12
Family Feud-RTL KLUB
  • jazzy
    #12
    Két fajta ember van ebben az országban, az egyik akik soha nem néz tvt és dögöljön meg a tehene is annak aki tvt néz, a másik aki felfogja, hogy minden ember más és nem ez alapján kell megítélni a másikat.
  • jackoneill90
    #11
    persze , mert nem a műsoridőben nézi hanem utána netről. ua
  • sempronius18
    #10
    Aha, de azt azért pontosan tudod mi volt az Éjjel-nappal Budapest előző részében, mint az összes x éve nem nézek tv-t társad.
  • MerlinW
    #9
    Két fajta ember van ebben az országban: akiket magába szippant a végleteket súroló primitív kereskedelmi média, és az értelmesek, akik mindig találnak maguknak jobb és értelmesebb elfoglaltságot annál, hogy ezzel a szeméttel mosassa az agyát. Én speciel a TV kábelt is kiköttettem itthonról lassan 10 éve, a TV csak dísznek és mozizásra van.
  • Narxis
    #8
    Hát ha neked Balázs jelenti a nézhető TV-t akkor gratulálok. :)
  • SlayR
    #7
    bárcsak minden második műsorvezető olyan nagyképű f*szkalap lenne nézhető lenne a tv :)
  • jackoneill90
    #6
    több részletet nem találtam. mindjárt lesz az rtlen
  • Ironman2
    #5
    majd át lesz irva!
  • ldavid
    #4
    jobb lett volna megvárni, míg lesz magyar címe

    ezt meg érdemes megnézni
  • Anthrax
    #3
    Amerikai verzió jó,de csak azért mert marha jó a műsorvezető, Steve Harvey. Magyart meg nem nézem, Balázs egy nagyképű faszkalap amellett Retekklub....
  • MR ME
    #2
    fúdejólesz balázst annyira imádom am is, még jó h annyit nézek retek klubbot h biztos ezt is nézni fogom....
  • Ironman2
    #1
    Sebestyén Balázs felfedte, hogy a világ egyik legnépszerűbb vetélkedőjének magyar verziójával tér vissza az RTL Klub képernyőjére.

    A teljes cikk itt olvasható