5360
10823671771495363213.png

| Magyar fejlesztések | Prepar3D | Ultimate Realism Pack | Rendszerkövetelmények | PTA | CFG Tuning | AffinityMask Kalkulátor | Gyakran Ismételt Kérdések | X-Plane.Org

  • OOM Hiba




  • Helyes Library sorrend!




  • Ideális ORBX sorrend!





  • Miket kell még telepíteni esetleg?!





  • Sok gondot tud még okozni az Ö hiánya is!





  • Ez is fontos!





  • Elmentett Libraryból eltűnnek a scenery-k!


    Megoldás a C:\ProgramData\Lockheed Martin\Prepar3D v3 mappában lévő "scenery cfg" fájl törlése!
    Csinál egy újat és aztán be kellett olvastatni vele újra a sceneryket!



  • Szimulátor hardver-szoftver biblia





  • LOWW FlayTampa v2.7 csápok beállítása





  • jakugerik
    #28
    szerintetek melyiket érdemes megvenni ? azért szerintem nagy szemétség h fél millióba is fájhat ez az embernek
  • precise
    #27
    FSEconomy-val (vagy hasonlóval) együtt tud működni?
  • Hont
    #26
    A kérdésedre csak ennyit írnak a hivatalos oldalon...

    "The introduction of a new Professional Plus version of Prepar3D for military training
    In addition to the academic and professional licenses of Prepar3D, a new Professional Plus license has been released to support military training. Professional Plus brings an extensible military weapons training capability, as well as Learning Management System interfaces.
    A fully-configurable, dynamic weapons system has been added to Prepar3D to allow our military-focused customers the ability to perform weapons-based training using Prepar3D. Support for targeting, bombs, missiles, guns, and countermeasures are included, as are examples to show you how to implement features in your training."
  • m814
    #25
    Szerintem ezt a kérdést náluk kellene feltenned.
    Én azért remélem hogy nekik nem a csihipuhi az elsődleges,hanem a lehető legvalósághűbb repülés szimuláció.
  • Molnibalage
    #24
    A kérdésem pont arra vonatkozott, hogy ebben lesz lehetőség legalább single player harci bevetésekre vagy sem. Ha nem, akkor számomra érdektelen.
  • Hont
    #23
    Mivel a honlapjukon AMD Eyefinity technológiát emlegetik, gondolom az AMD hez vannak talán közelebb...
    De remélem valami hozzáértő ad némi magyarázatot.
  • [HUN]FaTaL
    #22
    Mit szeretnél még csinálni egy polgári repülőgépszimulátorral? Autóversenyezni?
  • jakugerik
    #21
    Jah és még valami ezt NVIDIA ra optimalizálták vagy AMD re ?
  • jakugerik
    #20
    nagyon szuper lett ez az új P3D biztos hogy megveszem, FSX mehet a kukába szval Windows 8.1 en jobb, nekem 8 am van majd megnézem azon hogy hogy fut.
    Támogatja ez az SLI-t? mert akkor vennék bele még 1 ilyen karit és húznám őket rendesen :D
  • Hont
    #19
    Tudomásom szerint :Igen!
    Ki lesz ill van rá fejlesztve a teljes fegyver arzenál!
    Persze az az alap /Académi/ csomagban nem lesz elérhető!
  • Molnibalage
    #18
    Engem az érdekel, hogy katonai repszim is lesz e belőle. Ha nem, akkor engem minden szépsége ellenére totálisan nem hoz lázba.
  • Hont
    #17
    A mennyiben lemezre kiírod, frizbizni is lehet vele!
    Viccet félre téve! Mint az oldalukon szerepel, ezt egy alap szoftvernek gondolják! Többnyire a katonaság fogja használni azokat a részeit, amik nem kerülnek közforgalomba!
    Amit olvasni lehet róla, hogy nem kevés pénzt nyomtak eddig bele! Szóval remélem lesz v3.0, v4.0,v5.0, stb...
  • Molnibalage
    #16
    Repkedésen kívül alkalmas lesz ez bármi másra?
  • Hont
    #15
  • [HUN]FaTaL
    #14
    Majd egyszer, jelenleg nem az. Ez pedig azt jelenti, hogy fejlesztést igényel. Ami meg azt, hogy nem kompatibilis csípőből az összes fsx addonnal.
  • Hont
    #13
    Az LHSim forumról idézném "Potroh" hozzászólását!
    Ő mindjárt az első nap megvette, tehát hozzám képest már vannak tapasztalatai...

    "-Természetesen megvan, pont azért tettem fel a kérdést, sajnos elsőnek, nem hálás feladatként.
    Sajnos csak egy gépre lehet feltenni, mert utána már nem engedi magát újra regisztrálni, csak kérésre. Először egy Win7 partíció alá tettem fel, de aztán kipróbáltam W8.1 alatt is, ahol sokkal simábban fut.
    A konfigom: I7-3820 és 12GB RAM és egy Nvidia 780.
    Nagyon jól működik rajta (nekem) bár sokak teljesítmény-csodát reméltek, ami részben igaz is, de persze meg kell újra tanulni a P3D2-t rendesen konfigurálni az FSX (és az 1.4) után, mert itt azért sok minden már egészen más.

    Az új dinamikus-shadow egészen fantasztikus, bár ha mindent bekapcsol az ember, akkor azért csökken a teljesítmény is, de ahhoz képest, hogy az FSX-ben ezt ép-értelmű ember sohasem kapcsolta be egyáltalán és ronda is volt, ahhoz képest óriási fejlődés.
    Ha valaki a régi Budapesten pl. látja az összes ház dinamikusan mozgó árnyékát, sőt a fákét is, árnyékot a hidak alatt a Dunán, az azért szemet gyönyörködtető dolog. És a víz is szép, bár ahhoz leginkább maxra kell tenni, ami viszont eszi a frémet.
    A fények is szépek, és tényleg jó dolog, hogy szinte minden kompatibilis, legfeljebb nem az installerekkel, de fájlokat másolni azért még sokan képesek. Az UTII is működik és szinte minden, ami fontos."
  • eyecandy
    #12
    Lássuk meg. PMDG NGX-től fölfelé kompatibilis lesz
  • [HUN]FaTaL
    #11
    "Kompatibilis lesz az FSX adonokkal az már biztos, de 100% jobban fut, mint az FSX. "

    Nem mindegyikkel. PMDG gépek pl. felejtősek.

    És emlékeim szerint a P3D első verziójánál is be lett harangozva, hogy most aztán mennyivel jobban fut, mint az fsx, aztán kiderült, hogy mégsem.
  • Hont
    #10
    Ha abból indulunk ki, hogy ezt tervezik minden komoly szimulátor alapjának...
    A leírásokból az derül ki mind katonai, mind polgári repülési oktatásokat erre akarják felépíteni!
    Meglátjuk!
    Én csak a tavalyi, vagy tavaly előtti Microsoft Flight ill Aerofly beharangozása és az azt követő óriási bukásán tanulva remélem ez nem jut arra a sorsra!
    Bár mondhatjuk azt itt a név kötelez!
  • Fehercsoki
    #9
    És a fizika milyen?
  • Hont
    #8
  • Hont
    #7
    Pér és Pécs a Zolinak már elindult P3D-n, csak valami fájlt kellett másolni...
    Gondolom azért biztos lesz külön verzió is, mint ahogy a képen is látszik!
  • Clidey
    #6
    Annyira azért mégsem lehet compatible ha pl. a nagyobb developerek is külön kitérnek rá a telepítőikben hogy mi alá (FSX vagy P3D) akarja a ember fia telepítni a cuccosukat... :)))
    Egyszer lenne rá egy kis időm, be kéne szerezni egy P3D SDK-t és átbogarászni...biztos vannak benne érdekes dolgok...pláne most a V2 kapcsán...
  • Hont
    #5
    A Fotelpilótán Zoli már minden lényeges dolgot leírt!
    Érdemes elolvasni!
  • Hont
    #4
    Én tudtommal az FSX "forráskódját" fejlesztik tovább.
    Kompatibilis lesz az FSX adonokkal az már biztos, de 100% jobban fut, mint az FSX.
    Állítólag ahol az FSX 25-30FPS, ott P3Dv2 nél nem ritka, hogy 50-60 ba belever!
    Meg hát a DX11...
  • i robot
    #3
    Ezt a FSX-ből fejlesztik tovább?
  • Hont
    #2
  • Hont
    #1
    Sziasztok!
    Lockheed Martin folyamatosan fejleszti Prepar3D, hogy megőrizze helyét az élen a modellezés és szimuláció piacán. A legfrissebb rendelkezésre álló verzió a Prepar3D v2.
    Szerintem elég nagy eséllyel indul, hogy tereket hódítson el elődeitől az FS9. és FSX-től!
    Meglátjuk! :)