4
  • tomboy013
    #4
    Elég a Nokia Care-es megoldás is nem kell függetlent venni =D Csak nincs kedvem azzal független szoftvert rárakni. Igazából rajta van a telefonon szinte minden Black-es megoldás mert egyszer volt szoftvert frissíteni az előző tulaj vele a Nokiába. T-mobilos szoftot raktak rá de többet tud mint az Amber-rel pedig az van beírva az Extrák+infohoz. Például benne van az autós üzemmód, az x-el való kilépés multitask-nál és a képernyő elforgatás menüpont is.
    Amúgy én is ezt a rendszert szeretem a legjobban, szerintem ez a "legbarátibb" Nem olyan "hideg" mint a többi.
  • coolbboy83
    #3
    Nekem iPhone volt, és droid is - de ezt szerettem meg eddig a legjobban.
  • coolbboy83
    #2
    Ezért kell függetlent venni - és azt sem itthon... Nekem egyből jött a 925-re a Black amint megjelent.
  • tomboy013
    #1
    Király, várom már a frissítést, bár a T-s Lumia 920-am még mindig nem kapta meg a Black-et úgyhogy ki tudja mikor lesz a T-mobilnál elérhető a hivatalos start után a 8.1... De a lényeg, hogy elég gyorsan érkeznek a frissítések és már szinte mindenre megoldás született amiért fanyalogtak sokan. Bár azt nem értem miért felülről meg alulról kell azt a gyorsmenüt minden rendszeren behúzgálni. A WP-nél ott a szabad baloldal is, szerintem értelmesebb megoldás lenne mint mondjuk egy 5 collos telefonnál a felülről való kaparászás és ezzel a telefon elejtésének kockáztatása. De a lényeg, hogy lesz, bár ennél a rendszernél sok értelme nem hinném hogy lesz ugyanis csempékkel is szerintem meg lehetett oldani mindent amire az jó lehet. De pl droidról talán egyszerűbb lesz átszokni =)