20
  • Ender Wiggin #20
    @zetor: és a kurva sok szuperhősös képregény 99,99% egy rakás szart sem ér. ahogy a filmek hasonló százaléka sem. és mivel csak ezek a szarok nyomják a reklámot, az embernek úgy tűnik, hogy másból sem áll a hollywoodi kínálat.
    a jelen cikkben szereplő film legalább annyiban már most jeles, hogy nem veszi komolyan magát, mint a szörnyű, szorulásos nolan-batman, vagy a 12 éves íkú-bajnokoknak készült vasember/amerika kapitány/thor-szintű borzalmak.
  • Zombee
    #19
    Egy baj van csak vele. Ugyanúgy nem fogja érteni az egyszeri mozizó, hisz nem ismeri a képregényt. Korábban én sem ismertem, jóformán csak azokat ismerem, amik ilyen-olyan formában, akár saját füzettel, akár a Marvel Extrában, akár közös kalandokban megjelentek itthon, kb. 20 éve.

    A nesztek tényleg nem jó, a stílus miatt sem, pl. az "igazán nincs mit" szerintem jelentésben közelebb áll a "you're welcome" jelentéséhez.
  • zetortraktor
    #18
    Igen. Az Igazán nincs mit sokkal, de sokkal jobb és pont ugyanazt a hangsúlyt adja vissza.
  • zetortraktor
    #17
    Nem 50-et, hanem mondjuk 15-öt. De mondok neked egy másik számot. Az elmúlt egy évben csak Amerikában csináltam 500 emberes filmet. Ez a durva. Egy évben van 3, 4 vagy 5 szuperhősös film, de miért nem azon akadsz ki, hogy mennyi normál emberes van?

    Ne nevettesd ki magad ilyesmivel. Nincs olyan, hogy Szuperhősös Film. Van kurva sok szuperhős. Akik körül egy csomó történetet lehet írni. 60-80 éve jelennek meg minden hónapban szuperhős képregények. Manapság csak Marvel-füzet jelenik meg egy hónapban vagy 50 vagy 100. Vagyis valami hihetetlen sok sztori van, amit fel lehetne dolgozni. Köztük veszett jók is. És még mindig rengeteg új és jó sztori jelenik meg képregény formájában.
  • zetortraktor
    #16
    Így igaz, de persze Archenemy is jól látja. Ez a cikk arról szól, hogy plakátot kapott, nem arról, hogy vicces. És nem reklámozás, hiszen ki a kutya fizetne azért, amit ingyen is megcsinál egy filmes oldal. Nyilván arra, hogy vicces, többen kattintanak.
  • culas25hc
    #15
    Én nem ismerem a képregényt, de az alapján amit írtok, például az "Igazán nincs mit" jobban hangzott volna. A magyarban annak is van már egy enyhe gúnyos árnyalata, de ez a Nesztek szó kurva gáz :D

  • culas25hc
    #14
    Nem tudom felfogni, hogy még mindig van igény szuperhősökre, mikor az elmúlt 5 évben vagy 50 szuperhős filmet csináltak...
    Mellesleg ez legalább valami újszerű dolognak tűnik, de a Vasember meg Pókember hallatán már émelyegni kezdek :D:D:D
  • wraithLord
    #13
    Az is hír, mivel az SG nem a film reklámozása után kapja a lóvét, hanem a látogatottság után. A Marvel név önmagában is szépen szedi a kattintgatásokat, de ha még a "vicces" szó is benne van a címben... X)
  • BrockSamson
    #12
    Igy igaz, a magyar "forditas" sajnos pont a lenyeget vette el az eredeti szlogennek, ami arra utalt, hogy ez a csapat ugyan teszi a dolgat, de elismerest lenyegeben soha nem kapnak erte. Senki nem varja el a forditoktol, hogy legyenek tisztaban a Marvel kepregeny univerzum aprosagaival, ellenben fel lehet keresni olyanokat, akik ebben segithetnek (vagy Google hard).
  • Metontour
    #11
    Hát ha attól kéne szakadnunk hogy a You're welcomot ami ugye szívesen nesztekre fordították akkor valakinek elég szar a humorérzéke. Mert a szívesen szarkasztikusan érthető is hogyha hét univerzum megmentés után sem ismeri őket senki.
  • Archenemy
    #10
    Itt most nem az a hír, hogy vicces a plakát, hanem hogy lesz egy ilyen film. Tudjátok, hirdetés.
  • RAZOR27
    #9
    hűde vicces.
  • cateran
    #8
    Namarmost..ha az a nesztek nem valami kikacsintas a kepregeny fele (nem tudom, nem ismerem) szoval, ha nem az, akkor az apad k***a f****t te k****g b**i...nem oriztunk egyutt malacot es a taplo bunko haverjaidnak mondd hogy nesztek, amikor elejuk baszod a vajut...
  • Dark Messiah
    #7
    Na ez legalább olyan vicces mint tegnapi választások....
  • vision5
    #6
    Jó lesz ez :)
  • wraithLord
    #5
    Kicsit melléfogtak ezzel. Nem vicces, cserébe viszont meglehetősen irritáló. És csodálkoznak, miért utálom a magyar szinkront/magyarítást... (persze azt a nyilvánvaló dolgot leszámítva a szinkron esetén, hogy nem illik más alakítására rábeszélni... :D)
  • goldmember
    #4
    Újabb köcsögösködés
  • BrockSamson
    #3
    Magam sem fetrengek.

    Ellenben a kepregenyben allando poen, hogy senki sem ismeri oket, pedig mar vagy hetedjere mentettek meg az univerzumot.
  • Szefmester
    #2
    Hol van a vicc? Azt mondják van humorérzékem, és nem is szar... de ez itt szerintem nagyon nem humoros. Mondjuk Szekértoszó Viktóriától nem is lenne szabad humorérzéket várni... A humorérzék intelligenciát igényel.
  • Zombee
    #1
    Kifejezetten sem vicces. Ugyanaz, mint az amcsi plakát. Egy nesztektől semmi sem lesz vicces.