7
  • chuky123
    #7
    na ja belső intranetes hálóval teljesen stabil. felesleges lecserélni
  • MANOWAR
    #6
    Jo kis rendszer "volt" 10 evig megbizhato szepen konfigolhato... En azt hittem valamilyen Unix-os distro fut az ATM-eken mint a komolyabb penztargepeken kellemes csalodas :)
  • TomecK
    #5
    Plazmavágó gépünkön, hegesztő robotunkon is Windwos XP fut, nincs rá net engedve, de még csak belső háló sem. 6-7 évesek, és ugyanolyan jól működnek mint régen.
  • Tinman #4
    Nem értem mi a gond? Ezeken nem torrent szerver, meg FailBook fut a nap 24 órájában... célhardver, direkt annyira butítva az OS-t, hogy kiszolgálja az igényeket. Ki is szolgálta eddig, senki nem hekkelte őket rommá és mint látható, sokan nem is tudák, hogy XP fut rajtuk.

    XY autómárka diagnosztikai célgépén is az fut. És? Megy? Persze! Van vele gond? Hardver gond esetleg...
  • gombabácsi
    #3
    ez röhelyes

  • Zoli007
    #2
    Nem értem mi a para. Ahogy romlanak el, linuxosokkal/Win 7-esekkel kell őket pótolni, és kész. Attól, hogy megszűnik a támogatás, nem lesz automatikusan sebezhető.
  • CairoJack
    #1
    Ez mekkora Flash. Álmomban sem gondoltam volna, hogy Win fut ezeken. Simán azt hittem, hogy valami spéci célszoftver. Most borultam a röhögéstől. És ez a kép... Best Of...