42
teljesen megújul az első rész!
  • JaSoN HuNTeR #42
    Magyarítás lesz?
  • grebber
    #41
    Hittem benne hogy MS amikor arcozott,hogy jobban odafigyelnek a pc-re az első lépés 1-2 régi cím pc-re hozása lesz .Úgy néz ki tévedtem és sokkal többre tartottam őket.De ezért vettem anno xbox 360-at és ps3-at velem nem basznak ki..... ja de mert jött a még nem törhető next gen
  • JaSoN HuNTeR #40
    Igen az jó lenne. Nagyon jó lett amúgy ez a felújított változat. Kettőt is megcsinálhatnák és kiadhatnák PCre.
    Utoljára szerkesztette: JaSoN HuNTeR, 2014.09.14. 16:08:12
  • kill3r21
    #39
    Én is megvárom a magyarítást, feltéve ha át lehet ültetni :)
  • JaSoN HuNTeR #38
    Magyarítás az egy az egyben ugyan az?
  • JaSoN HuNTeR #37
    Szeptember 12-én megjelenés!
  • JaSoN HuNTeR #36
    Szeptember 12-én megjelenés!
  • grebber
    #35
    Elvileg szeptemberben érkezik!
    Nagyon bízom benne, hogy UE3 alá könnyen át lehet majd ültetni a magyarítást és nem lesz olyan nagy az eltérés.
  • JaSoN HuNTeR #34
    Fable 2 is jöhetne. :)
  • wedge31
    #33
  • grebber
    #32
    Bárcsak jó fogadtatása lenne pc-n akkor kiadhatnák a Halo Anniversaryt is
  • Csokis
    #31
    Jön PC-re a játék!

  • grebber
    #30
    Igen,csak grafikai tuningon esett át.

    PC-re nem jelent meg, és hírbe sincs hogy jönne rá :(
  • akyyy
    #29
    most ez ugyanaz mint az első rész? mert azzal szenvedek, pc-n incs kontroller támogatás, boxon meg nem akar elidulni.
    de ha ez újabb de történetileg mégis a régi akkor ezzel kéne jtászani, cask azt olvastam, nem lehet beleülteni a magyaritást. most pc-re még nem jelent meg, vagy igen?
  • SzirmosSzisza
    #28
    Gondolom azért Lost Chapters benne lesz. Amúgy nekem a videóból sajna annyi jött le, hogy raktak bele bloomot és kész (legalább mikor a kezdő faluban futkos)
  • JaSoN HuNTeR #27
    Gondoltam hogy 20-30 FPS körül fog mozogni ,habár nem értem nincs valami világmegváltó grafikája, optimalizálni nem tudnak a Lionheades fiúk. A harmadik rész magas felbontáson mai napig akad a PC, olyan FPS droppok vannak hogy vicc, PC-n és konzolon is...

    Ezeknek is csak a pénz számít.
  • grebber
    #26
    Állítólag nagyon szarul fut boxon.
    Ami érdekes ,mert ezt egy nyomorult review sem említi.

    A prev gen halálakor feltalálták volna a védelmet hogy szarul fut a warez, vagy le lett fizetve mindenki hogy hazudnajak?
  • JaSoN HuNTeR #25
    Érdekes az egész. felújított új textúrák új árnyékok de igazából semmi új tartalom és csak Xbox 360?... Windows PC is simán beleférne...

    Második résszel még sosem játszottam, kár hogy az sincs PCre. Érdekes módon a harmadikat kiadták... Nem értem a logikájukat... Szerény véleményem szerint idióta egy játék fejlesztő a Lionhead.
  • SzirmosSzisza
    #24
    Érdekes az új menü

  • SzirmosSzisza
    #23
  • grebber
    #22
    Ez nem tudás, ez a rutin meg az évek!
    De majd figyeld és meglátod.
    Ha ezt portolják akkor ennyi erővel a Fable 2 is kijöhetett volna már a sok év alatt mégse jött!
    Megvannak ezek a pc nélkül is hogy rohadna meg az összes!
  • JaSoN HuNTeR #21
    Mert te aztán már csak tudod :)
  • SzirmosSzisza
    #20
  • grebber
    #19
    Ha ilyet nyilatkoznak az 100% hogy nem jön.
  • JaSoN HuNTeR #18


    Gameplay.
  • JaSoN HuNTeR #17
    Nincs kizárva a PC-s verzió. :)
  • grebber
    #16
    Sajnos nem jön.

    Nem értem az üzletpolitikájukat ezeknek a cégeknek!

    Ha már ezermilliárdot nem hoz akkor csak modnok valamit a + 1 milla bevétel már nem is pénz?
    Mindegy ők tudják legalább szarrá warezolom a pc-sek helyett is boxon ennyi őket

  • SzirmosSzisza
    #15
    Ez még akár érdekes is, PC-re gondolom úgyse jön ki a felújított verzió, 2-vel meg sose játszottam, mert nem volt konzolhoz hozzáférésem. (a 3 meg olyan amilyen, nekem igazából tetszett)
  • Tinman #14
    Csudálatos
  • grebber
    #13
    Jön még ez is! Fable Trilogy to release in February, includes Fable Anniversary

    Aztán jöhet ezután egy újabb amiben benne van a Journey is aztán még egy amiben majd a Legends is!
  • V43 1105
    #12
  • SzirmosSzisza
    #11
    http://www.lionhead.com/blog/2013/november/25/fable-anniversary-legendary-weapons-in-hd
  • Tinman #10
    Ez akkor jó, -ahogy te is írod-, ha kimaradt anno.
  • Totti5
    #9
    Kolosszus, ICO-val jól szórakoztál nem?:))) ennyi.

    Nekem a Fable 1 kimaradt, mert hiába szereztem meg az original X verziót, 360on a képarány miatt nem sokáig bírtam.

    Most remék graffal, mindennel együtt, modernizálva élvezhetem majd.

    Lesz majd Fable 4 vagy hasonló biztos, nextgenre.
  • Tinman #8
    Egyetértek.

    Egy újabb rókabőr. Szegény Fable a 2. rész óta keményen csapat lefelé a lejtőn. A 3. rész konzolon középszar (se) volt, a Journey pedig egy kinectes bohóckodás, kvázi egy rail shooter, most pedig jön jól bevált trükk: készítsük el újra a mindenki által kedvelt Fable részt jobb minőségben.
  • JaSoN HuNTeR #7
    Nem még +.
  • SzirmosSzisza
    #6
    A Lost Chaptersre gondolsz ami PC-n alapból benne volt?
  • JaSoN HuNTeR #5
    Hát igen, HD változat de lesznek + küldik meg itemek :)
  • SzirmosSzisza
    #4
    "Teljesen" lol
  • kastil
    #3
    csak grafikailag