463
Bless Online - Current Generation Mmorpg
  • Carmang
    #22
    Örülök, hogy választható lesz a target rendszer.
  • p2501
    #21
    Várja más is rajtam kívül ezt a játékot?
    Egy kis update:
    Jövőhéten jön koreában az utolsó zárt béta, utána remélhetőleg valamikor open bétára vált. Az előző zárt bétához képest most több mindent raktak bele, + 2 játszható class, az assassin és a mage, a kezdeti gw2-s félig non-target és félig tab-target rendszert szétszedték (sokak örömére), és a játékos maga választhat a teljesen non-target és tab-target között. Lesz egy normális karakterkészítési lehetőség, állítólag 800+ mobot tudunk majd "háziasítani" a játékban, amik lehetnek mountok vagy segítő pet-ek..ilyesmik. Jah és Hans Zimmert készítette nekik az OST. :''D

    Engem (eddig) nagyon megvett a játék..



















    Utoljára szerkesztette: p2501, 2015.09.12. 21:40:39
  • Vicodine
    #20
    Magyarul szarul van megirva..:XD
  • nxs
    #19
    Tera szerintem jól volt optimalizálva,amit nagyon elb*sztak az a Java alapú UI...normálisan BG-n volt 10 FPS,instákba kb 20. Kinyomtam minden 2D-s cuccot és láss csodát 40-60FPS,BG-s pvpt megszoktam nexus pvp mondjuk már más tészta volt,ott leginkább a szerver borult össze.
    Persze nem várom el,hogy hozzák a régi L2 szintjét ahol 1000v1000be siege-en egy jobb géppel a várfalról még láttad Taurin bugyiját,de a tech adott...UE jó motor imho :)
  • soundsonic
    #18
    igaz darabokban, de készül a pc-m is hozzájuk és még a W40kec-re is kíváncsi vagyok :) más érdekes mmo nem lesz a közeljövőben sajna
  • TomStorm
    #17
    Én is így vagyok vele bár most erősen PS4 lázba vagyok de ehez a 2 játékhoz kell PC:)
  • Vicodine
    #16
    nekem pl Tera szaggatott mint allat, pedig amikor az kijott, olyan gep, mint amim nekem van, meg almaban sem letezett senkinek,szal nem vagom mire keszitettek,persze az nem jelenti,h Bless nem fog faszan futni. mondjuk Tera ritka szarul lett megirva, ugye az fps crashek stb...egy igazi amator melo,remeljuk itt mas lesz
  • soundsonic
    #15
    Eladtam a gémer pécém egy péesért. Most csak ilyen netes konfigom van, ezen tuti nem futna el..
  • 0Fritz0
    #14
    Szinte teljesen megegyezik a TERA kinézetével (mindkettőnek Unreal 3-as motorja van és talán ezt csiszolták még valamennyit), ezért nem hinném, hogy két-három éves átlagos játék konfigokon probléma lenne a BLESS futtatása.
    Persze az optimalizálást ma már szinte illik elrontani.

  • soundsonic
    #13

  • soundsonic
    #12
    El kell kezdenem építeni a Bless-hez meg a BDO- hoz egy gépet :)

  • soundsonic
    #11
    Pár hónapja, a Bless online fészbúk oldalukon bejelentették, hogy nincsennek megelégedve a karakterek animációjával. Túl műanyagos hatásúak, azért finomítottak rajta. Őszintén szólva, a megjelent minta képen én csak a fények lágyabbá tételét és elmozítását vettem észre, de lehet Ti sas szeműbbek vagytok és más változást is észrevesztek.

  • Thanderus
    #10
    Köszi a választ már csak azt remélem hogy f2p lesz és akk tuti kipróbálom :D
  • TomStorm
    #9
    A játék kész a Nyugati régióba is már csak kiadóra várnak és megkezdődhet az EU open béta.Pontos dátumok nincsenek,ahogy lesz kiadó lesz dátum is
  • Thanderus
    #8
    Sziasztok nem tudjátok hogy kb mikor jelenik meg hogy lesz e eu-s szeró vagy na-ra szerver ?
  • soundsonic
    #7
    Már régebben is felfigyeltem rá, de még nem sokat tudok róla :) Majd én is gyűjtöm az infót
  • TomStorm
    #6
    Nem biztos,hogy labdába rúghat ilyenek mellett mint Black Desert vagy Arche Age de azért érdemelhet kis figyelmet,ki tudja:)
  • soundsonic
    #5
    TopicFav :)

  • TomStorm
    #4
    Annyira tudtam,hogy jön egy ilyen kérdés.
    Ha neked nincs szükséged rá akkor nem teljesen mindegy?:))

    Jó tudom ott a Tera ami leginkább hasonlít Bless-re és pont most töltöm is mert sikerült rátaláljak de ha jól tudom nincs benne target(tab+egér).
    Tehát nekem se biztos,hogy muszáj és akarom Bless-t de tetszik maga a játék és érdekel is.
    U.Engine még az ami miatt kiváncsivá tett a game
  • sirpalee
    #3
    Miért van szükség még egy tucatmmo-ra?
  • TomStorm
    #2
    Hivatalos oldal
    Bless Hungary
    FB
  • TomStorm
    #1
    Üdv!
    Egy új játékról lenne szó ami Medieval Fantasy világban játszódó,UE3-as (olvastam olyat is,hogy UE4!?) grafikus motorral és 2 frakcióval ellátott Online MMORPG.

    Alliance-ok:Hieron és Union

    Races(párat említek csak):Amistad,Aqua Elf,Iblis,Siren,Pantera és a többi

    Classes:Guard,Zerker,Pala,Ranger,Assassin,Mage,Warlock,Mystic

    Van tab-target ill.auto-target,gyors utazás sárkányon,world boss-ok,Siege,Dungeon,minden
    Viszont ami rossz hír,hogy idei,Nyugati megjelenés már nem valószinü.
    CBT1 most volt vége,CBT2 a nyáron.

    Na pár video:
    Kedvenc:)

    Gameplay:

    Character preset:


    De sok-sok videot találtok még a játékról.