24
Egy igencsak érdekes indie alkotás, sokféle befejezéssel
  • #24
    Az shader 2.0 ugyancsak
  • Fidolorous
    #23
    ati 9600 powaaa
  • Fidolorous
    #22
    én nyertem
  • RAZOR27
    #21
    nekem tavaly még volt olyanom amiben 2 se volt, nyertem? :D
  • Kongy
    #20
    Én 2009-ben szereztem DX10-es VGA-t a HD 4670 személyében :D Az már támogatta a shader 3.0-át.
  • #19
    Nekem meg egy bovli asrock alaplap integrált nvidia agp-vel is volt már kb 7 éve
  • LasDen #18
    Nekem 2011-ig nem volt csak 2.0
  • Kongy
    #17
    :DD Ha 2014-ben nincs pixel shader 3.0 támogatásod az elég gáz :D Egy új VGA segít. A mai VGA-k pixel shader 5.0 támogatással rendelkeznek :D
  • Fidolorous
    #16
    komoly hallod, nincs pixel shader 3.0-ám asszem vagy mi a fene.. megpróbáltam szoftveres emulációval de halál..
  • Zero 7th
    #15
    Nabazze. Ennyit nem ér az egész... :P Tényleg, öt befejezés után nem hiányzik már a többi. :)
  • Kongy
    #14
    Én láttam ezt már csak nem igazán tudom értelmezni... :D
  • TSL16b
    #13
    Mindenki ismeri az alábbi folyamatábrát?

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    (Több helyről is beteszem, hogy tovább látható maradjon)





    Ha esetleg az ábrán nem szereplő befejezést vagy egyéb érdekességet találtok, lécci írjátok be, hogy a készülő magyarításban azt is le tudjuk tesztelni.
  • Zero 7th
    #12
    A bombánál az tetszett, hogy a narrátor szó közepén hallgatott el. :D

    Egyébként a Bard's Tale: New Adventures-re emlékeztetett ez az egész játék, ott vitatkozott folyton a narrátor és a főhős. Az egy király játék volt, a szinkron a közepesnél bénább diablo-klónt nálam instant klasszikussá tette.
  • Kongy
    #11
    Akkor most spoilerezek. A bombásat nem lehet megoldani, pont ezért vicces, a tehetetlenség miatt :D Ha a lépcsőn lemész megbolondulsz, és öngyilkos leszel.
  • Zero 7th
    #10
    Körülbelül 4 vagy 5 befejezést láttam zsinórban, de aztán többször nem volt kedvem elindítani. Amit biztos, hogy nem láttam, az a "jó" irányba indulva lefelé menni a lépcsőnél, amikor a narrátor felküld. Meg a végén a bombás szituációt nem tudtam megoldani, nem tudom, lehet-e.
  • Kongy
    #9
    Ez most irónia, vagy komoly?
  • Fidolorous
    #8
    nem fut a gépemen :(
  • sirpalee
    #7
    Csodálom, hogy nem volt még topicja...

    Btw zseniális a játék, mikor kijött a "standalone" vagy 5-6 órán keresztül nyúztam megállás nélkül.
  • Kongy
    #6
    :DD en azt szerettem mikor -spoiler-


    A narrator meghulyult es 10szer ujrainditotta a jatekot de csak nem akart jo lenni:D


  • #5
    Az egyik legjobb végződés az az szerintem, amikor a játékhoz jutsz el (nem mondom el részletesen, hogy mi ez) és azt mondja a hang, hogy akkor most te 4 órahosszát, vagy mennyit játszol rajta. Nos ahhoz nem volt türelmem, de youtubeon meg lehet tekinteni, hogy mi lesz, ha végigjátszod tényleg :D
  • Molnibalage
    #4
  • Aquir
    #3
    Ezt meg külön érdemes megnézni, Raphael trailer :))

  • Aquir
    #2
    Eredetileg half-life 2 mod volt, ehhez adtak hozzá még valamennyit, és finomítottak rajta.
  • Kongy
    #1
    Half-Life 2 mod volt, önálló indie alkotás lett.



    A The Stanley Parable önmagát first person felfedező játékként definiálja, a felfedezés pedig az Antichamber-höz hasonló módon válik a játék központi elemévé: míg az Antichamber-ben a térről alkotott elképzeléseinket cáfolta meg a játék úton-útfélen, így arra késztetve a játékost, hogy ő maga is kételkedni kezdjen bennük, addig a The SP esetében a történetmeséléssel és a felfedezéssel kapcsolatos legalapvetőbb beidegződéseink lesznek minimum kétségesek.

    A játék kiindulópontján megismerkedünk a játék összes szereplőjével. Egyikük a címszereplő Stanley, aki egy nagy épületben dolgozik, munkája pedig abból áll, hogy egy billentyűzet gombjait kell megnyomnia a képernyőn megjelenő utasítások alapján, a másik szereplő pedig a narrátor, akitől az előbbieket, és a játék során még oly sok mindent megtudunk. Kalandjaink pedig azzal a drámai fordulattal kezdődnek, hogy hirtelen elapad a Stanley munkájához szükséges utasítások folyama, és mint kiderül, az épületből mindenki más eltűnik.





    Forrás: Gamestar

    Nos, ebben a topikban összegyűjthetjük hányféle lehetőség, és befejezés létezik :)