1356
Batman: Arkham Knight
  • Malakai
    #33
    A karakter dizájnok kicsit olyanok, mintha korábban játszódna, Harvey és Bruce is mintha fiatalabb lenne a korábbi ábrázolásnál. Persze ilyesmit nehéz megmondani, mert még a két Rocksteady játékon belül is változtak a dizájnok eddig is. :)

    És ja, Scarecrow az lesz, a trailer elején a rövid szöveg is szerintem ő.
  • Shep
    #32
    Hát igen, azt nagyon eltalálták, mondjuk ez az egész játékra igaz :)
  • ratgab
    #31
    Amúgy jól hallottam, mert Scarecrow is nagy szerepet fog betölteni. Elvileg ő rántja össze ezúttal a szupergonosz brigádot.
  • Master91
    #30
    Ne is mond, ütött az a jelenet mikor Batman ki hozta a karjaiba Jokert..
  • Shep
    #29
    Kár, hogy Joker nem lesz már, hacsak valami visszaemlékezés formában nem.
  • Különc
    #28
    Csak azért nem izgulok, mert Rocksteady, de ha az Originst készítőktől jönne, akkor félnék bizony
  • ratgab
    #27
    Most hogy így mondod lehet. Csak furcsa a cilindere, a frakkja és a kampós orra nélkül látni. Ez így egy laza pingvin...XD
  • Peet81
    #26
    mármint Hush lesz a főgonosz
  • Peet81
    #25
    hát picit másabb, de ő a pingvin
  • Peet81
    #24
    én azt olvastam, hogy elvileg ő lesz a főgonosz
  • ratgab
    #23
    Egyáltalán nem hasonlít rá... NEm lehet, hogy ez egy másik gonosz?
  • ratgab
    #22
    Eleve Hushal promózták a játékot szóval ő tuti benne lesz gondolom.
  • Peet81
    #21
    ő a Pingvin
  • ratgab
    #20
    Harley Quinn, Two Face (Joker embereit is mintha láttam volna), trailer elején mintha Scarecrow beszélne.

    Kövér, bal szemén monoklit viselő emberke kicsoda? Gondolom az is boss lesz majd.
  • mester1987
    #19
    Azt hiszem ez lesz az idei GOTY.
  • Shep
    #18
    Akkor jöhetne egy gameplay is :)
  • Rayden02
    #17
    GameStop Szerint Október 14.én jön a játék!
  • TomStorm
    #16
    Biztos csak az Arkham részeket zárják le,nyugi lesz még Batman!

    Az új részhez csak annyit:AKAROM azonnal:))
  • Prince23
    #15
    Az Arkham szériának lesz a méltő lezárása. Remélem majd jön egy új batman játék azért...
  • Fpocok
    #14
    Azt a kurva. TRAILER NAGYON OTT VAN! Bár megjegyzem, hogy WoW előbb megcsinálta ezt :D
  • Shep
    #13
    Jó, nézzetek már még hülyébbnek, köszi :)
  • Peet81
    #12
    nem jön évente, mert az Originst nem a Rocksteady csinálta
  • Shep
    #11
    Azért ne vegyél rá mérget, hogy nem lesz több Betmenes játék ebben a stílusban, ráadásul annyi, minden mondtak már fejlesztők, hogy ha annyi húsz-ezresem lenne ahányszor nem úgy lett valami akkor most biztos Barbadoson nyaralnék :)
  • grebber
    #10
    Ha erről lenne szó az Origins-et is ők csinálták volna!

    "Ahogy a GAME leírásában olvashattuk, az Arkham Knight valóban a záró felvonás lesz, ezt maga, a játék rendezője, Sefton Hill erősítette meg. „Ez a sorozat vége, stílusosan akarjuk befejezni.” A történet egy évvel az Arkham City eseményei után veszi fel a fonalat, és a Game Informer értesülései szerint Gotham városának egy teljesen új részét járhatjuk majd be, ráadásul sokkal nagyobb teret kapunk majd, mint az Arkham City esetében."
  • Shep
    #9
    Nyilván ha jól hoz akkor a kiadó csak úgy annyiban hagyja, max nem Arkham lesz hanem Gotham :)
  • grebber
    #8
    "In the explosive finale to the Arkham series"

    Méltó lezárása lesz a Batman témának érzem!Aztán jön majd a köv. szuperhősös játékuk.
  • Shep
    #7
    2014??? Ez is felveszi a COD stílust, évente új rész?
  • Peet81
    #6
  • grebber
    #5
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=NkuD0Inb9Gs]Official Batman: Arkham Knight Announce Trailer - "Father to Son"[/URL]
  • Peet81
    #4
    én úgy hallottam, hogy Hush lesz a főellenfele
  • Fpocok
    #3
    Elsőt szerettem, másodikat zabáltam, harmadikat... hát egy fél óra után abbahagytam. Végig kéne tolni majd.
  • Prince23
    #2
    DSogaming
  • Prince23
    #1
    Bizony, készül az új Batman-játék, amelyet ismét a Rocksteady fejleszt. Az Arkham Knight alcímet viselő rész zárja majd a népszerű Arkham-sorozatot.

    A játék felbukkant a GAME nevű online bolt kínálatában, ami szerint a játék PC-re, Xbox One-ra és PlayStation 4-re fog majd megjelenni.

    Az Arkham Knight történetében Kétarc, Pingvin, Madárijesztő és Harley Quinn próbálja meg végleg elpusztítani mindenki kedvenc nyomozóját. A játéktér várhatóan még nagyobb lesz, mint eddig volt, ami kelleni is fog, hiszen a játékban vezethető lesz a Batmobil is. Igen. Jól olvastátok. Végre vezethetjük majd az ikonikus járművet is.

    Megjelenési dátum egyelőre még nincsen, de amint többet tudunk meg, azt megosztjuk veletek is.