11
  • narumon
    #11
    Igazából már rég ott kellene tartani hogy alanyi jogon jár a fizu és nem munkáért! Svájc jár ehhez legközelebb - előbb utóbb ugyis mindenhol robotok dolgoznak minimális emberi beavatkozással!
  • narumon
    #10
    Ez csak csomagolás kérdése!
  • nextman
    #9
    Nem orulnek, ha hoban meg esoben ledobnak az ajto ele:)
  • item
    #8
    Bizonyos népcsoportok sűrűn lakott területeire csak ilyeneket küldenek majd. Prototype Quadrotor with Machine Gun!

  • caius marius
    #7
    +1 :D
  • NullZ3r0
    #6
    Hát ha itt lenne, nem sokáig bírnák azok a drónok.
    Dikkmá, színesfím! - oszt puff, leütik és már viszik is.
    Én a helyükben még az alacsonyan repüléssel is vigyáznék, mert onnan is lecsúzlizzák.
  • cateran
    #5
    Hat jo is lenne, mert angliaban az Amazon Logistic a legrosszabb szallito ceg (A Yodellel karoltve) fenyevekre elmaradva pl a DPD-tol (mig az elobbiekben 12-14 ora kozotti a kiszallitasi idopont azaz valamikor reggel 8 es este 22 kozott egyszercsak, addig az utobbinal 1 oras ez az ablak es gpses nyomkovetes van a kocsikon, igy pontosan tudni milyen messze jar...Magarol a kezbesites minosegerol meg inkabb ne beszeljunk, volt hogy vegigneztem ahogy a Yodeles kiszallito meg sem probal bekopogni-csongetni, csak a papirt dobta be, hogy nem tudta atadni a csomagot...`nyad)
    Amugy az Amazon Logisiticrol mar 950+-os kommentu topic van az oldalukon, ebbol kb 930 anyazos
  • fonak
    #4
    Attól függ, ha a hatóságok pilótajogsit követelnek az irányítónak, akkor igen. :)
    Amúgy a gond inkább ez, a légügyi hatóság az USA-ban nem engedélyezné, hogy ilyen drónok repkedjenek mindenfelé.
  • Cat #3
    "Már tegnap megcáfolták, hogy kamu."

    Pontosabban egy újságíró szerint kamu. Más miatt hülyeség az ötlet: minden egyes ilyen drónhoz kellene egy ember, aki irányítja, azt pedig jóval drágább megfizetni, mint egy lóti-futi vezetni tudó minimálbérest.
  • pixx
    #2
    Már tegnap megcáfolták, hogy kamu. SG megint fázis késésben van. Csak ingyen reklámot akart az amazon. Mert, ahol 15 percig beszéltek róla, ott egy 1 reklámspot 100 ezer dollár.
  • endrev
    #1
    Hurrá, még több munkanélküli! (Vagy remélem jó drágán fogják nyújtani a szolgáltatást.)