22
EA Sports FIFA World tapasztalatok, vélemények
  • Borzaskutya
    #22
    Sziasztok! Egy olyan kérdésem van, hogy ha online játszok Ultimate Team játékmódban, és pl a kilenced osztályban vagyok, akkor csak olyan ellenfelet kaphatok aki szintén kilenced osztályos. Sehol nem találtam választ erre a kérdésre, aki tudja kérem írja meg... köszi :D
  • Robertoo21
    #21
    Sziasztok! BÚÉK mindenkinek első sorban. Olyan kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy ha PC-re megveszem az eredeti játékot, akkor az Ultimate Team-vel is tudok játszani online vagy ahhoz kell még más is? Köszi a válaszokat, előre is
  • Fuji324
    #20
    A Fifa 16-al kapcsolatosan, játszadozom a Demóval egy ideje. A Fut Draft mód érdekesnek tűnik. Biztos okoz majd érdekes meccseket... :-)
  • Fuji324
    #19
    Nem tudom, hogy elérhető még-e, de próbáld meg beszerezni a Fifa 15 Demóját. Ott biztos kiderül.
    Vagy menj fel ide:
  • adamkaa96
    #18
    Sziasztok! Creation master 15-el frissítem le az arcokat és a mezeket. Problémám, hogy nem tudok képet beimportálni, mert ezt írja ki "Access to path 'c:\Program Files (x86)\Fifa Master\Creation Master 15\Templates\data\sceneassests\kit\kit_11_0_0.rx3' is denied" .
    Mi lehet a hiba?
  • osimandias
    #17
    Sziasztok! Szeretném megvenni eredetiben a Fifa 15-öt, de kissé bizonytalan vagyok. Nem biztos, hogy elég izmos hozzá a gépem.

    AMD A4-3300M APU with Radeon(tm) HD Graphics, 1.9 GHz, Ram: 3.6 GB ezekkel a paraméterekkel élvezhető még a játék? Köszönöm előre is.
  • tutuhawer #16
    passz
  • BigLongPink
    #15
    Sziasztok! Letöltöttem a fifa manager 13-at, de csapatválasztás után a játék összeomlik. A neten azt írták, h a locale(.ini) fájlt kell kicserélni, azonban sehol se találtam hozzá linket, ahol le lehetne tölteni. A segítséget előre is köszönöm, üdv Red.
  • osimandias
    #14
    Szeretném frissíteni a fifa 14 csapatait, hogy a keretek a 2014.szeptember 1.-i állásokat tükrözzék. Tudna valaki valamilyen egyszerű frissítést ajánlani? Elég lenne egy egyszerű squad file is. Köszönöm
  • a.carkey
    #13
    Ez melyik verzió?

    A kamerás alak alatt ahogy besüpped a fű, ahogy felugranak helyzetnél. Áh, rég volt meg Fifa, de erre benevezek.
    Utoljára szerkesztette: a.carkey, 2014.09.20. 08:39:06
  • COBRA1159
    #12
    Sziasztok

    segítene valaki hogy a kontrollert hogy lehet beállítani(valami leírást ha tudna valaki) mert már mindent kipróbáltam de nem megy.
  • Stief
    #11
    Megvettem a fifa 14 nagyon tetszik de szeretnék egy saját csapot elkezdeni menedzselni, ez lehetséges? Van ilyen opció a menüben, és ha igen hol? A saját csapatot úgy értem hogy én adom meg a nevét is.
  • tutuhawer #10
    én eddig csak promótáltam, érdekelt, csak nálam lép ki a menüből vagy mindenkinél... Csak nálam lép ki, még egy meccset se tudtam játszani, a menüből fagy ki , mindig másik ponton :)) Azért próbálkozom még, érdekel a játék.
  • erasmus4
    #9
    Játszottam vagy 7-8 meccset főleg vesztettem volt 1 győzelmem, pár döntetlen, erre utolsó meccsen amikor2v1-ben megyek a kapusra a gyerek szakítja a kapcsolatát, véget ér döntetlennel... Már látom magasabb szinten ez lesz az alap, törlöm is le a francba.
  • tutuhawer #8
    2 napja indult a nyílt BETA most már minden országban elérhető, érdemes kipróbálni, milyen lett.
    gamestar: http://www.gamestar.hu/fifa-world-elindult-a-nyilt-beta.html

    Hivatalos oldal: https://www.easportsfifaworld.com/home
    Az origin profillal van összekapcsolva természetesen.
  • tutuhawer #7
    letöltöttem, sima ügy, tetszene, pont olyan, mint mobil eszközre , de a belépésnél, mielőtt mennék a barátságos edzőmeccsre, rögtön kidob. Még olvasgatok, mi a hiba, de ez elég nagy hiba :) Már billentyűvel is megy, ha minden igaz.
  • daver88
    #6
    nálam néha-néha laggol, de ritkán, gondolom függ az ellenféltől hogy honnét való...

    dave88_hun néven vagyok, aki akar játszani, vegyen fel...
  • báttyó02
    #5
    nah kipróbáltam, nem lenne rossz, csak rohadt laggos : meg lassú is a menüben...illetve az irányítás is valahol a fifa 10 szintjén mozog. de amúgy még egy ideig talán elleszek vele
  • báttyó02
    #4
    gémpaddal akarok énis játszani, azért kérdem. köszi, akkor így kiprobálom
  • Rozor2012
    #3
    Sajnos simán billentyűzettel nem lehet iránytani kell hozzá egér is de én controllerel játszok tehát nekem nem zavaró
  • báttyó02
    #2
    jónak tűnik, viszont egy kérdés: most ezt csak egérrel lehet irányítani? mert videóból úgy tűnik.
  • Rozor2012
    #1
    EA Sports FIFA World-hoz keresek játékosokat ez egy free to play játék tehát ingyenes nagyon hasonlit a Fifa 13-hoz ha szeretitek a fifát és van kedvetek töltsétek le letöltés
    Originen vegyetek fel ismerősnek és játszunk egy-két mecset Origin nevem: Danilo2222
    Várok mindenkit