83
banner
  • Zanetti
    #1
    NASCAR '14 borító

    Minimális gépigény:
    CPU: AMD Athlon 64 X2 6000+ (2*3000 MHz)
    RAM: 2048 MB RAM
    VGA: GeForce 8800 GT

    Ajánlott gépigény:

    CPU: Intel Core I5-760 (4*2800 MHz)
    RAM: 4096 MB RAM
    VGA: GeForce GTX 260

    Méret: 8.37 GB

    Trailer:
  • bakkerman
    #2
    szerintem jobb mint a nyári játék, nem sokkal,de élvezhetőbb nekem (kormány)
  • Zanetti
    #3
    Szerintem is jobb.

    Ha valaki multizni szeretne, nyugodtan keressen Steamen, ffairlane62 a nickem.
  • Jurgen Mortyr
    #4
    Azt hittem, többen játszanak vele.
  • kekeN7
    #5
    Most miért mondod?
  • gordon 24
    #6
    Hogy a fenébe kell belőni a kormányt. Annyira buta... Irányíthatatlan kb....
  • Zanetti
    #7
    Remélem azért játszotok vele páran, mert magyarral még nem találkoztam eddig sajnos.
  • gordon 24
    #8
    Hát én visszatértem az NR 2003-hoz. Gagyi az irányítása, Nincs yellow kör, ez mi?
    Olyan az egész mint az nfs kb :-) Aki szimulátorozik ebből kiábrándul 5 perc alatt.

    Kár, hogy nincs egy normális játék. NR 2003 a régi szabály rendszerével, de új modjaival 100x több élményt nyújt mint ez..

    Sajnálom, de ez van.
  • gviski
    #9
    Még nem szereztem be várom míg akciós lesz, bár ha jól tudom annak akinek meg van a 13-as is azok kedvezményesebben vehetik meg.

    Multi max 16fős még mindig?
  • gviski
    #10
    Hát ilyen ha elbasszák az első részt ;-)
  • Zanetti
    #11
    Igen, 16.
  • Szabi #12
    visszakerült a Nascar liszensz egy volt Papyrus-oshoz.. :)
  • gviski
    #13
    hogy mi?
  • JonasSandor
    #14
    Nekem tetszik a game most nyomtam ma egy 100%-kos futamot a 15-el.
  • JonasSandor
    #15
    Ez az idei szezon a steam értékelése szerint kurva szar tényleg?
  • Zanetti
    #16
    Érdemes megvárni a javításokat. 55 eurót biztos nem ér jelenleg.
  • JonasSandor
    #17
    Meg az egyik ismerősömnek simán megvan a gépigénye és hibaüzenet nélkül kivágja a windowsba vissza mikor indítani akarja. Mitől van?
  • JonasSandor
    #20
    Úgy sem indult el billentyűzettel.
  • JonasSandor
    #21
    36-dik versenynél járok a végigjátszásban, az utolsó részében baszom el a bajnokságot. Eddig végig vezettem az egészet. A 15-ös szezont nyomom.
  • JonasSandor
    #22
    Végül megnyertem a bajnokságot. az idei szezon király lesz.
  • Zanetti
    #23
    Lassan jön az új rész, a Heat 2. Először szerepel mindhárom NASCAR széria a játékban, valamint a multi is megújul. Azon kívül, hogy 40 fős versenyeket is lehet csinálni, gépi ellenfelekkel fel lehet tölteni a mezőnyt.
  • JonasSandor
    #24
    Igen ez jó hír 2 hét sincs már.
  • JonasSandor
    #25
    Estétől lehet nyomni holnap.
  • Szabi #26
    Mivel ez a legfrissebb Nascar játékos topik, így átneveztem gyűjtő topikká.

    Érdekesnek tűnik a játék, jópofa az autó és karakter testreszabhatóság. :)


    Heat-be úgy tűnik, hogy volt belső nézet és kormány támogatás, viszont a Heat 2-hőz még nem találtam videót.. ez így elsőre nem túl biztató, de hátha.. viszont konzolon 50 dolcsi a játék és már van 30 dolcsis season pass is.. :-/
  • JonasSandor
    #27
    este 8-kor aktiválják.
  • atiwrc
    #28
    a kamera váltásoknál látszik hogy van belső nézet, bár a kocsik mozgása elég fura volt, a hangok is fúrcsák így videó alapján :(, még az Rfactor1-ben is több Nascar feelinget éreztem mint ebbe...
  • JonasSandor
    #29
    Eléggé vegyesek az értékelése.
  • Zanetti
    #30
    Azt kell mondanom nagyon jó lett. Főleg az irányítása, ami tetszik, sokkal jobb, mint a 14 vagy 15-ben volt.
    Ha valakinek megvan eredetiben, az nyugodtan szóljon, néha lehetne menni online versenyeket.
    Egyébként ez utóbbi, ami kicsit sántít, de ez nem a készítők hibája, csak a versenyzők 90 %-a nem normális és egymásra nem figyelve mennek, mint az őrült. Persze, hogy körönként jön a sárga zászló...
  • JonasSandor
    #31
    Az nem jó.
  • JonasSandor
    #32
    Nemsoká jön a 3-dik rész is.
  • JonasSandor
    #33
    Jövőhéten jön is ki fog vele nyomulni?
  • unrealnoise
    #34
    Én kipróbálom. Jobban szeretem a HC szimeket, már csak a kormány és az érzés miatt is, de amíg az iRacing AI-re várok, addig rájöttem mennyire jól elvagyok az F1-el is, meg ez is egyre jobbnak néz ki. :)

    Kár, hogy nincs demo, és bár a kettő tök olcsó, minek nyomjam a régit, ha itt az új nem olyan soká...
    Az AI ahogy néztem nem rossz, tartalom itt is van bőven, egyedül a fizikától, FFB-től félek kicsit...
  • JonasSandor
    #35
    én csak a 15-öt nyomtam végig.
  • JonasSandor
    #36
    18--kor aktiválják a játékot.
  • unrealnoise
    #37
    Kipróbáltam. Az AI jó, a grafika elmegy, bár az aszfalt elég szegényes így 2018-ban, ami viszont elég elkeserítő, az a kormánybeállítások hiánya, és a gyér FFB, ami szintén állíthatatlan... :(
    Grafikán szintén nem nagyon lehet húzni.

    A játék amúgy jó, nem fagy ki, gyorsan betölt, stb... De nekem ez visszatérítős lesz...
  • JonasSandor
    #38
    Úristen nem semmi.
  • JonasSandor
    #39
    Gépet zabálja rendesen. Grafika a 15-höz képest jobb és a visszajátszásba is kiválassza a legjobb pillanatokat.
  • JonasSandor
    #40
    Nem rossz game
  • JonasSandor
    #41
    Szeptemberbe jön a következő.
  • Zanetti
    #42
    Ígérgetés az megvan. Tartalmasabb karrier, jobb irányítás, életszerűbb AI, jobban kialakított multi. Csak tartsák is be, de azért mindenképpen vetek rá egy pillantást, aztán majd meglátjuk, érdemes-e foglalkozni vele.