8
  • adam977
    #8
    https://www.youtube.com/watch?v=US6BYGW1wAU
    Egy kis részlet a játékból :D
  • ddaydome
    #7
    A játék olyan, mint egy nagy South Park rész. Eszméletlen jó a hangulata, az ajánlott rendszerkövetelmény meg egy humbuk. Nekem 2 magos Athlon II van, 4 GB rammal és egy r7 250-s "erőművel" és sosem akadt.
  • a_n_d_r_e_w
    #6
    Jateknak unalmas es repetitiv, RPG-nek csapnivalo, technikailag szornyu, de south parknak kivalo, nem birom abbahagyni.
  • Lollerka
    #5
    ez egy game of thrones parodia, de ha lattad volna az SPt akkor meg akar gyuruk ura parodianak is elmenne

    egyebkent nem ertek egyet azzal a millionyi mellekkuldetessel, en alig parat talaltam max 10et
  • lamer the true
    #4
    Ez egy Skyrim paródia, szóval ne várjatok komoly technikai dolgokat benne.

    De aki szereti a rajzfilmet, annak kötelező darab.

    Amikor véletlenül leszakítottam Randi egyik heréjét egy abortuszklinikán egy vákumszívóval, hát.. majdnem megfulladtam a röhögéstől ;)

    Benne van a valaha kiadott játékok top 5-jében az biztos a remek hangulata miatt.
  • hgaben90
    #3
    Játéknak nem egy nagy szám (mágussal egyetlen csatát sem vesztettem, legnehezebb fokozaton, csak Al Gore szorongatott meg egy kicsit... Tényleg használtam ezt a mondatot? :D). De a története és a hangulata tényleg ritka jó.
  • Evoluti0N
    #2
    Bizony.
  • Cyborg00
    #1
    Az idei év eddigi legjobbja, South Park játékok közül pedig minden idők legjobbja.