32
nyitott világú (sandbox) játék második része.
  • Tinman #32
    Nem. A Red Dead Redemption-nek eddig egy része van. Mondom a címét is: Red Dead Redemption. Ez a 2. résznek nyitott topik.

    Amiről te beszélsz az a Red Dead Revolver. Az is egy első rész, annak is mondom a címét: Red Dead Revolver. Sajnos annak már nem lesz 2. része erősen úgy fest.

    A Dark Souls-ra se mondjuk, hogy 2. rész, mert a Demon's Souls meg az első, mert nem lenne igaz.

    ;-)
  • JaSoN HuNTeR #31
    Szomorú, én sem kedvelem a tagot. :(
  • Kongy
    #30
    Sajnos engedik.... :( Meg azt is, hogy az sg-n betyárkodjon 12 évesen.. ezek a mai szülők...
  • arty
    #29
    Jó, bocs, én tényleg azt hittem.
  • JaSoN HuNTeR #28
    Mondja ezt a főfogyatékos
  • arty
    #27
    első résznek? mármint a Red Dead Revolvernek?
  • arty
    #26
    szia, te fogyatékos vagy?

    anyuék engedik, hogy 8 után még fórumozz??? :(
  • JaSoN HuNTeR #25
    ha eladtak +1 milliót PCre akkor már bőven megérte nekik portolás.

    Mortal Kombat is sikeres lett PC-s eladásokban.
  • kastil
    #24
    ne kezd itt iss
  • Skyline
    #23
    Nyílván ha az első részzel szartak a pc-sekre majd a GTA 5-el is simán eljátszották ugyan ezt (már rég beböfögték volna ha valamikor jön, ugyan ez a hiszti és "ez kirakta előrendelésbe, az kirakta előrendelésbe" ment az RDR-nél is), akkor ez kapásból """"jön"""" pc-re is....De ne legyen igazam...:)
    20millió eladott konzolváltozatra jutott 1millió pc eladás.... Közben a torrentoldalakon meg pont fordított volt az arány. Ne csodálkozzunk ha leszarják a pc-t és esetleg kibüffentenek valami portot ha épp úgy tartja kedvük...
  • Evoluti0N
    #22
    Hát, a GTA IV is elég gyenge lett.
  • JaSoN HuNTeR #21
    Rockstar-t nem kell félteni ők tudnak.
  • Kongy
    #20
    Wut? Semmit se tudsz a játékról, de elkönyveled, hogy jó lesz?
  • TomStorm
    #19
    Ja persze,azért lett GOTY-ba mert vicc volt.
    De nekem aztán mind1 mert Next-genre lesz ami nekem nincs PC release-t meg tényleg ne is várjak:)
    De még nehogy nekiálljak Hardon első résznek(azthiszem vannak fokozatok) most,hogy így emlegetve van a téma:o
  • JaSoN HuNTeR #18
    A kiegészítő csak egy trollkodos vicc volt. Semmi köze a simához.
  • JaSoN HuNTeR #17
    Igazából 6 éves vagyok csak túlfejlett :)

    Amúgy úgy támadsz mintha +1 topic a halálod lenne. :)

    Ez egy jó játék és hamarosan megfog jelenni, remélem a PCseket se hagyják ki.

  • TomStorm
    #16
    Szerintem nem lesz.Ezen a címen legalábbis nem hinném.
    Első részt folytatták már kiegészítővel ami már akkor kissé rosszul sikerült.
  • Bence94
    #15
    Nem hinném, hogy "Redemption 2" volna.
  • SzirmosSzisza
    #14
    Majd 50 év múlva visszaolvasod, hogy milyen butaságot mondtál, mikor a karórádon játszol vele!
  • Kongy
    #13
    Grat. Hány éves vagy, 12? Én annyi idősen csináltam ezt.
  • Rowlend
    #12
    Nem akarok spoilerezni, de nem valószínű, hogy közvetlen folytatás lesz.
  • fery02
    #11
    Ne jöjjön PC-re!
    Nem akarok konzolt venni az első rész miatt, ha már eddig kibírtam konzol nélkül. :)
  • JaSoN HuNTeR #10
    "jasonnek meg manaság kényszerérzete van topiknyitásra"

    Így van :)
    Szeretnék minden nagy játék topicot bezsebelni x)
  • Tinman #9
    "Topik meg szerintem teljesen mindegy mikor nyilik,mert 100% hogy lesz ilyen!"

    Ezt honnan szeded? 100%, hogy lesz PC-re RDR2? Amikor még 1. rész sem volt?
    (Ez a játékosok és nem a konzolos fóruma.)

    A másik meg az, hogy akkor ugye nyithatom a GTA VI. topikot a konzolos szekcióban, mert az viszont tényleg 100%, hogy lesz...?
  • kastil
    #8
    Egyelőre én az egynek örülnék Pc-n AA-val, konzolon kiszakadt a szemem a recétől.

    jasonnek meg manaság kényszerérzete van topiknyitásra
  • Kongy
    #7
    Lesz, de nem idén, és nem is jövőre... épp ezért bőven ráért volna. Pont a Rockstar nem szokta elsietni a játékait, még bejelentés után is van pár év, hát még előtte.... De mindegy.
  • grebber
    #6
    A konzolcsászár világban nem az egyetlen lenne ahol jön az x. rész pc-re holott az előző nem is volt rá!
    A topik meg szerintem teljesen mindegy mikor nyilik,mert 100% hogy lesz ilyen!

    Ezt sajnos csak a .......(nem írom ki mert még megsértődnek) tudják elrontani a nem ide való képeikkel lásd lentebb.
  • mester1987
    #5
    Picit rácsodálkoztam már...az 1 kéne először :P
  • Kongy
    #4
    Marha fontos volt topik neki, hivatalos bejelentés, és bármilyen infó nélkül... :)
  • Tinman #3
    Ez még konzolra se jön idén, nem hogy PC-re ^^



  • Fpocok
    #2
  • JaSoN HuNTeR #1
    Elvileg idén jön a Red Dead Redemption 2!

    Reméljük hogy PCre is :)
    Az első rész szenzációs lett.