25
Online Tv adásokat gyűjtsük össze egy helyre!
  • piamania
    #25
    Ha digis vagy,akkor digi app. Ha nem,akkor nem sok megoldásod van.
  • JonasSandor
    #24
    Vanni van de ha telefonról akarnék nézni azt kábel tv vel nehezen lehet, főleg ha nem is vagyunk itthon.
  • fradiking35
    #23
    most komolyan nem telik kábel tv-re?
  • JonasSandor
    #22
    Csak olyan ami nem havidíjas.
  • banok
    #21
    Yettel TV (ex-Telenor MyTv), Mindig TVGO
  • JonasSandor
    #20
    Super tv 2 őt lehet nézni valahol?
  • ProGabe #19
    Igen, természetesen "hozzád fordultam" segítségért. Köszönöm! :)
    Csak azzal a progival még kényelmesebb lett volna.
  • banok
    #18
    Magyar sportadókhoz okosság :)
  • passatgt
    #17
    http://www.filmon.com/

    Rengeteg külföldi, normális csatornák is(BBC1-2, E4, ITV1-2-3-4 stb...), SD-ben ingyen, HD-ért kell csak fizetni
  • Montanosz
    #16
    itt is van rengeteg))

    ITV portál
  • ProGabe #15
    Kösz!

    Szerk.: pont sport1 nincs? Hol fogom nézni a trash talkot? :( (lemondtam a tv előfizum, mert hó végén költözök)
  • ProGabe #14
    Kösz!
  • lck
    #13
    Tessék. 1-2 csatorna reggel óta nem megy. Gondolom emiatt (is) hamarosan új verzió várható.
  • ProGabe #12
    Törölték a fájlt :( Akinek megvan, feldobná valahova?
  • lck
    #11
    THX CELEBURDI !! :))
  • Skill
    #10
    szerb adó streamet nem tud valaki?
  • Szabi #9
    netboard fórumon egy srác csinálgat egy lejátszóprogit ami összegyűjt sokféle online tv adást, itt lehet letölteni :)

    a topikban a stream linkek is ott vannak
  • banok
    #8
    Magyar tv streamek

    Egyéb online tv-k
  • Desiderata #7
    http://www.lyngsat-stream.com/tvcountry/Hungary.html --> rákattintasz ami érdekel --> Live Streaming link
  • bence007
    #6
    Tavaly nyár környékén indult, őszig tervezték a tesztidőszakot, ami még mindig húzódik, viszont jó hír, hogy addig is ingyen van ez a pár csatorna. Közben jogi viták is húzódnak a háttérben, a TV2, Pro4 kényszerből lekerült néhány hónapja, továbbá már a Sport1, Sport2 adásai sem láthatóak az oldalon.

    Ezen a linken is vannak adók: RTL Klub, Viasat3, Film+, Comedy Central, Cool, M1, M2, Duna, Duna World, Filmbox, Story 4, Story 5, Hustler TV + sportok, amiken általában Sport1-2, DigiSport 1-2, SportKlub megy.

    A közszolgálati adók és a Filmbox, Story 4-5 állandó adás, a többi időszakos.
  • bertino
    #5
    a szentsegit, regota kerestem ezeket a csatornakat online, de most, hogy belinkelted, sokkal kozelebb erzem magam magyarorszaghoz :D

    lehet tudni vajon meddig szalad az oldal, mikor indult ez kb vagy lehet tudni vajon meddig megy ?

    latok elofizetesi csomagokat, de nincs mellettuk ar feltuntetve.


    szerk.: forumukban utanaolvastam, kesobb lesz fizetos az oldal, most ingyenes tesztidoszak megy, zsir ;)
  • Ironman2
    #4
    Mi van jön a Való Világ?
  • Nariusz
    #3
    ez nem is rossz
  • plas
    #2
    Tv csatornak
    Email cimmel kell regelni de mukodik. par perc elteressel live a stream.
  • Nariusz
    #1
    én ezt az egyet ismerem eddig, de ezen nem sok csatorna van...íme valaki mást?