8
  • Dewri
    #8
    Voltan: Ki az a MacFarlane? Nos, az ő nevéhez fűződik a Family Guy, az Amerikai fater és a Cleveland Show rajzfilmsorozat. A Ted viszont gyenge film volt tőle szerintem, főleg e rajzfilmek után...
  • Dynamic
    #7
    Cickány90:
    Komolyan. Amikor azt hiszed már nem lehet, ezek a kretének bebizonyítják, hogy az eddigi legbalfaszabb magyar cím díjasokat is tudják überelni.
  • Voltan
    #6
    A Ted-et nem láttam, és nem tudom, hogy ki ez a MacFarlane figura, de ezen a traileren rüsztön fostam magam a röhögéstől. :D

    Meg kell nézni, persze könnyen lehet, hogy az öszes poént ellőtték a trailerben, és egy rakat szar lesz. Ettől félek, mert a sztoriból semi nem derül ki.

    Ez nem baj, ha a gegparádét tartani tudják másfél óráig, de félek, hogy nem...
  • Cickány90
    #5
    veszTED?! Komolyan?! #notthatsmart
  • zetortraktor
    #4
    Ja, hát így könnyű Hollywoodnak. Még az is megnézi, akinek nem jön be az író stílusa.

    A Tedet sokan imádták, de nekem sem jött be. Ezt már eszembe sem jut megnézni, viszont az előzetese eszméletlen idióta, tetszett. Ennyi pont elég is, szerzett nekem 3 kellemes percet.
  • bdzsana
    #3
    Nekem a Ted egyáltalán nem tetszett, remélem ez jobb lesz.
  • Zombee
    #2
    Úristen... ezt a magyar címet komolyan gondolták? A trailer otthonra marad, a film még lehet jó. Az elején a Ted is jó volt, amíg át nem ment standard kisállatos-egymásratalálós filmbe.
  • narumon
    #1
    Hehh na ez jól néz ki! meglessük