7
  • Zero 7th
    #7
    Mit veszel utolsó Civnek? Egy Civ eltart 5-8 évig, és nem új részt adnak belőle, hanem komoly mennyiségű tartalmat hozzáadó kiegészítőket. Az 5höz most jött nemrég a kieg.
  • Zero 7th
    #6
    Ezt úgy mégis hogyan gondolod? Mit buksz be azon, hogy időnként alszol, dolgozol, vagy kocsmázol?
  • Zero 7th
    #5
    "vezetékes vagy mobil játékokkal játszik (16 - 59 év közötti korosztályt kérdeztek)."

    Mi a tököm az a vezetékes játék..?
  • zola2000
    #4
    Mikor volt az utolsó civ?

    Ma évente átlag kB 2 stratégia jelenik meg összesen, azok is egyre kisebb költségvetésüek. (Pl tropico ugyanazzal a kinézettel, illetve az újabb total warokban sincs sok fejlesztés, de Pl klasszikus age of empires szerű játék ma már nem jön egyáltalán.

    Mondjuk a mai világban a nem casual játékok közül csak 3 műfajt tudok mondani amiből nincs olyan hónap, hogy ne jelenne meg havonta több is: nyugati akciójátékok, és JRPGk, sportjatekok, az összes többi műfajból (Pl platform játék, point and click kalandjáték, visual novel, stratégia stb haldokolnak)
  • KopaszIsten
    #3
    Civilization vagy a Total War sorozat neked nem elég jó?
  • AgentKis
    #2
    Persze tudom én, hogy az a nagy üzlet, ha függőket "nevelünk". Nekem ebből lett elegem. A cigi után az on-line játékokról is leálltam... De egy jó offline-ért még pénzt is adnék!
  • AgentKis
    #1
    Én már egy frankó OFFLINE stratégiai játéknak is tudnék örülni, de ez az "iparág" már teljesen halott. Én meg nem akarok ON-LINE játszani, és azon bukni el bármit a játékban, hogy éppen aludni, dolgozni vagy ne adj isten kocsmázni megyek...