3
  • Fbn Lx
    #3
    mi másokat irthatnánk, ha nem szamurájokat? parasztokat tudnánk rajtuk kívül
    én oké vagyok vele. a nindzsák gyakorlatilag harcos parasztok voltak, akik rengeteg egzotikus, furcsa fegyvert fejlesztettek ki azokból az eszközökből, amit a kamrában találtak. nyilván ők elsznek a japán assassinok, a daimyók (tartományurak) javarészt templomosok, és a szamurájok a katonáik
    ha lesz egy két assassin érdekeltségű daimyo, akkor akár szamurájbőrben is játszhatunk, de akkor is más szamurájokat fogunk ölni, és az különösebben izgalmas sem lenne, mivel egy páncélos lándzás-katanás harcmodor, épületeken mászkálni nehéz lenne
    inkább olyan szerepben levő egységeknek tudom elképzelni a szamurájokat, mint asszem az első AC-ben a kétkezes kardos páncélos lovagok, akik több közkatona élén vannak
    szóval nem tudom elképzelni, hogy ne nindzsák lennék.
    én őszintén remélem, hogy ez lesz a következő rész
  • Angelus1991ster
    #2
    Nah egy feudális Japánban a sógunok korában játszódó játék jó lenne már. Remélem nem szamurájokat kell kiiktatni.
  • Svlad Cjelli
    #1
    Ha vegig jatszottad volna a AC4-et akkor tudnad, hogy az a allitolagos POP kep az valojaban AC kep.