20
Új RTS az egykori westwoodosoktól
  • Darun
    #20
    Nekem van 3 DE kulcsom (különféle bundlikból), ha esetleg érdekel az egyik, szólj!
  • grebber
    #19
    Szerintem ez a dobozos még a régit (alapot) aktiválja..tehát nem a Definivite-et ami adja a dlc-t és a soundtracket.
  • DrSoong
    #18
    Igazából a kérdés az volt, hogy a 3000 HUF-os egyezik e a Steam 30 EUR verzióval leszámítva a soungracket meg valami plusz küldetéseket.
  • grebber
    #17
    Az marha drága... Rengetegszer volt már bundleban. Humblen is ahol az 1$-os csomagban volt 2 másik játékkal karöltve tehát 0.33$-ért meg lehetett szerezni bontásban..
  • DrSoong
    #16
    Eléggé kihalt ez a fórum, de azért teszek egy próbát. Az Aqua-ba jelenleg 3000 HUF-ért lehet megvenni a játékot. Felmentem a Grey Box oldalára és ott 30 EUR ár van, Steamen is 30 EUR környéki az ár. Az Aqua verzióba vajon minden benne van, teljes értékű game, multi résszel? Nem látom, hogy lennének DLC-k a játékhoz.
    Utoljára szerkesztette: DrSoong, 2018.08.01. 20:28:31
  • grebber
    #15
    Ingyenes kampánnyal bővült a Grey Goo

    "A tavalyi év egyik legjobban sikerült RTS-e ma egy ingyenes kampánnyal bővült, a bejelentésre még tegnap került sor a PAX South keretében. Amúgy ma jelent meg a Definitive Edition is. "
  • MrPredator
    #14
    Zseniális a játék úgy ahogy van. Nagyon megérte az árát. Számomra a Starcraft 2-t rommá veri minden téren. Remélem lesz folytatása. Egyértelműen az utóbbi évek legjobb RTS-e.
  • Heyho33
    #13
    Aki esetleg gondolkodik a játékon és még nem ismerné annak ajánlanám ezt a bemutatót. Bemutató: Greygoo 2015 első komoly RTS játéka
    Utoljára szerkesztette: Heyho33, 2015.02.18. 12:52:22
  • Mikiller
    #12
    Ez jól megy nálam is, szerencsére nem valamelyik új FPS motor hajtja.
    A Dying light az akadozik rendesen, mert azt vettem észre, hogy sokszor nyúl a winyóhoz, szinte tölt realtime egyfolytában:)
    Kár, hogy nem lehet replay-t nézni skirmishről, mint Starcraft2-ben.
  • grebber
    #11
    A gépigénynél a minimum és az ajánlott is 1GBos DX11-es VGA.

    Viszont mint ahogy írták megy nem dx11-es 512mbos vgaval is.
    A warez ingyen van szeddle probáld ki hogy futbés vedd meg.Az utóbbi idők legjobb stratégiája
  • Apa27
    #10
    http://gepigeny.hu/games.php?id=2593
    De az Ncore-on: A Gépigény Kissé Eltulzott. Nekem 512-es videokártyám van és megy szépen. 9800 gtx+ ezt írták, valamint még ezt: "Kösz az infót! Ezek szerint a gamma nem DX11 only. ( NV 9800 gtx az DX 10 ha jól tévedek?) Már lemondtam róla de ennek reményében teszek egy próbát( HD4890 DX 10.1) hátha. "
    Ez mit jelent?
    Ha az alap követelményeket nézzük, tudom, hogy az én gépemen nem indulna el, de mik ezek az Ncore-s hozzászólások? Nekik milyen a gépük? Nekem a vidikártyám HD5700 -as.Az enyémen elmenne nagyon alapon?
  • Mikiller
    #9
    Nem játszik senki ezzel az új RTS-el? Normál szinten nyomom, de az 5. pályán mindig lenyom az a folyékony ellenfél (goo)
    Terjeszkedni se nagyon tudok. Mit kell ott csinálni?
  • Masakari
    #8
    Én még ezt is linkelném,a Mester munkában: OST
  • grebber
    #7
  • grebber
    #6
    Grey Goo megjelenés - hamarosan jön a Command & Conquer készítőinek új játéka
  • grebber
    #5

    E3 2014: Grey Goo - gameplay pillanatok
  • tutituti
    #4
    végre!
    Ex-westwood tagoknak egy baja van.kitalálnak valamit,megvalósítják papíron majd szépen kirántják alóluk és elbarmolják.

    Remélem most nem így lesz.
    +fav
  • BenedekFeco
    #3
    +1
  • Caliph
    #2
    jó kis bázisépítéses nyersanyaggyűjtő méretarányos old school rts kell nekem már régóta :D
  • grebber
    #1
    Új stratégia fejlesztésébe kezdett a Petroglyph, a Grey Goo nemcsak látványosnak ígérkezik, de a mesterséges intelligenciája is jó lesz - tanul a támadásaidból, és azok alapján alakítja majd ki a sajátjait.

    Az egykori westwoodosokból verbuvált Petroglyph a Star Wars: Empire at War óta egy raklapnyi játékot fejlesztett, az utóbbi évei viszont nem voltak problémamentesek: az End of Nations-t lepasszolta a Trion Worlds-nek (ami MOBA-t akart csinálni belőle), a Victory című projektje pedig már a Kickstarter-kampánynál elhasalt.
    Új játékuk a Grey Goo viszont jobb esélyekkel indul, már azért is, mert a hagyományos modell szerint kiadót kapott a Grey Box személyében. A sci-fi stratégia idén ősszel érkezik PC-re, és a maga egyszerűségében nem ígér mást a műfaj szerelmeseinek, mint hamisítatlan RTS-élményt. A játékban három frakció közül választhatunk majd, kapunk bázisépítést és termetes egységeket, és olyan mesterséges intelligenciát, amit állítólag a DARPA (ez az USA Fejlett Védelmi Kutatási Projektek Ügynöksége) koncepciója alapján dolgoztak ki.
    Ezek után csak a hab a tortán, hogy a WETA Workshop is besegít a látvány csinosítgatásába.



    Forrás: Gamekapocs