9
  • zetortraktor
    #9
    Miből gondolod, hogy ha téged átvertek, akkor mást is? Nem hiszem, hogy bárkit is átvertek. Ez egy kisgyerekeknek készült mese. Ők biztosan imádták. Te meg fortyogsz.
  • emberz
    #8
    Cukik a dínók! Hát akkor neked való, a te szintednek... De számomra például pont ezért volt érdekes a dokusorozat, mert már az elején belecsaptak a lecsóba, és komolyan vették! Az első részben mindjárt a postosuccus döglődése például olyannyira feldobta azt a részt, hogy többször is megnéztem, mint egy nagyjátékfilmet, annyira hatásos volt, annyira átjött a vadvilág rideg valósága! Azt a dokumentum sorozatot kellett volna komoly filmbe átültetni, mondjuk a legújabb információkkal felspécizve, nem pedig ezt a nyálas nyalizást erőltetni mindenáron. Cuki dínók? Jól átvertek egy csomó embert ezzel a szarral.
  • Vrahno
    #7
    Jogos a kritika, itt a forgalmazók voltak a kontárok. A filmet úgy harangozták be, mint egy komolyabb, félig-meddig természetfilmszerű grandiózus alkotást, amiben olyan valósnak láthatjuk majd a dinók korát, mint még soha. Aztán egy-két hónappal a kiadás előtt lebutították, próbáltak animációs komédiát csinálni belőle, és gyakorlatilag az ígérteknek a teljes ellenkezője került végül vászonra -- kivéve a látványvilágot, azzal nincs baj.

    Az, hogy egy nagy jelentőségű, máig népszerű és tényleg minden korosztálynak való (ál)dokumentumfilm után nevezték el, csak még tovább rontja a filmet. Volt egy eleve meglévő rajongótáboruk, és őket is sikeresen elidegenítették.

    A viszont már nem igaz, hogy az eredeti sorozat ennél jobban nézett volna ki. Nemrég néztem újra, ma már igencsak röhejesen hatnak az effektjei.
  • Zenszkij
    #6
    Micsoda hangzatos, hozzáértő, filmesztéta véleményeket olvashattunk sok kontár embertől! Tök édes mozi, cukik a dínók és úgy ahogy van jó. Nagyon jó mese!
  • zetortraktor
    #5
    Az ég meg kék. Mint ahogy a romantikus filmre az ember a párjával ül be. Az egyéb filmekre, meg a haverokkal. A különbség annyi, hogy a gyerek egy szülőt visz, aki barátokkal megy, az pedig akár 3-4-et is vihet.

    Azt mondod, hogy akkor ezért lett orbitális bukás ez a film?

  • MuchACHO79
    #4
    Nos. Ki nézi meg a "dínós" filmet? A gyerekek. Egy 9-10 éves gyerek már beülhet a haverjával is. Nade az 5-7 éves csak szülői felügyelettel. Ő is venne jegyet. De akkor most anyával vagy apával ülön be a kis fajzat? Hát na ná, hogy mindkettővel. Az 3db 3D-s jegy+ kukorica meg kepiájszfrúit mindenkinek. Egy filmre egy ember pedig nem fog egynél többször jegyet venni. Ugyhogy ki van ez találva.
  • Kongy
    #3
    Én arra számítottam, hogy majd a régi Dinoszauruszok a Föld urai sorozat alapján lesz egy egész estés film. Nem értem miért kellett ezt erőltetni. Annak a sorozatnak még a grafikája is szebb volt, mint ennek....
  • Kelta
    #2
    Honnan tudod?? :):):)

    Persze, kritikának igaza van...kéne már egy realista felfogásban készített felnőttes Dino film...nem ilyen nyál..
  • goldmember
    #1
    Ott baszták el, hogy a dinoszauruszok valójában nem is tudtak beszélni.