2948
Kingdom-Come-2018-05-HD.png
  • grebber
    #81
    Star Citizen (lassan 40 milla) bár ez kinőtte a kickstartert és már a hajléktalanok is pénzt feccölnek bele.
    Mocskos mód kíváncsi leszek mit kapunk,de az biztos hogy a végeredmény nem lesz ennyit érő
  • Was
    #82
    Mondjuk Chris Roberts nem tud hibázni, csak ha filmet csinál :)
    Attól én nem tartok, hogy a Star Citizen nem lesz jó, de hát 40 millióból tényleg illik valami nagyon durva dolgot csinálni és nem egy "Space Invaders"-t. Vagy megelégszenek azzal, hogy Shadowrun Returns-nál 20-szor jobbat csinálnak és az már végül is nem nehéz :)
  • Bucser
    #83
    Na a pledge megvolt £30. Most hatradolunk es 2015-ben varom a postast az ajandekommal:)
  • Was
    #84
    Melyik szintre neveztél? Ha a postást várod, akkor legalább: SOLDIER (physical).
  • Bucser
    #85
    Baron
  • Bucser
    #86
    "BARON (special edition)
    Other currencies est.: $48; €36
    Get the boxed game and access to Alpha!
    With the Baron (physical) reward tier you are going to receive: Early access to Alpha version of the game + Physical (digipak) as well as digital copy of Act I + Game soundtrack on CD + Making of video on DVD + Printed manual + Access to our forums + Baron forum badge

    The shipping is free for backers in US and EU. Backers in the rest of the world please add £10 for shipping."
  • Molnibalage
    #87
    Ebből még 1 milla is összejöhet.
  • Bucser
    #88
    Ebbol szvsz siman lesz 2-3 milla mire leall a kickstarter kampany es utana folytatjak a gyujtest a sajat oldalukon.
  • TomStorm
    #89
    Jó is lenne SP Sandbox-nak.Biztos sok időt fordíthatunk majd rá.Nem kell MMO legyen,ez nem.
    Képek amit mutatnak nagyon tetszenek.Remélem ez is belefér még prev-gen.konzolra bár tervezem már az új PC-t is
  • grebber
    #90
    Elég lelassult nem lesz itt 1 milla sem!De legalább már siker és tuti hogy kiadják.
    Sajnos a másik CE-es game a cradle nem lesz meg ahogy nézem :(
  • Molnibalage
    #91
    Erre azért ne fogadj. Anno úgy tűnt az Elite Dangerousnál, hogy össze sem jön, azt az utolsó pár napban csak úgy dőlt a lé.
  • Torzonborz
    #92
  • ratgab
    #93
    Ez azért így elég pofás. Várós!
  • TomStorm
    #94
    Linket ps én is szeretném látni
  • a.carkey
    #95
    Part 1



    Akkor kb. ezen a területen fog játszódni:







  • b-type
    #96
    paripa:
  • grebber
    #97
    A 800 ezres cél lehetne a Trees FX mert ez a lószőr nevetséges
  • TomStorm
    #98
    Linket is ps,így nem látom
  • grebber
    #99
    Kirakták a 800-900K-s célt ,bár feleslegesen a 700k is éppen hogy meglesz ha meglesz!
  • DasIsFuck
    #100
    egyébként meg nem vicces az, hogy vmi gazdag fószer alapból 10x millióval támogatja a dolgot, oszt ilyen nyavalyás 500 ezerre meg kickstartert írtak?

  • grebber
    #101
    Erről nem tudtam! Viszont szerintem akkor ilyen esetben a kickstarter egy "felmérés" ,hogy mennyi ember figyelmét sikerül felkelteni stb.
  • a.carkey
    #102
    Reklám. :)
  • Torzonborz
    #103


  • Was
    #104
    Beneveztem én is egy Baron szintre: "Thanks for becoming a backer of Kingdom Come: Deliverance by Warhorse Studios." :)
  • Torzonborz
    #105


    Nem semmi mit hoznak össze ezek a srácok.
  • a.carkey
    #106




  • grebber
    #107
    Ilyen hulladék elmosott képeket inkább ne, mert több ember kedvét elveszik
  • wedge31
    #108
    Majdnem két évük van rá, hogy kiélesitsék...
  • grebber
    #109
    Több videót szerintem nem nézek mert csak a kedvem megy el tőle egyre gagyibbnak tűnik.Olyan semmilyen az egész ,hiába mutatták ez a living cuccot olyan halott az egész.
    Favágás powa érdekesen ott maradt a fa



  • Torzonborz
    #110
    Halott az egész ?


    Mivan ?
  • Molnibalage
    #111
    Eddig még csak fikázni láttam a srácot...
  • Nos
    #112
    Én most nem egészen értem, hogy grebber miről beszél. Ma is elfelejtette bevenni a kontaktlencsét :)
  • Pluskast
    #113
    Lol. Valamivel úgy 4 perc előtt a srác elkezd dumálni. Cseppet sem Game of Thrones rajongó :D
  • Ozzyehh
    #114
    Am nincs rá két évük, mert elvileg 2014-ben jön?! :D
  • Was
    #115
    "Summary

    Planned platforms: PC, Xbox One*, PS4*, Mac, Linux
    Release date: Q4, 2015 on PC, Mac and Linux
    Approx. gameplay time: 30 hours (Act 1), 70+ hours (all 3 acts)"
  • Ozzyehh
    #116
    hopp akkor semmi:D
  • Was
    #117
    De az alfa verziót már kipróbálhatjuk akár idén is az ígéretek szerint. Arra azért jó lesz, hogy megtudjuk megérte-e befektetni.
  • Ozzyehh
    #118
    pénzért vagy ingyen?
  • Torzonborz
    #119
    Backerek kapnak hozzáférést alfához.
  • a.carkey
    #120
    Magyar.