75
The UniverSim
  • Ironman2
    #34
    Azt tudjuk
  • Aragorn831109
    #33
    Csak az még korántsem a végleges verzió.
  • Ironman2
    #32
    Nem kell addig várni rá,korai hozzáféréssel már idén megjelenik!
  • Carlos
    #31
    2015 october... Koszi...
    Majd megveszem akkor ha megjelenik. :-)
  • Aragorn831109
    #30
    Végül 400k jött össze. Mostmár csak a játékra várunk. :)
  • Baxo
    #29
    Meg van a 320.000$, lehet örülni!
  • Pluskast
    #28
    Bocsánat, a béte nem 15, hanem 20 dolcsi.
  • Pluskast
    #27
    30 dolcsi az alfa belépő ára. 15 dollárért pedig a bétába kapsz belépőt. Aragorn! Az alfát év vége környékére ígérik.
  • Baxo
    #26
    Kicsit az angollal is bajban vagyok, meg a kickstartert sem vágom teljesen hogyan működik, de mennyi az a min pénz amivel ha támogatom őket megkapom a játék alphaját majd? Nagyon tetszik a gém vidik alapján :)
  • Aragorn831109
    #25
    Úgy látom összejön a dolog. :)
    Kíváncsi leszek mikor lehet először majd kipróbálni. :)
  • Pluskast
    #24
    Egy kis teszt videó a játékról magáról.

  • Pluskast
    #23
    Aki tud angolul olvassa el. Nagyon fasza dolgok lesznek benne ha megvalósul.
  • BladeW
    #22
    témába vág
  • Micsu
    #21
    nincs itt semmi nyálverés, az meg neked nem mind1 hogy ki mire költi a pénzét? nem kötelez téged senki hogy támogass a kickstarteren bárkit is persze ha pár "balek" összedogja neked valami jó játékra a lét nem fogod megköszönni senkinek max csendben megveszed vagy lewarezolod
  • Pluskast
    #20
    Miért a star citizen is a KS-n kezdett el gyűjteni és mára már 43 millió dolcsinál tartanak vagy a Kingdome Come Delivarence is össze szedte a pénzt és ők sem adtak ki semmilyen pre alpha darabot és még sok más játék projekt sem. Itt a lényeg az ötletesség. Egyéb iránt a fórumon azt írták rövidesen újabb video jön. Egyébként pedig több olyan KS projekt volt már ami nem jött össze és maradéktalanul visszakapta mindenki a pénzét úgyhogy nem hiszem, hogy itt ne ezt tennék.
  • BladeW
    #19
    Ha nem sikeres a KS kampány, akkor visszakapod.

    Ha sikeres, és a fejlesztő lelép a pénzeddel mondjuk Panamába... Hát így jártál.

    Harmadrészt sokan a KS-t igazából nem pénzgyűjtésre, hanem reklámra, ill piackutatásra használják.

    Sok olyan játék jelent meg, vagy fog megjelenni, ami valószínűleg már a tervezőasztalon elhasalt volna egy kiadónál.
  • Carlos
    #18
    Oszinten! Most mindenki a nyalat veri a kickstarterrel!
    Adjanak ki egy free alphat es aki megnezi es tamogatni akarja az utal. De most egy video miatt nem fogok utalni. Megha josag lenne a jatek akkor sem!

    Masik kerdes, aki eddig utalt es nem jon ossze a jatek az visszakapja a penzet a semmire? Nem hiszem!
  • Pluskast
    #17
    From Dust ami annyira nem volt hű de jó, illetve a Reus, ami viszont egész kellemes kis játék.
  • pxxl
    #16
    mert gondolkodni kell, nem lineáris a játékmenet.
    uccsó ilyen istenes játék ami tetszett, az a black and white 1-2 volt. (nem is tom volt-e hasonló azóta...)
  • Pluskast
    #15
    Nem tudom, hogy hol olvastad, de 15 dolcsiért nem kapsz alfát.
    Kickstarter oldalról:

    "Pledge $15 or more
    The finished DRM-free game for PC, MAC, or Linux as well as access to the exclusive Steam beta. Kickstarter exclusive introductory discount of just 15$!"

    Egyébként meg sajnos szerintem nem fog összejönni a dolog:( 320 ezer dolcsi kellene és jelenleg a pay palos fizetést is beleszámítva 168 ezer jött össze. Van még ugyan 19 nap de nagyon belassult a támogatás üteme. Szomorú, mert iszonyatosan kreatív ötletek lennének benne, ráadásul "isten játék" nagyon kevés van és nagyon rég jött ki ehhez hasonló. Szomorú, hogy az emberek nem vevők a kreatív játékokra.
  • Carlos
    #14
    Most komolyan le akarnak nyulni 15 dollarral egy alpha verzio kiprobalasara?
  • Ironman2
    #13
    Zöld utat kapott a steamen! Egész baráti áron fogják adni,15 dollárért!

    http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/updates/177083761/1398804184
  • Pluskast
    #12
    Igen sajna a Spore komoly hibája volt a gyerekes megjelenítés, pedig maga az ötlet hatalmas volt. Kicsit komolyabb köntösben hatalmas sikere lett volna.
  • BladeW
    #11
    És hát tudjuk a Spore milyen jól sikerült... :) Szóval ez csak jobb lehet (ha nem lesznek pokemonok nekem már tuti).
  • Pluskast
    #10
    Na. 30 dolcsit adtam nekik az elvileg már az alfa játékba is be fog engedni meg is kaptam az igazoló mail-t tőlük. Nagyon rég láttam ilyen stratégiai játékot amiben ennyi potenciál lehet. Az meg külön tetszik, hogy majd olyan fejeltségi szintre is el tudjuk juttatni a bolygónkat, hogy más planétákat is kolonizálni tudunk. Ergo nem csak a saját naprendszerünkben létezhetünk. Amikor meg elmagyarázták, hogy terra formálni is lehet a kiszemelt bolygót, illetve az sem mindegy, hogy milyen a mikroklímája, mert ha nem megfelelő meghalnak az emberek, hát dobtam egy hátast. A spore óta nem érdekelt ennyire egy játék sem mint ez.
  • Ironman2
    #9
    Hát ez mindent fog ütni! Csak nehogy nagyon bugos legyen!
  • Ironman2
    #8
    Oh yes! Köszi!
  • Pluskast
    #7
    Wow! Nagyon jónak ígérkezik és végre egy "hiány játék"! Kell! :)
  • Aragorn831109
    #6
    Van már egy hosszabb bemutató videó is.

    https://www.kickstarter.com/projects/crytivogames/the-universim
  • Carlos
    #5
    +fav
  • Ironman2
    #4
    Hasonlít amúgy a Planetary Annihilation-ra,bár az stratégiai játék,ez meg inkább szimulációs lesz
  • Ironman2
    #3
    Nekem sikerült!
  • Coolfire
    #2
    Bakker még a béta feliratkozás is le van terhelve.
  • Ironman2
    #1
    Bolygókolonizációs stratégiai játék van készülőben.Spore,és Sim City keverék,jónak igérkezik!

    HONLAP

    Steam