7
  • sola
    #7
    A kisebb modellek inkább 250 dodó körül vannak a 400-ba kerülők tipikusan már fullHD képernyővel, 32GB falsh + 4GB RAM-al jönnek. (mondjuk ezek is lehetnének olcsóbbak)
  • sola
    #6
    +1 az Android programok futtatására. Szerintem is kegyetlenül megdobná a rendszer használhatóságát.

    Tulajdonképpen ez lehetne az első "desktop" Android a Google-től.
  • gothmog
    #5
    Egy chromebook pixelt valaki hozzám vághatna.
  • Rizling
    #4
    8 hónapja használom a Samsungnak egy előbbi Chromebook-ját és nagyon megvagyok elégedve vele. Egyre többet használom, annyira, hogy a tábla gépemet teljesen kiütötte, a PC-met meg már itt-ott kapcsolom csak be. A nappaliba a kanapé mellett mindig kéznél tartom. Chromecast-el pedig nagyon szépen összedolgozik. Szerintem sem helyettesíti még a Windows-t vagy Apple-t, de azoknak akik a computert csupán szörfölésre, email és közösségi oldalak használatára, fájl-ok letöltésere esetleg azoknak, akik sok YouTube-ot néznek , annak nagyon is megfelel. Az pedig, hogy hasonlít az MacBook-ra nevetséges. Kérdem én, az most baj?
  • kvp
    #3
    Oldjak meg, hogy menjen rajta minden android-os program (elvegre mindketto csak egy linux valtozat) es akkor tenyleg nepszeru lesz. A desktop android egy nevesebb gyartotol eleg nagyot szolna.
  • soundsonic
    #2
    Én el tudnék magamnak képzelni egy chromebook-ot, csak nem 400 dolláros áron..Hanem jóval ezalatt.
  • Déta
    #1
    Csak ne hasonlítanának annyira a MacBook-okra...