26
Az Androidos zombi apokaliszpszis PC-re is beteszi a lábát.
  • grebber
    #26
    Ez már csak ilyen az összes "ingyenes" játékban! Vagy játszol évekig vagy fizetsz (milliókat) és folyamatosan játszhatsz várakozás nélkül.
  • ntex
    #25
    Igen, erre értettem én is, hogy ezzel az androidos meg facebookos coinvásárlós baromsággal elhasalnának steamen. Inkább legyen fizetős a játék, de ez a coinos baromság ne legyen benne. Meg engem az is idegesít hogy a fejlesztésekre órákat vagy napokat kell várni.
    Utoljára szerkesztette: ntex, 2014.12.26. 19:44:56
  • grebber
    #24
    Életképtelen lol.

    Szerintem sokkal jobb ez mint a Dead Effect simán több is fogyna belőle.
    Ezt a ingyen van ,de vegyé minden szart game-en belül dolgot elfelejthetnék.
  • ntex
    #23
    Azóta semmi hír a fejlesztéssel kapcsolatban, sztem ők is rájöttek hogy értelmetlen kiadni ugyanabban a formában, életképtelen lenne főleg Steam platformon.
  • grebber
    #22
    És valóban nem úgy tűnik, hogy bármi is történne.
  • ntex
    #21
    Igazából ha nem fog többet nyújtani a mobilos és facebookos verziónál, akkor feleslegesnek is tartom :)
  • grebber
    #20
    Ebből soha nem lesz steam verzió
  • Sceleton
    #19
    Nekem bejön. :)
  • Krusade
    #18
    nekem tetszik, toltam is vele, csak azt sajnálom, hogy ebből többet is ki hozhattak volna, mert a játékélmény nagyon egy hangú.:(
  • Maxtreme
    #17
    Pontosan így van! :)
    Amúgy ma megjött a face-es verzióra is az arena update (0.5)
  • ricsa008
    #16
    facebookon játszik valaki vele? lenne egy kérdésem
  • ntex
    #15
    Tavasszal kész lesz twitter post szerint, konkrét dátum nincs

    https://twitter.com/MADFINGERGames
  • grebber
    #14
    Amúgy a steam-es verzió ,hogy lesz arról hol van hír ,mert sehol semmi :(
  • ntex
    #13
    öcsémnek nem sikerült behoznia a régi profilját, bár lehet bénázott valamit. Amúgy 1:1-ben ugyanaz mint tableten, csak itt egérrel jóval könnyebb a játék, hardon meg se kottyan, az elejétől úgy nyomom és már level 7 vagyok 0 halállal :D
  • fery02
    #12
    Én a Steam-es verzióra vagyok kíváncsi (mivel nincs face-m).

    Amúgy a face verzió milyen?
    Gondolom be lehet jelentkezni az mobilos profilunkkal és ott folytatni a játékot, ahol telefonon abbahagytuk és fordítva. Igaz?
  • ntex
    #11
    Már lehet játszani, látszatra minden ugyanaz mint Androidon, csak picit talán szebb :)
  • ntex
    #10
    Valahogy számítottam rá :D Jó esetben holnap már ki lehet próbálni...
  • Shep
    #9
    Letelt az idő ezzel egy időben az oldaluk is behalt :)
  • sirpalee
    #8
    Minek? Minek?? PC-re van sokkal színvonalasabb játék hasonló stílusban, gagyi telefonos játékokból nem kérünk.
  • ntex
    #7
    Lehet pont avégett nem jött hogy majd a második részt úgyis megcsinálják PC-re is.
  • grebber
    #6
    Na végre már basszus.
    Mondjuk érdekes ,hogy az első része ami több mint fél éve grennlight által beszavazást nyert nem jelent meg.
    De ez kárpotol végre már!

    Modern Combat -ot is PC-re!!!
  • Skyline
    #5
    Ilyen szarokkal csak a hülyéket tudják lehúzni...
  • ntex
    #4
    Ingyenes mivoltából nem nagyon lesz benne lehúzás, a zsetonvásárlás Androidon sem kötelező csak opcionális, max várni kell a dolgokra. Vagyis gondolom hogy a PC-sen (facebookosban tuti) ugyanúgy benne lesz ez, ha mégsem akkor kíváncsi leszek hogy oldották meg ezt a részét. Ez az egy dolog riaszthat el sok embert.
  • Fpocok
    #3
    Remek. Még több telefonos vacak, hogy lehúzzák a PCseket.
  • ntex
    #2
    Facebookon ingyenes lesz, remélhetőleg steamen is. Kérdés hogy ez a zseton rendszer mennyire fog PC-s körökben működni :) (tudjátok, hogy venni kell x zsetont ha nem akarunk órákat várni bizonyos fejlesztésekre vagy új fegyver vásárlásához stb.)
  • ntex
    #1
    Elvileg bő 3 óra múlva elérhető lesz PC-n az Androidos telefonokon és tableteken népszerű Dead Trigger második része, először facebookon majd Steamen is.

    A híreket és a visszaszámlálást a játék hivatalos oldalán is nyomon lehet követni: https://www.madfingergames.com/deadtrigger2/