9
  • Cucmey
    #9
    Még annyit a témához hogy hiába hallgatnak techno zenét ha nem tudnak igazán "techno" terméket létrehozni.
    Hozzá teszem se a Microsoft se a Google nem tud...
  • Cucmey
    #8
    én mondjuk szórakozásból hallgatok technót de néha munka közben is gépek és robotok között. :))
  • Linkout
    #7
    Miért is?
  • heist
    #6
    Hát ha te Michelangelot hasonlítod ehhez az emberhez akkor jelentkezzél a legközelebbi pszichiáternél ;)
  • M2 #5
    "Ive apja ezüstműves volt és Robert Brunner segítségével került a vállalathoz."

    Mit keresett egy ezüstműves az Apple-nél???
  • asgh
    #4
    Jaja, elvégre Michelangelo sem volt zseniális, csak kapott egy szép nagy plafont, hogy festhessen.
  • yamato41
    #3
    Hoppá! Megtaláltam az első és talán egyetlen pontot az egyik leggusztustalanabb multi és köztem. Én is hangos technozenére dolgozom. Csak ezért megérte ma felkelnem...
  • Linkout
    #2
    "A Wired egykori szerkesztője végül hangsúlyozta: világszerte számos olyan kreatív szakember van, mint Ive, de ők nem dolgoznak olyan nagyvállalatoknál, amelyek ennyire a dizájnra összpontosítanának és nem is rendelkeznek olyan szinte végtelen erőforrásokkal, mint az Apple."

    -köszönjük kapitány :)
  • heist
    #1
    Nem látok benne semmi zsenialitást. Egyszerűen kapott elég teret ahhoz, hogy tervezhessen.