapat megunta.